Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

Drogi Kandydacie

W Blue Business Media zdajemy sobie sprawę z faktu, że nigdy nie będziemy w stanie w pełni zrealizować naszego potencjału. Wiemy, że nie tylko można, ale wręcz trzeba dawać z siebie coraz więcej na rzecz naszych społeczności konferencyjnych, pamiętając jednocześnie, że są inne społeczności, czekające na nasze usługi.

To uczucie staje się mniej dokuczliwe, gdy uświadomimy sobie, że jesteśmy tu, by inspirować firmy i ich liderów, by ci dawali z siebie jeszcze więcej. Tej inspiracji zawsze może być jeszcze więcej, a nie każde działanie prowadzi w pełni do zamierzonych i potrzebnych zmian! Wszystkich naszych pracowników łączy cel, by mieć rzeczywisty wpływ na wydarzenia na rynku, prowadzące do wzrostu gospodarczego i rozwoju. Łączy nas znacznie więcej, naszym pracownikom przyświecają następujące wartości:

 1. 1

  Rozumiemy cel naszego działania i konsekwentnie do niego dążymy. Rozwój ludzi, których gromadzimy i innowacyjność ich działań są dużo ważniejsze niż nasze korzyści.

 2. 2

  Jesteśmy dumni z pozytywnych zmian, które powodujemy na rynku, bardziej niż z naszych osobistych wysiłków, dla tych zmian koniecznych. Wiemy, że przyczyniamy się do zmian w biznesie poprzez inspirowanie właściwych ludzi, a właśnie ci, których gromadzimy będą sprawcami tych zmian.

 3. 3

  Naszą pasją jest wspieranie i inspirowanie top managerów, a także stwarzanie im warunków, w których wchodzą ze sobą w interakcje zawodowe, zarówno w czasie spotkań jakie dla nich organizujemy jak i po ich zakończeniu.

 4. 4

  Głęboko wierzymy w gościnność i indywidualne podejście. I pomimo, że zmiany, które powodują nasze wydarzenia są dla nas ważniejsze niż prosta satysfakcja klienta, nadal dokładamy starań, by współpraca z nami była unikalnym doświadczeniem dla każdego uczestnika. Doświadczeniem, które będą pamiętać i pielęgnować.

 5. 5

  Czujemy się odpowiedzialni za to, by w naszej społeczności konferencyjnej znalazła się większość dostępnych talentów biznesowych i top managerów i będziemy konsekwentnie kontynuować tę misję.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości czy podzielasz takie same wartości, oznacza to że nie jesteś właściwą osobą dla naszej organizacji! Jeżeli czujesz, że te wartości do Ciebie przemawiają, zadaj sobie, proszę pytanie, czy gotów jesteś na jeszcze jeden krok dalej. Nie dla siebie, nie dla nas, lecz dla tych, których gromadzimy; top managerów wiodących firm! Praca w naszej firmie wymaga podzielania naszej misji. Naturalnie, nie każdy, niezależnie od umiejętności, dopasuje się do naszej organizacji. Jeżeli jesteś tak wyjątkowy, jak moi współpracownicy, zapraszam do rozmowy! Z wyrazami szacunku

Michael Samuel
Dyrektor Zarządzający
Blue Business Media