Więcej informacji na temat wydarzeń:

mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

Aktualne oferty pracy w Polsce

Business Development Manager

Miejsce pracy : Kraków

Numer referencyjny: : BDM032017

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i rozwój długofalowych relacji biznesowych z firmami promującymi swoje rozwiązania podczas kongresów;
  • Sprzedaż pakietów sponsorskich konferencji skierowanych do top managerów z największych firm;
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta biznesowego;
  • Posprzedażowa obsługa klienta.

Wymagamy:

  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • Zorientowania na osiąganie założonych celów sprzedażowych i wysokiej automotywacji;
  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz samodzielności;
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B (dla średnich i dużych przedsiębiorstw);
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie rozmów handlowych.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Bezpośredni kontakt biznesowy z przedstawicielami największych firm operujących na rynku polskim;
  • Adekwatne do doświadczenia i wyników wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy;
  • Możliwość pracy zdalnej i elastycznych godzin pracy;
  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym, rozwijającym się zespole.

Jeśli mocno wierzysz w swoje możliwości i potrafisz nas o nich przekonać, przyślij swoje CV na adres jakub.skrzypczak@bluebusinessmedia.com z dopiskiem BDM032017

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami. :

By aplikować :

Przyślij swoje CV na adres jakub.skrzypczak@bluebusinessmedia.com z dopiskiem BDM032017