Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

ZBUDUJ STABILNY ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY I OSIĄGNIJ WYŻSZE WYNIKI!

O Forum

Cross-sektorowe spotkanie dyrektorów i managerów największych firm odpowiedzialnych za team sprzedażowy i jego efektywność oraz wyniki sprzedaży. Forum to unikalna okazja do wymiany doświadczeń oraz praktyk dotyczących funkcjonowania zespołu, jego stabilności oraz realizowania wyższych wyników w erze pracownika. Dostarczymy inspiracje pokazujące jak największe firmy w Polsce radzą sobie z codziennymi wyzwaniami zarządzania zespołem sprzedażowym.  Odpowiemy na pytanie jak rozwijać skutecznych liderów i managerów sprzedaży, zaprezentujemy nowoczesny model sprzedawcy i pokażemy jak efektywnie zarządzać bez kija i marchewki.

Cel

Spotkanie stanowi przegląd sprawdzonych doświadczeń, niestandardowych rozwiązań a przede wszystkim dostarcza szereg wskazówek, których implementacja prowadzić będzie do lepszego wykorzystania potencjału członków zespołu by realizować wzrost sprzedaży.

Formuła

Do grona Inspiratorów zaprosiliśmy dyrektorów sprzedaży, członków zarządu i zarządzających Field Force, których sprawdzone rozwiązania przekładają się na wyższe wyniki biznesowe największych firm w Polsce. Całość spotkania została zaplanowana tak, aby w interaktywnej formule zintensyfikować wymianę wiedzy i doświadczeń między uczestnikami – top-managerami sprzedaży. Szereg dyskusji, prace w grupach, sesje pytań i odpowiedzi oraz tematyczne stoliki eksperckie mają za zadanie dostarczyć inspiracji, praktycznych wskazówek i rozwiązań w najbardziej interesujących i najważniejszych obszarach funkcjonowania Field Force: selekcji i doboru handlowców, sprawdzonych systemów motywacyjnych a także procesu oceny i rozwoju.

ola_shoen

Więcej informacji:


Aleksandra Schoen-Żmijowa / Project Director
e-mail: aleksandra.schoen@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 24

Oficjalna strona:


sales-power.pl/