Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

W ELITARNYM GRONIE, NA POZIOMIE STRATEGICZNYM BY ZWIĘKSZAĆ WARTOŚĆ BIZNESU!

O Forum

Siódma edycja najważniejszego spotkania przedstawicieli zarządów i dyrektorów ds. finansowych z 1000 firm o najwyższych rocznych przychodach, podczas którego omawiane są odpowiedzi na łączące ich wyzwania. Elitarne grono ekspertów, prestiżowy charakter i wartość merytoryczna Forum sprawiają, że na stałe zagościło w kalendarzach decydentów odpowiedzialnych za politykę finansową kluczowych firm.

Cel

Tradycyjnie spotkamy się by wspólnie z ekspertami ekonomii i finansów opracować najbardziej adekwatne strategie finansowe dopasowane do aktualnych trendów i predykcji związanych z rozwojem rynku. Udział praktyków – decydentów pozwala na przełożenie omawianych kwestii na realne wyniki biznesowe. Celem Forum jest dostarczenie inspiracji tym CFO, którzy mimo że osiągnęli „finansowy szczyt”, mają motywację do rozwoju i dostosowywania się do dynamicznie zmieniającej się ekonomicznej rzeczywistości.

Formuła

Do udziału w forum indywidualne zaproszenia otrzymuje jedynie wąskie grono ekspertów odpowiadających w pełni za politykę finansową 1000 firm o największych przychodach na rynku, osoby przez nich rekomendowane, a także reprezentujące firmy uczestniczące w kongresach organizowanych przez Blue Business Media. Nie ma lepszej okazji do wymiany doświadczeń i zdobywania inspiracji, niż spotkanie w elitarnym gronie ekspertów oraz porównanie swojej praktyki z liderami rynku. Praktyczne prezentacje, sesje pytań i odpowiedzi oraz interaktywne grupy dyskusyjne są gwarancją najwyższego poziomu wydarzenia, a także efektywnie spędzonego czasu w gronie najwyższej klasy ekspertów. Dopełnieniem formuły forum jest koktajl biznesowy pozwalający na spotkanie i dyskusję z Uczestnikami forum w swobodnej, mniej formalnej atmosferze. To znakomita okazja do nawiązania nowych relacji zawodowych i biznesowych oraz poznania innych punktów widzenia.

Opinie uczestników

„Dyskusje prowadzone na Forum Dyrektorów Finansowych stanowią interesującą okazję do konfrontowania różnych punktów widzenia, wynikających z odmiennych doświadczeń menedżerów.”

Roman Szyszko, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, Energa

„Spotkanie w gronie Finansistów zorganizowane było bardzo profesjonalnie. Wyważony harmonogram i dobór tematów, jak również Firm. Dodatkowe panele dyskusyjne i spotkania w grupach jeszcze bardziej poszerzały horyzonty. Warto być na spotkaniu i otworzyć się na dostępne rozwiązania, jak również posłuchać o dobrych praktykach innych osób, aby skorzystać z cennych doświadczeń.”

Joanna Szulc, Dyrektor ds. Finansów, Piotr i Paweł

"Forum Dyrektorów Finansowych zorganizowane przez Blue Business Media, w którym miałam przyjemność uczestniczyć jako jeden z prelegentów, można z całą pewnością określić mianem konferencji, którą każdy Dyrektor Finansowy powinien zaznaczyć w swoim kalendarzu. Pragnę wyrazić słowa uznania dla całego zespołu za wysoce profesjonalne zorganizowanie wydarzenia. Pozostaję pod dużym wrażeniem zarówno wysokiego poziomu prezentowanych wystąpień jak i sprawności organizacyjnej zespołu przygotowującego konferencję. Chciałabym podziękować organizatorom, którzy zadbali o szczegóły w najmniejszym stopniu, za ich energię i entuzjazm, które przełożyły się na wspaniałą atmosferę tego wydarzenia. Jednocześnie udało się stworzyć doskonałe warunki i niepowtarzalną okazję do wymiany poglądów oraz integracji środowiska."

Ewa Bąchor, Dyrektor ds. Kontrolingu Obszaru Przemysłowego, Indesit

"Po raz trzeci uczestniczyłam w Forum CFO organizowanym przez BBM. Fakt ten sam w sobie jest referencją dla programu merytorycznego i organizacji projektu. Cenię program Forum za możliwość praktycznego poszerzania kompetencji w szerokiej dziedzinie zarządzania związanej z finansami. Program spotkań nie ogranicza się do narzędzi finansów, czy instrumentów prawnych a jest wypadkową potrzeb dzisiejszych menedżerów: łączenia umiejętności komunikacji z zespołami, wprowadzania i zarządzania zmianą z praktycznymi case’ami dużych i mniejszych projektów biznesowych. Społeczność forum to Dyrektorzy Finansowi i Decydenci dużych i średnich firm, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami podczas sesji i przerw - a taka pomoc i wsparcie są cenne w zmiennym środowisku ekonomicznym, w którym przychodzi nam dzisiaj działać."

Patrycja Ptaszek-Strączyńska, Dyrektor ds. Finansów, Macrologic S.A.
iwona_kanp

Więcej informacji:


Iwona Słończewska-Knap / Project Manager
e-mail: iwona.knap@bluebusinessmedia.com
tel. +48 12 350 54 00

Oficjalna strona:


www.forum-cfo.com

Poprzednie edycje


Zobacz więcej