Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

OPTYMALNIE. SKUTECZNIE. KRÓCEJ – ŁAŃCUCH DOSTAW I EFEKTYWNA DYSTRYBUCJA ŹRÓDŁEM PRZEWAGI KONKURENCYJNEJ

O Forum

Strategiczne, doroczne spotkanie profesjonalistów odpowiedzialnych za łańcuch dostaw w sektorze farmaceutycznym, reprezentujących wszystkie jego kolejne ogniwa. Co roku spotkanie gromadzi dyrektorów ds. logistyki, dystrybucji, managerów handlowych i operacyjnych, kierowników łańcucha dostaw, składów konsygnacyjnych i hurtowni farmaceutycznych, reprezentujących producentów, dystrybutorów i firmy wspierające procesy logistyczne, którzy poprzez wspólną dyskusję, wymianę inspiracji i najlepszych praktyk stymulują rozwój polskiego rynku dystrybucji farmaceutycznej.

Cel

Zadaniem Distribution & Logistics for Pharma jest optymalizacja kluczowych procesów oraz zacieśnianie relacji między wszystkimi uczestnikami rynku dystrybucji farmaceutycznej, by wypracować skuteczny i optymalny pod względem kosztowym model dystrybucji, który przy zachowaniu restrykcyjnych norm bezpieczeństwa i  stale zmieniającym się ładzie prawnym, będzie gwarantował realny dostęp pacjentów do leków w każdym miejscu i czasie.

Formuła

Idea kongresu realizowana jest poprzez formułę wydarzenia opartą o prelekcje, dyskusje panelowe, stoliki tematyczne - mini warsztaty i sesje networkingowe. Podczas wieczornego koktajlu, w nieformalnej atmosferze uczestnicy mogą się osobiście spotkać z kluczowymi uczestnikami rynku dystrybucji farmaceutycznej.

Opinie uczestników

„Bardzo inspirujące spotkanie praktyków i ekspertów branżowych obejmujące rzeczywiste i aktualne wyzwania i możliwości stojące przed logistykami w obliczu zmian ustawowych. Treściwe prezentacje, dobrze przygotowane materiały konferencyjne, sprawne zarządzanie czasem oraz właściwe proporcje między prezentowaniem przypadków biznesowych i systemów wsparcia. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję.”

Jadwiga Mikiewicz, Supply Chain Manager, Glenmark Pharmaceuticals

“It was very well organised event and I admired your innovative ideas at the start. If I can make it time wise I am happy to participate at another conference.”

Monika Derecque-Pois, Director General, GIRP European Association of Pharmaceutical Full-line Wholesalers

“Wyrazy uznania za profesjonalne przygotowanie wydarzenia oraz znakomity dobór tematyczny i osób. Chętnie podtrzymam nawiązane kontakty i chętnie dalej będę brał udział w dalszym rozwoju platformy.”

Grzegorz Lizińczyk, Dyrektor Departamentu Centralnego Logistyki, Grupa Neuca

„Konferencja Distribution & Logistics for Pharma ma wiele cech czyniących ją interesującą i wartą uwagi. Dzięki różnorodności tematów jest ciekawa, a przez uczestnictwo wielu różnych podmiotów integruje branżę i stwarza możliwość benchmarkingu. Przede wszystkim jednak optymalnie łączy doświadczenia przeszłości z przewidywanymi trendami rynkowymi i przyszłymi zmianami prawnymi.
Blue Business Media przykłada wielką wagę nie tylko do merytorycznej strony ale również do jakości oprawy i organizacji.
Po prostu konferencja obowiązkowa dla Branży Farmaceutycznej w Polsce.”

Grzegorz Zenka, Supply Chain Manager, Polpharma
dorota_krason

Więcej informacji:


Dorota Krasoń / Project Manager
e-mail: dorota.krason@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 48

Oficjalna strona:


www.pharma-conferences.com/d-l

Poprzednie edycje


Polecamy również
podobne konferencje:


HR Trends for Pharma
Poland Pharma Commerce Forum