Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

TRENDY & INNOWACJE & DOSKONALENIE

O Forum

Już od 9 lat Forum zakupy gromadzi rokrocznie strategiczne grono profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie procesami zakupowymi w największych firmach w Polsce. Edycja 2016 zgromadziła ponad 150 uczestników reprezentujących kluczowe firmy produkcyjne i usługowe. To jedyne na rynku spotkanie gromadzące managerów zakupowych w większości na szczeblu zarządczym. Praktyczna wiedza, różnorodność perspektyw i indywidualne podejście do rozwoju działu sprawiają, że spotkanie przekłada się na wyższe efekty dla firm i obniżenie kosztów. Forum trwa trzy dni, poprzedzają je całodzienne warsztaty na temat: Risk management w zakupach. Każdego dnia Forum odbywa się sesja plenarna, po której uczestnicy mogą wziąć udział w sesjach równoległych: direct, indirect, a także: relacje z dostawcami oraz e-procurement.

Cel

Dzięki wymianie doświadczeń uczestnicy mają okazję do zwiększania efektywności procesów zakupowych, które prowadzą do zapewnienia firmie bezpiecznego i długofalowego rozwoju opartego na dostarczonych na czas, optymalnych cenowo oraz sprawdzonych jakościowo surowcach/produktach/usługach.

Formuła

Sesja plenarna skupia wiodących praktyków z rynku lokalnego, a także ekspertów z zagranicy. Specjalnie przygotowane interaktywne sesje pozwalają podczas 2 dni na aktywny udział każdego z uczestników i zdobycie nowej wiedzy w najbardziej nurtujących obszarach. Przygotowane pierwszego dnia grupy tematyczne umożliwiają dyskusje w mniejszym, kameralnym gronie, popołudniowy koktajl daje zaś okazję do jeszcze większego networkingu.

k_klimkiewicz

Więcej informacji:


Katarzyna Klimkiewicz / Project Director
e-mail: katarzyna.klimkiewicz@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 32

Oficjalna strona:


www.forum-zakupy.com

Poprzednie edycje


Zobacz więcej

Polecamy również
podobne konferencje:


Interior Design & Equipment Industry Forum