Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

WŚRÓD ELITY AMBASADORÓW FIRM

O Forum

Forum to spotkanie dedykowane dyrektorom public relations i marketingu z największych firm działających w Polsce, skoncentrowane zarówno na długofalowych strategiach i zmieniającym się kształcie PR, jak i na rozwoju samych Dyrektorów i Managerów, oraz dopasowywaniu ich umiejętności do dynamicznie rozwijającego się otoczenia rynkowego. Prezentacje stanowią punkt wyjścia do analiz i dyskusji, które pozwolą na uzyskanie wielowymiarowej perspektywy i wiedzy na temat różnych aspektów PR. Uczestnikami Forum są zarządzający działami PR i Komunikacji z 1000 największych firm w Polsce. Forum jest zamknięte dla agencji PR i konsultantów zewnętrznych.

Cel

Rolą Forum jest stymulowanie rozwoju polskiego PR poprzez adaptację nowych trendów i inspiracje płynące z różnych branż, których efektem ma być zwiększona skuteczność działań PR zarówno w obszarze komunikacji wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Formuła

Forum to unikalny zestaw case studies prezentowanych przez praktyków z wiodących na polskim rynku firm. Prezentacje stanowią punkt wyjścia do analiz i dyskusji, które pozwolą na uzyskanie wielowymiarowej perspektywy i wiedzy na temat różnych aspektów PR. To jedyne na rynku polskim spotkanie praktyków PR, w którym udział dostępny jest wyłącznie na podstawie imiennych zaproszeń. Forum jest zamknięte dla agencji PR i konsultantów zewnętrznych.

iwona_kanp

Więcej informacji:


Iwona Słończewska-Knap / Project Manager
e-mail: iwona.knap@bluebusinessmedia.com
tel. +48 12 350 54 00

Oficjalna strona:


www.ambasadorzy-firm.com/

Poprzednie edycje