Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

DATA DRIVEN ORGANIZATION

O Forum

Konferencja Data Management to doroczne spotkanie praktyków, którzy w codziennej pracy odpowiadają za zaawansowaną analitykę oraz zapewnienie technicznych możliwość pozyskania, przetwarzania i analizy danych dla organizacji. Na przestrzeni ostatnich kilku lat firmy wzbogaciły się o typy i rodzaje danych, które wcześniej nie były dostępne. Zarządzanie nimi generuje wiele wyzwań, ale jest też niepowtarzalną szansą dla nowoczesnych organizacji na wygenerowanie realnej wartości biznesowej. Konferencja Data Management to zbiór najbardziej gorących zagadnień, wyzwań operacyjnych i praktycznych wskazówek, które pozwolą doskonalić się organizacjom w drodze do stania się prawdziwie „data driven”.

Cel

Celem Konferencji jest odnalezienie poprzez wymianę doświadczeń, prezentowanych case studies oraz kuluarowe rozmowy, najlepszych metod i narzędzi, do tego by rozwijać firmy Uczestników w kierunku „data driven organization”.

Formuła

Konferencja składa się z wystąpień praktyków reprezentujących kluczowe firmy na rynku polskim – liderów w obszarze partnerstwa IT dla biznesu, jak też w zakresie implementowania innowacji technologicznych do organizacji. Prezentacje stanowią punkt wyjścia do analiz i dyskusji, moderowanych bezpośrednio po każdej prelekcji w ramach interaktywnej sesji pytań i odpowiedzi, które pozwalają uzyskać wiedzę oraz wielowymiarową perspektywę w obszarze szeroko rozumianego data management.

dorota_krason

Więcej informacji:


Dorota Krasoń / Project Manager
e-mail: dorota.krason@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 48

Oficjalna strona:


cee-bi.com/it/

Najbliższa edycja:

4 października 2017 r., Warszawa
Hotel Courtyard by Marriott
Pozostało 100 dni
Poinformuj mnie
o najbliższej edycji

Poprzednie edycje