Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

PRAKTYCY O KOMERCYJNYM WYKORZYSTANIU DANYCH. TRENDY I STRATEGIE

O Forum

Konferencja Customer Intelligence to spotkanie praktyków odpowiedzialnych za pozyskanie, integrację oraz wykorzystanie danych o klientach w firmach posiadających bazy danych B2C zawierające minimum 100 tysięcy rekordów. Jest to także jedna z części IX Forum Intelligence in Business - jedynego w Polsce Forum poświęconego efektywności wybranych procesów biznesowych ze wsparciem narzędzi IT. Konferencja to unikalny zestaw case studies prezentowanych przez praktyków z wiodących firm. Prezentacje stanowią punkt wyjścia do analiz i dyskusji, które pozwolą na uzyskanie wielowymiarowej perspektywy i wiedzy na temat komercyjnego wykorzystania danych o klientach.

Cel

Celem konferencji jest zaprezentowanie sprawdzonych rozwiązań prowadzących do maksymalizacji wyników biznesowych z działań marketingowych i sprzedażowych prowadzonych w oparciu o dane o klientach.

Formuła

W tym roku konferencja podzieli się na dwie sesje równoległe, jedną skupioną na zarządzaniu danymi w erze omnichannel, drugą poświęconą analizie klienta i spersonalizowanym kampaniom. Popołudniowy koktajl będzie idealną okazją do pogłębienia zawartych znajomości oraz kontynuacji rozmów rozpoczętych w kuluarach, wymiany doświadczeń nie tylko z praktykami, ale także z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Konferencja zostanie wzbogacona o element pracy w grupach i jeszcze większej wymiany doświadczeń między uczestnikami.

dorota_krason

Więcej informacji:


Dorota Krasoń / Project Manager
e-mail: dorota.krason@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 48

Oficjalna strona:


www.cee-bi.com/ci

Najbliższa edycja:

4 października 2017 r., Warszawa
Hotel Courtyard by Marriott
Pozostało 44 dni
Poinformuj mnie
o najbliższej edycji

Poprzednie edycje