Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

OD INSPIRACJI LIDERÓW SPRZEDAŻY DO TRAFNYCH STRATEGII WZROSTU!

O Forum

To doroczne spotkanie Dyrektorów Sprzedaży odpowiedzialnych za tworzenie strategii w firmach, których roczna sprzedaż osiąga poziom minimum 100 mln złotych. Elitarne grono ekspertów, prestiżowy charakter i wartość merytoryczna konferencji sprawiają, że wydarzenie na stałe zagościło w kalendarzach decydentów odpowiedzialnych za politykę sprzedaży. Konferencja składa się z wystąpień praktyków reprezentujących kluczowe firmy na rynku polskim – liderów w obszarze skutecznej sprzedaży.

Cel

Raz w roku Dyrektorzy Sprzedaży spotykają się, aby w świetle aktualnej sytuacji ekonomicznej zrewidować strategie i zapewnić sobie i swoim działom odpowiednie taktyki i narzędzia do realizacji celu, jakim jest wzrost sprzedaży. To jedyne na rynku spotkanie na tak strategicznym poziomie, gdzie można zweryfikować swoje długo- i krótkoterminowe plany oraz skonfrontować ich skuteczność z działaniami liderów rynku.

Formuła

Konferencja składa się z wystąpień praktyków reprezentujących kluczowe firmy na rynku polskim – liderów w obszarze skutecznej sprzedaży. Prezentacje stanowią doskonały punkt wyjścia do analiz i dyskusji, moderowanych bezpośrednio po każdej prelekcji w ramach interaktywnej sesji pytań i odpowiedzi. Tradycyjnie pod koniec pierwszego dnia odbędzie się koktajl networkingowy, który jest znakomitą okazją do inspiracji i dyskusji w tak szerokim i zróżnicowanym gronie osób odpowiedzialnych za działania sprzedażowe największych firm w Polsce.

anna_gapys

Więcej informacji:


Anna Gapys / Project Manager
e-mail: anna.gapys@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 52
kom: +48 603 990 823

Oficjalna strona:


www.cee-bi.com/sp

Najbliższa edycja:

4 października 2017 r., Warszawa
Hotel Courtyard by Marriott
Pozostało 44 dni
Poinformuj mnie
o najbliższej edycji

Poprzednie edycje