Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

STRATEGIE, PROCESY I NARZĘDZIA IT DLA SKUTECZNEGO WSPIERANIA NOWOCZESNEGO BIZNESU

O Forum

Intelligence in Business to wyjątkowe i jedyne na rynku polskim wydarzenie gromadzące co roku ponad 300 praktyków – Dyrektorów, Managerów i wysokiego szczebla specjalistów odpowiadających za kluczowe obszary funkcjonowania firmy: sprzedaż, marketing, CRM, Business Intelligence, Data Management, IT i  analitykę biznesową CRM. W ramach Forum odbywają się 3 równoległe konferencje dedykowane sprzedaży, customer intelligence oraz data management.

Cel

Celem Forum jest wspieranie nowoczesnych firm w uzyskaniu nowej jakości zarządzania i optymalnego dopasowania procesów biznesowych do zmiennego rynku. Forum tworzy platformę spotkania praktyków biznesu, służącą wymianie doświadczeń, skutecznych strategii a także metod osiągania synergii pomiędzy kompetencjami managerów i potencjałem tkwiącym w innowacyjnych narzędziach IT i dostępnych danych.

Formuła

W ramach Forum odbywają się 3 równoległe konferencje dedykowane sprzedaży, customer intelligence oraz it operational excellence. Forum rozpoczyna sesja plenarna poświęcona obszarom wsparcia i realizowania innowacyjnych projektów w organizacjach, w której biorą udział uczestnicy wszystkich 3 konferencji. Interaktywne prelekcje, dyskusje uczestników oraz koktajl zaplanowany na zakończenie I dnia Forum sprzyjają nie tylko wymianie doświadczeń w swobodniej atmosferze, ale pozwalają także na poznanie najnowszych rozwiązań IT związanych z funkcjonowaniem polskich przedsiębiorstw.

dorota_krason

Więcej informacji:


Dorota Krasoń / Project Manager
e-mail: dorota.krason@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 48

Oficjalna strona:


www.cee-bi.com

Najbliższa edycja:

4 października 2017 r., Warszawa
Hotel Courtyard by Marriott
Pozostało 44 dni
Poinformuj mnie
o najbliższej edycji

Poprzednie edycje


Zobacz więcej