Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

MISJA: PRODUKOWAĆ KONKURENCYJNIE, CHUDO I ELASTYCZNIE, PRZEŁAMUJĄC RUTYNĘ

O Forum

Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG to jedyne na rynku spotkanie w całości dedykowane top managerom-praktykom, odpowiedzialnym za procesy produkcyjne w fabrykach branży FMCG. Unikalną wartością Forum jest jego sprofilowanie wyłącznie na sektor dóbr szybko zbywalnych, co daje uczestnikom okazję do pogłębionej i spójnej dyskusji w gronie branżowych ekspertów-praktyków. W trzecim dniu Forum – tzw. Gemba Day - Uczestnicy mają możliwość odwiedzenia fabryk producentów FMCG i obejrzenia „na żywo” usprawnień, które są wdrażane w zakładach.

Cel

Celem Forum jest wymiana doświadczeń praktyków produkcji prowadząca do szybkiego i elastycznego dostosowania procesów produkcyjnych do zmieniających się wymagań sieci handlowych i konsumenta przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oraz niskich kosztów.

Formuła

Dynamiczne, dwudniowe spotkanie, które daje uczestnikom możliwość wysłuchania wystąpień praktyków zarządzających procesami produkcyjnymi w wiodących firmach branży FMCG w Polsce. Uzupełnieniem każdego wystąpienia są interaktywne sesje pytań i odpowiedzi pozwalające na pogłębienie najciekawszych wątków prelekcji. Dopełnieniem Forum są dwie sesje Interaktywnych Grup Roboczych, umożliwiające dyskusje nad najbardziej interesującymi zagadnieniami w kameralnych grupach oraz networkingowy koktajl będący znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych bądź odświeżenia już tych istniejących. Ponadto trzeciego dnia uczestnicy Forum mają możliwość zwiedzania fabryki jednego z producentów FMCG. To wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo usprawnień wdrażanych w „szczupłych” zakładach produkcyjnych.

a_brydniak

Więcej informacji:


Anna Brydniak / Project Manager
e-mail: anna.brydniak@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 57

Oficjalna strona:


www.produkcja-fmcg.com

Najbliższa edycja:

26 września 2017 r., Warszawa
Hotel Courtyard by Marriott
Pozostało 36 dni
Poinformuj mnie
o najbliższej edycji

Poprzednie edycje


Zobacz więcej

Polecamy również
podobne konferencje:


Poland & CEE Retail Summit
Forum FMCG - ABRAND
Forum E-H@ndel