Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

DOGONIĆ NIEUCHWYTNYCH W OMNICHANNELU: ZROZUM, DOPASUJ SIĘ I SPRAW, ŻE POKOCHAJĄ TWOJĄ MARKĘ!

O Forum

Millennialsi to najliczniejsza grupa społeczna, która przejmuje stery świata. To ok. 11 milionów Polaków którzy, za 10 lat będą stanowić 80% zatrudnionych. Podczas Forum zgłębimy wiedzę  na ich temat, powiemy nie tylko o tym jacy są, ale również jak ich zaskoczyć, dotrzeć do ich serc i sprawić, że pokochają nasze marki! Przeanalizujemy jakie kanały dotarcia są najskuteczniejsze i najbardziej angażujące oraz zainspirujemy do działań wykorzystujących jeszcze lepiej ich potencjał. Zaprezentujemy case studies niestandardowych kampanii marketingowych największych marek skierowanych do Millenialsów, pokażemy jakim językiem mówić i do jakich wartości się odnosić by budować marki bliskie Ygrekom i Zetom. Podczas spotkania będzie można również spotkać „na żywo” Influencerów prosto z YouTube oraz usłyszeć głos samych Millenialsów.

Cel

W ramach II Forum Marketing to Millennials spotykamy ze sobą grono praktyków marketingu, komunikacji i sprzedaży wiodących marek na rynku, których celem jest podniesienie skuteczności komunikacji do Millenialsów i lepsze wykorzystanie potencjału komercyjnego tej wyjątkowej grupy konsumenckiej.

Formuła

Idea wymiany inspiracji i najlepszych praktyk realizowana jest poprzez wypracowaną, interaktywną warsztatową formułę spotkania opartą o prelekcje, ćwiczenia, sesje interaktywne.

ola_shoen

Więcej informacji:


Aleksandra Schoen-Żmijowa / Project Director
e-mail: aleksandra.schoen@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 24

Oficjalna strona:


www.milenialsi.com

Poprzednie edycje