Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

DANE > INDYWIDUALNY KOMUNIKAT > ZAANGAŻOWANY konsument

O Forum

Personal(ized) e-Di@logue to wydarzenie o tym, jak zdobyć serca i umysły naszych klientów poprzez spersonalizowane działania marketingowe, wykorzystujące nowe media i potencjał danych. Poprzez twórczą wymianę inspiracji i najlepszych praktyk w gronie top marketerów wypracowujemy efektywne taktyki budowania autentycznego dialogu z klientem – rozmowy, która nie jest nagabywaniem, i która finalnie przekłada się na budowanie długotrwałej relacji. W programie m.in.: stworzenia portretu naszego klienta, sposoby na zrozumienie go i wejście w dialog, poruszanie uczuć i budowanie długotrwałej relacji. Ponadto, wszystko to spuentujemy komentarzem prawnym. Spotkanie uzupełni dyskusja panelowa, z prawnikami specjalizującymi się w social media, oraz managerami marketingu, podczas której wypracowane zostaną złote zasady współpracy w tych dwóch obszarach.

Cel

Podczas konferencji odpowiemy w jaki sposób nawiązywać trwałą, bazującą na emocjach relację z naszymi klientami, jednocześnie nie denerwując ich nieadekwatnymi lub zbyt częstymi reklamami. Zaprezentujemy również jak wykorzystywać potencjał e-marketingu w obszarze budowania relacji z konsumentami.

Formuła

Dwudniowe spotkanie, na którym nasi prelegenci podzielą się z Państwem inspirującymi case studies kampanii marketingowych. Uzupełnieniem każdego wystąpienia będzie interaktywna sesja pytań i odpowiedzi, dzięki której będzie można rozszerzyć swoją wiedzę na omawiane podczas konferencji tematy. Spotkanie uzupełni dyskusja panelowa, z prawnikami specjalizującymi się w social media, oraz managerami marketingu , podczas której wypracujemy złote zasady współpracy w tych dwóch obszarach. Podczas wieczornego koktajlu będą mieli Państwo okazję rozszerzyć swoje kontakty oraz przedyskutować kwestie poruszane podczas konferencji.

ola_shoen

Więcej informacji:


Aleksandra Schoen-Żmijowa / Project Director
e-mail: aleksandra.schoen@bbm.pl
tel. +48 12 350 54 24

Oficjalna strona:


personalizacja-konferencja.pl/

Najbliższa edycja:

12 września 2017 r., Warszawa
Hotel Courtyard by Marriott
Pozostało 22 dni
Poinformuj mnie
o najbliższej edycji

Poprzednie edycje


Polecamy również
podobne konferencje:


Customer Contact Management Summit
Forum Sales in Store