Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

PRZEŁAMAĆ RUTYNĘ, POTENCJAŁ INNOWACJI - SKUTECZNE KAMPANIE MARKETINGOWE SKIEROWANE DO DZIECI I RODZICÓW

O Forum

Forum jest unikalnym na rynku polskim spotkaniem marketerów odpowiedzialnych za komunikację marketingową produktów i usług skierowanych do rodziców i dzieci, podczas którego swoimi doświadczeniami i przykładami skutecznych kampanii podzielą się praktycy kids marketingu z wiodących firm na rynku. Inspiratorzy będą reprezentować Producentów, Dystrybutorów, NGOs, Badaczy Rynku, Agencje Reklamowe i PR, Media, stowarzyszenia branżowe i… tych, których nie może zabraknąć a więc DZIECI i RODZICÓW! Uczestnicy otrzymają wiedzę jak budować wiarygodną markę produktów i usług dla dzieci i rodziców, wykorzystując innowacyjne narzędzia oraz kanały komunikacji. Dowiedzą się też jak zwiększyć efektywność kampanii marketingowych skierowanych do dzieci i rodziców, wykorzystując do tego m.in. dostępne innowacje technologiczne i produktowe, nie zabraknie również aspektów prawnych i etycznych.

Cel

Celem spotkania jest lepsze zrozumienie aktualnych zachowań konsumenckich dzieci i rodziców, tak żeby dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe i trafić z przekazem w ich zainteresowania i wartości.

Formuła

Dwudniowa konferencja, podczas której liderzy rynku dziecięcego zaprezentują najciekawsze case study, będące punktem wyjścia do analiz i dyskusji. Nie zabraknie także aspektów prawnych i etycznych. Dodatkowo forum zostanie wzbogacone o interaktywną sesje z udziałem dzieci i rodziców. Dopełnieniem Forum jest koktajl, dający okazję by w nieformalnej atmosferze nawiązać nowe relacje z praktykami i porozmawiać z uczestnikami spotkania.

iwona_kanp

Więcej informacji:


Iwona Słończewska-Knap / Project Manager
e-mail: iwona.knap@bluebusinessmedia.com
tel. +48 12 350 54 00

Oficjalna strona:


kids-marketing.pl/

Najbliższa edycja:

12 września 2017 r., Warszawa
Hotel Courtyard by Marriott
Pozostało 22 dni
Poinformuj mnie
o najbliższej edycji

Poprzednie edycje


Zobacz więcej