Więcej informacji na temat wydarzeń:

Rafał Pęczek
Head of Marketing

tel: +48 12 350 54 46
mob: +48 785 523 695
rafal.peczek@bbm.pl

Więcej informacji na temat uczestnictwa:

Anna Banaś
Head of Sales

tel: +48 12 350 54 06
mob: +48 605 990 659
anna.banas@bbm.pl

Więcej informacji na temat sponsoringu:

Dagmara Sobczak
Enfant terrible
of Marketing
tel: +48 12 350 54 72
dagmara.sobczak
@bbm.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy Państwa
do przesyłania pytań,
uwag i propozycji
usprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ

Opinie uczestników:

Aleksander Doba,

pierwszy człowiek na świecie, który przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki

„Konferencja "VI Field Force & Sales Excellence for Pharma" to pożyteczne spotkanie o wielu aspektach. Kilkunastu, staranie dobranych prelegentów zaprezentowało uczestnikom szeroką gamę działań mających udoskonalić działalność zawodową. Bardzo inspirujące były różnorodne warsztaty. Możliwość nawiązania pożytecznych kontaktów podczas dwudniowej konferencji dopełniało wartość Konferencji. Warto stawiać sobie ambitne cele - a potem je realizować. Ta Konferencja dała pozytywne bodźce wszystkim.”


Dariusz Zajęcki, National Key Account Manager

Woerwag Pharma

„Bardzo owocna konferencja oraz warsztaty apteczne. Dobry, zróżnicowany przekaz dotyczący aktualnych faktów i trendów rynkowych. Cenna wymiana doświadczeń! Gratulacje.”


Karol Wolak, Commercial Excellence Project Manager Biopharma

Merck

„Konferencja była bardzo ciekawa, dużo wiadomości, case study itp. Najciekawsze sesje to zdecydowanie te, w których brali udział lekarze. Z drugiej strony prezentacje Coca Coli i mBanku również można zaliczyć do inspirujących. Ogólnie bardzo dobre forum do wymiany informacji i doświadczeń.”


Maciej Skrzypczak, Współwłaściciel, Dyrektor Sprzedaży

Tree Pharma

„Konferencja ciekawa, poruszająca interesujące tematy, dostarczająca inspiracji dotyczących zmian w strategii działania. Ciekawa grupa gości i panelistów zaproszona na spotkanie (producenci, sieci, hurtownie) poruszająca tematykę współpracy w całym łańcuchu dystrybucji producent-hurtownia-sieć.”


Ewelina Kopyś, Asystentka Business Unit Oral Care & Pharma

Pierre Fabre

„Spotkanie było zorganizowane bardzo profesjonalnie. Ciekawe case study oraz panele dyskusyjne, poruszające różne tematy. Konferencję oceniam bardzo dobrze.”


Grzegorz Chwaliński, Dyrektor Makroregionów

Nord Farm

„Bardzo inspirujące było powitalne wystąpienie p. Aleksandra Doby o jego osiągnieciach w przekraczaniu niemożliwego. Również bardzo inspirujące i pożyteczne były wystąpienia o osiąganiu niemożliwego , o zespołach i ich motywacji p. Piotra /Glenmark/ i p. Dominika /Teva/ - tu nic dodać nic ująć, pełne chapeau bas ! Także warsztat pod koniec 1-go dnia dotyczący Szefa/Managera/Lidera uznaję za dobry i pożyteczny.”


Piotr Buława, Niezależny Ekspert

„Ponownie bardzo interesujące spotkanie z profesjonalistami – od firm producenckim po dystrybucyjne w farmacji. Możliwość dyskusji o bieżącej sytuacji rynkowej, nowych trendach i koncepcjach. Bardzo cenne i pomocne.”


Kamil Bolek, Head of Communication

LIFETUBE & INDAHASH

„Forum Power(full) Brand było rewelacyjnym wydarzeniem! Miejscem inspiracji, przestrzenią do dzielenia się wiedzą, czasem na networking i płaszczyzną do dyskusji oraz - przede wszystkim - okazją do tego, aby osobiście poznać najpopularniejszych digital Influencerów”.


Rafał Masny,

„Forum Power Brand było świetnie spędzonym czasem pełnym ciekawych wystąpień, paneli i oczywiście dyskusji. Wydarzenie bardzo merytoryczne, ale jednocześnie z przyjemną atmosferą, której często brakuje na takich konferencjach”.


Nadia Długosz (Beksy),

„Forum było dla mnie nie tylko okazją do zaprezentowania się przed zebranymi przedstawicielami największych firm, ale przede wszystkim możliwością porozmawiania na żywo o tym, jak lepiej współpracować, jak zaczynać dialog, jak funkcjonować w często wciąż enigmatycznym dla mnie świecie marketingu. Prelegenci, których miałam okazję posłuchać, zainspirowali mnie, a już na pewno otworzyli na nowe sposoby komunikacji”.


Philips Lighting

Dawid Dobecki, Manager DC East Europe

Philips Lighting

Świetna platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, Źródło inspiracji do poszukiwania obszarów usprawnień w zakresie serwisu, kosztów, procesów oraz zarządzania organizacją.


Danone

Julita Palmowska, Kierownik ds. Metod i Systemów na Europę

Danone

Pierwszy event na jakim pokazywane były konkretne przykłady wraz z KPI i i możliwymi szansami i zagrożeniami.


Nutricia

Agnieszka Selak-Taboł, Dyrektor Logistyki

Nutricia

Największą wartością spotkania jest wymiana doświadczeń między praktykami logistyki. Prezentacje oparte są o konkretne studia przypadku, projekty.


Poczta Polska

Aleksandra Pietrowska, Key Account Manager

Poczta Polska

Udział w evencie stwarza ogromne możliwości zdobycia wiedzy czym kierują się firmy przy wyborze dostawcy usług. Dzięki Forum mogłam poznać oczekiwania, sposób działania oraz filozofię, jakimi kierują się obecne na konferencji firmy. Kuluarowe rozmowy i wymiana doświadczeń będą pomocne w usprawnianiu i podnoszeniu efektywności wykonywanej przeze mnie pracy. Udział w Forum umożliwił także poznanie decydentów naszych obecnych i potencjalnych klientów.


Małgorzata Murnik, Controlling Manager

Valeo

„Uczestnictwo w Forum, możliwość wysłuchania prezentacji dotyczących roli controllingu w obecnym świecie biznesowym, daje możliwość zrozumienia i spojrzenia na aspekt zarządzania finansami, z szerszej perspektywy. Okazuje się, że niezależnie od specyfiki firmy i branży, napotykamy na podobne problemy i stawiamy czoła podobnym wyzwaniom w obszarze controllingu. Niezwykle cennym doświadczeniem jest możliwość poznania doświadczeń, best practice oraz rekomendacji rozwiązań na przyszłość, które były prezentowane przez prelegentów. Prezentacje jak i osoby występujące, to wysokiej klasy eksperci, którzy przedstawili praktyczne przykłady i dali cenne wskazówki na przyszłość.”


Rafał Masny,

„Poza wartością merytoryczną forum jest bardzo dobrą platformą do nawiązania kontaktów z profesjonalistami z różnych branż”


Łukasz Rola, Business Controller

Skanska Property Poland

„Forum było dla mnie nie tylko okazją do zaprezentowania się przed zebranymi przedstawicielami największych firm, ale przede wszystkim możliwością porozmawiania na żywo o tym, jak lepiej współpracować, jak zaczynać dialog, jak funkcjonować w często wciąż enigmatycznym dla mnie świecie marketingu. Prelegenci, których miałam okazję posłuchać, zainspirowali mnie, a już na pewno otworzyli na nowe sposoby komunikacji”.


Milena Zwolińska-Grabowicz, Dyrektor Dep. Rachunkowości i Rozliczeń

mBank Hipoteczny

“Interesujące spotkania grupy profesjonalistów w ciekawym miejscu umożliwiające wymiany doświadczeń zawodowych. Najważniejszy cel uczestnictwa w forum został zrealizowany - znalazłam inspirację :) do wprowadzenia zmian w swojej firmie.”


Paweł Kwiatkowski, Szef Biura Kontrolingu i Analiz Ekonomicznych

Lotos Kolej

„Spotkanie praktyków, liderów i wizjonerów ze świata kontrolingu i finansów.”


Michał Szudejko, Szef Zespołu Kontrolingu Biznesowego

TVN Media

„Przede wszystkim skoncentrowany i dobrze podany zestaw praktycznych obserwacji i doświadczeń. Później wiedza ta może być efektywnie przełożona na własną praktykę pracy w kontrolingu.”


Leszek Kaczor, Dyrektor Kontrolingu

Ambra

„W mojej opinii jedno z lepszych miejsc do wymiany doświadczeń i inspiracji na przyszłość do implementacji i działań w mojej organizacji”


Eliza Wachowicz, Kierownik Działu Kontrolingu

Valeo

„Inspiracja do wdrożenia rozwiązań sprawdzonych i skutecznych, które zostały przetestowane na "skórze" innych firm.”


Maciej Bogdański, Specjalista

Lotos Kolej

„Bardzo fajnie zorganizowane forum z ciekawymi prezentacjami. Wraca się do firmy z nowymi pomysłami.”


Magdalena Konarska, Senior Manager Finanse&Controlling,

Mercedes Benz Polska

„Inspirująca platforma wymiany doświadczeń z zakresu finansów i controllingu.”


Piotr Iwański, Wiceprezes Zarządu

Hanplast

„Forum wymiany doświadczeń i rozwiązań w zakresie kontrolingu i zarządzania danymi. Bardzo szerokie spektrum przypadków i rozwiązań w biznesie. Zmieniające się role zarządzania danymi, kontrolingiem i finansami.”


Jacek Skiba, Kontroler Finansowy

Cooper Standard (CSF Poland Sp. Z o.o.)

„Trafione tematy, finansowe mózgi, perfekcyjna organizacja”


Maciej Kulesza, Dyr. Finansowy, Czł. Zarządu

McCormick Polska SA

„Wyjątkowe wydanie. Jako relatywnie młodemu CFO stworzyło mi szansę uczenia się od osób z dużym doświadczeniem. Spotkanie pozwala poznać nowe trendy i dyskusje oraz możliwość poznania nowych osób.”


Michał Lasota, Kierownik Działu Analiz

Keller Polska

„Forum jest idealnym miejscem żeby usłyszeć jak inni finansiści poradzili sobie z wyzwaniami które stoją przede mną gdy wrócę jutro do pracy. Ważne jest to że nie jest to teoria lecz rzeczywiste działania podjęte przez konkretne firmy, łatwiej jest wtedy zdecydować o efektywności poszczególnych rozwiązań.”


Bartłomiej Bochyński, Kierownik Działu Kontrolingu

HS Wrocław

„Świetna inicjatywa dająca możliwość spotkać się z "przyjaciółmi" z tego samego obszaru zainteresowań. Wymiany doświadczeń, doładowanie nową energią/ nowymi pomysłami. Możliwość weryfikacji, iż inne firmy mogą borykać się z podobnymi problemami oraz dyskusje nt. różnych podejść do ich rozwiązania.”


Edyta Zynek, Kontroler Finansowy Poska i kraje bałtyckie

DS. Smith Polska

„Ciekawe wydarzenie dające możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i zapoznania się z najnowszymi trendami w obszarze finansów i controllingu.”


Katarzyna Łubkowska, Dyrektor Biura Rachunkowości

PZU SA / PZU Życie SA

„Wydarzenie które pozwala omówić/przedyskutować swoje problemy z innymi. Przez to, że spotykamy się z innymi sektorami rozmowy, spotkania są bardzo inspirujące. Dają możliwość zobaczenia siebie i swoich procesów z innej perspektywy. Polecam każdemu :)”


Grupa Polpharma

Katarzyna Goławska, Członek Zarządu, Polfa Warszawa, Dyrektor ds. Integracji w Pionie Rozwoju Korporacyjnego HR

Grupa Polpharma

„Najbardziej cenna w tego rodzaju spotkaniach jest inspiracja. Jesteśmy przedstawicielami jednej branży, wydaje się, że niewiele HR-owych tajemnic do odkrycia, a jednak... Dynamika konferencji, różnorodność prelegentów, całkowite zaangażowanie słuchaczy, organizacja, to mnie urzekło. Do zobaczenia na kolejnej edycji.”


Vetoquinol

Katarzyna Urban, Dyrektor ds. Kadr /HR Manager

Vetoquinol

„Konferencja HR Trends for Pharma umożliwia wymianę doświadczeń aktywnych ekspertów z branży farmaceutycznej. Jest to doskonała możliwość wymiany praktycznych wskazówek branżowych w sprzyjającej atmosferze. Jest to również szansa na szczerą dyskusję o wspólnych wyzwaniach rynku i branży. Dzień warsztatowy jest świetną okazją do wglądu w siebie i refleksji nad własnym rozwojem zarówno zawodowym jak i rozwojem interpersonalnym. Kreatywna i dynamiczna konwencja konferencji każdego roku wnosi nową jakość. Cały event jest bardzo inspirujący. Gorąco polecam!”


AstraZeneca Pharma Poland

Beata Paluchowska, Dyrektor ds. Personalnych

AstraZeneca Pharma Poland

„Bardzo inspirujące wydarzenie, na którym mogłam podzielić się własnym doświadczeniem i porozmawiać z praktykami o nowych trendach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w naszej branży. Bardzo dziękuję za zaproszenie i do zobaczenia na kolejnych edycjach!”


Kompania Piwowarska

Karolina Kulinek-Łatka, Dyrektor Marek Lech & Redd’s

Kompania Piwowarska

Miałam bardzo dużą przyjemność gościć na tegorocznym Forum A-Brand w sektorze FMCG po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni. Wymiana doświadczeń jest niezmiernie ważna w pracy Marketingowca – inspiruje i motywuje do dalszego działania. Forum A-Brand daje taką możliwość i to na bardzo wysokim poziomie, a jednocześnie w atmosferze sprzyjającej wymianie poglądów i doświadczeń. Tak więc do zobaczenia za rok!


Madej Wróbel

Krzysztof Wadas, Kierownik Działu Marketingu

Madej Wróbel

Szukając miejsca, gdzie można spotkać marketerów oraz inne osoby związane z branżą FMCG i gdzie najbardziej liczy się wymiana doświadczeń, warto rozważyć uczestnictwo w Forum A-Brand. Konferencja skoncentrowana jest na praktycznych aspektach budowania komunikacji z konsumentem. Branża FMCG jest niezwykle różnorodna, stąd też czerpanie inspiracji z różnych jej segmentów i otwarcie się na nowe, często zupełnie inne, perspektywy może się okazać bardzo wartościowe.


Boehringer – Ingelheim

Aleksander Śmigielski, Media Director CEE and CIS

Boehringer – Ingelheim

Na Forum spotkali się praktycy z branży, którzy w sposób otwarty i bezpośredni wymieniali się swoimi doświadczeniami nie tylko poprzez zadawanie pytań po prezentacjach, ale także żywiołowo dyskutując w kuluarach. Forum to doskonała okazja do zaktualizowania swojej wiedzy, dyskretnego rozeznania się w tematach aktualnie nas nurtujących oraz do nawiązania kontaktów wśród czołowych polskich marketingowców.


Coca Cola Poland Services

Damian Podawca, Brand Manager

Coca Cola Poland Services

Wymiana doświadczeń to najlepszy sposób na pogłębianie wiedzy na temat trendów. Forum A-Brand w sektorze FMCG pozwala przyjrzeć się najciekawszym przypadkom z branży i w ten sposób podejść do własnych wyzwań biznesowych z zupełnie nową perspektywą.


Westwing Group

Tobias Seitz, Head of SEO

Westwing Group

It was great to be at the event as I got to network with Polish companies that find great ways on how to connect online and offline. I also think it was very well organised and a pleasure to speak at your event. I am more than happy to come back at any time.


Deichmann-Obuwie

Paulina Żamejć, Dział Marketingu

Deichmann-Obuwie

Udział w IV Forum E-Handel był dla mnie bardzo cenny. Przede wszystkim ze względu na poziom merytoryczny prelekcji i warsztatów prowadzonych przez praktyków. Doceniam wysoką wartość i wiarygodność informacji na temat tego które z działań sprawdzają się w praktyce. Skorzystałam też z możliwości nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.


Izabela Piotrowska, eCommerce Manager

iSpot Apple Premium Reseller

Jestem pod wrażeniem profesjonalnego ale przede wszystkim merytorycznie najlepiej przygotowanego forum o ecommerce w Polsce. Szkolenia były konkretne, różnorodne i na najwyższym poziomie. Tak trzymać i do zobaczenia na następnym forum.


JYSK Nordic

Jarosław Sobczyk, Kierownik Operacyjny / Operations Manager

JYSK Nordic

Wysoki poziom merytoryczny oraz profesjonalny sposób organizacji. Ciekawi prelegenci – praktycy, prezentujący rozwiązania dające dużo inspiracji. Doskonała platforma wymiany doświadczeń.


Ravelo

Dorota Bachman, Prezes Zarządu

Ravelo

Gratuluję jeszcze raz bardzo udanej konferencji. Jestem pod ogromnym wrażeniem doboru merytorycznego prelegentów, organizacji eventu i przede wszystkim Państwa zaangażowania. Jednym słowem – SUUUPER!


Decathlon

Jakub Gierszyński, E-commerce manager

Decathlon

Po raz kolejny forum zorganizowane na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Interesujące wystąpienia, możliwość wymiany doświadczeń oraz ciekawe dyskusje z czołowymi graczami w branży. Zdecydowanie jedno z najlepszych wydarzeń dla e-commerce w roku.


Jacek Kinecki, Dyrektor Sprzedaży - Ecommerce

PayPro SA/DialCom24 Sp. z o. o.

Jak co roku – pozytywnie oceniamy organizowane forum. Dobór prelegentów, tematyki wystąpień jak i sama organizacja eventu na najwyższym poziomie.


LOYALTY PARTNER POLSKA Sp. z o.o. American Express Group

Eliza Bujnowska, Head of Customer Insights

LOYALTY PARTNER POLSKA Sp. z o.o. American Express Group

Bardzo podobały mi się ogólne prezentacje „inspirujące”, które były prowadzone przez faktycznie przekonywujących mówców. Co do części popołudniowej – zgrabnie ujęty blok tematyczny, prowadzący od podstaw w zakresie Customer Intelligence, na najbardziej kompletnej merytorycznie sesji związanej z operacjonalizacją środowiska analitycznego kończąc. Poziom konferencji wysoki


TAURON DYSTRYBUCJA

Marzyński, Rzecznik Prasowy, Szef Biura Komunikacji

TAURON DYSTRYBUCJA

„Energetyczna dyskusja, ciekawe przykłady, trafne spostrzeżenia i trendy branży public relations w Polsce. Bardzo dobre spotkanie praktyków, z którego można było zaczerpnąć mnóstwo inspiracji.”


ENEA

Olga Fasiecka, Dyrektor Departament Komunikacji Korporacyjnej

ENEA

„Oceniam bardzo wysoko wartość merytoryczną i organizację całego spotkania.”


TESCO

Daria Kulińska, Head of Communications Poland

TESCO

(…) Atmosfera była fantastyczna, a uczestnicy zaangażowani i otwarci na wymianę doświadczeń”.


Polfa Lublin

Ryszard Szczerba, Wiceprezes, Dyrektor M&S

Polfa Lublin

Forum skłaniające do refleksji, inspirujące. Cenną wartością jest interdyscyplinarność


USP Zdrowie

Ewa Jankowska, Dyrektor ds. Regulacyjnych

USP Zdrowie

Forum wymiany poglądów dla wszystkich podmiotów w branży farmaceutycznej. Miejsce na otwartą, kreatywną i inspirującą dyskusję w gronie ludzi będących ekspertami w branży


Pharma Business Administration Consultancy

Zdzisław J. Sabiłło, Prezes

Pharma Business Administration Consultancy

Moja ocena Pharma Commerce Forum jest niezmiennie dobra. Stanowi ono ciekawą platformę wymiany doświadczeń a także z pogłębiania wiedzy dla osób zarządzających firmami różnego typu działających w - szeroko rozumianym - sektorze farmaceutycznym. Dodatkową - z resztą bardzo dobrze ocenioną przez uczestników wartością forum tegorocznego była możliwość zapoznania się z metodami zarządzania stosowanymi w innych branżach: sektor farmaceutyczny nie jest zawieszony w próżni i czerpanie z dobrych doświadczeń zarządczych z innych branż może być niezwykle ciekawe i per saldo korzystne. Pharma Commerce Forum wyrobiło sobie na rynku bardzo mocną pozycję jest silną marką, o czym świadczy - chociażby - niesłabnące zainteresowanie uczestnictwem w kolejnych edycjach Forum, przekładającym się na niezmiennie wysoką frekwencję, jest to nie lada osiągnięcie, nic tylko pogratulować. Czekamy na kolejną, siódmą już edycję


Artur Schab, Managing Partner

R Pharmaceutical Consulting

Konferencja bardzo dynamiczna (różnorodność prelegentów, tematów, form prezentacji); Konferencja bardzo ciekawych merytorycznie prezentacji; Konferencja z bardzo dużą ilością ciekawych prelegentów - praktyków przez to dająca dużo inspiracji; Konferencja z perfekcyjną organizacją. Bardzo duża dbałość o każdy szczegół.


Veolia Polska

Sabine Dujacquier, Dyrektor ds. Zakupów,

Veolia Polska

„Polecam udział w Forum Zakupy, dlatego że daje ono możliwość spotkania w wąskim gronie profesjonalistów i specjalistów branży zakupów. Dodatkowo, prelekcje dotyczą różnych aktualnych tematów i uczestnicy mogą dzięki temu poszerzyć swoje umiejętności w wielu sektorach, do których nie mają na co dzień dostępu”.


EIPM

Bernard Gracia, Dean & Director,

EIPM

„Participating in the Purchasing Forum is a great opportunity for exchanging experience and networking. In one place you have purchasing and supply chain practitioners both from direct and indirect side of the business and regardless of the industry. For EIPM it is a great place for sharing our knowledge, infecting people with our passion and shaping innovative purchasing in Poland”.


Monika Bis,

Ekspert ds. Zakupów

“Forum Zakupy organizowane przez Blue Business Media to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi dylematami i sukcesami środowiska zakupowego. Szansa na wymiane doswiadczeń i poznanie różnych punktów widzenia na to samo zagadnienie. Polecam udzial w Forum Zakupy, ktore z roku na rok podejmuje ciekawe i trudne dyskusje o tym, jak rozwijać kompetencje zakupowe w Polsce”.


Orbis Kontrakty

Jakub Świątnicki, Procurement Director Eastern Europe,

Orbis Kontrakty

„Forum Zakupy to możliwość wymiany doświadczeń między praktykami. Otwarci słuchacze, ciekawi prelegenci.”


NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND)

Adam Szymoszek, Purchasing Manager NMAP

NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND)

„Gratuluję (…) tak dobrze zorganizowanej imprezy. Osobiście uważam, że tego typu wydarzenia są świetną okazją do wymiany doświadczeń i poznania nowych, ciekawych ludzi”.


Stada Pharma

Piotr Gajewski, Logistics Manager

Stada Pharma

Jednym z nielicznych spotkań branżowych, na które czekam co roku jest „Distribution & Logistics for Pharma 2015”, które daje mi możliwość spotkania się z osobami z sektora farmaceutycznego oraz wymiany doświadczeń o aktualnych trendach, zmianach, planach i wyzwaniach dla łańcucha dostaw. Na Forum uczęszczam od samego początku i wciąż wynoszę sporo wiedzy i doświadczeń, a także inspiracji do obecnej pracy i możliwości optymalizacji w sektorach wymagających poprawy. Do zobaczenia za rok.


USP Zdrowie

Rozalia Wojciechowska, Kierownik Planowania i Zakupów

USP Zdrowie

okazja na spotkanie profesjonalistów. Doskonała platforma wymiany doświadczeń. Szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i benchmark własnych osiągnięć


Farmacol

Jakub Grabowski, Za-ca Dyr. Logistyki

Farmacol

Konferencja praktyków dla praktyków. Wysoki poziom merytoryczny prelekcji, dyskusji panelowych, ale także kuluarowych


Paul Hartmann Polska

Ryszard Tiszler, Dyrektor ds. Logistyki i Produkcji

Paul Hartmann Polska

Konferencja i spotkania interesujące nie tylko dla producentów i dystrybutorów wyrobów leczniczych ale także dla pracy rynku innych wyrobów medycznych, kosmetycznych, produktów do pielęgnacji


Valeant

Maciej Pisarski, Kierownik Operacyjny

Valeant

Konferencja dzięki której można poszerzyć swoją wiedzę o doświadczenia innych przedstawicieli z branży


GS1 Polska

Anna Gawrońska-Błaszczyk, Główny Specjalista, Instytut Logistyki i Magazynowania

GS1 Polska

Poziom merytoryczny był wysoki i odzwierciedlał najnowsze trendy w wybranych obszarach funkcjonowania firm z branży. Z pełnym przekonaniem będę polecała udział w kolejnych edycjach konferencji firmom farmaceutycznym, z którymi współpracuję na co dzień


USP Zdrowie

Rozalia Wojciechowska, Kierownik Planowania i Zakupów

USP Zdrowie

okazja na spotkanie profesjonalistów. Doskonała platforma wymiany doświadczeń. Szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i benchmark własnych osiągnięć


Jan Hoheker, Logistics & Supply Chain Professional & Executive

Brałem kilkakrotnie w podobnych wydarzeniach udział, zwłaszcza zagranicą, i muszę przyznać, że konferencja stała na bardzo wysokim poziomie. (…) z prezentacjami przygotowanymi i pokazanymi przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem z sukcesami. Uważam, że dobór tychże stanowi o sukcesie konferencji. Dzięki nim i ich prezentacjom całość była ciekawa, użyteczna, często też praktyczna do wykorzystania przez innych. Było to wydarzenie w kategorii: profesjonaliści dla profesjonalistów. Było też sporo okazji do "networkingu". Choć dało się odnieść wrażenie, że uczestnicy znają się między sobą to od pewnego czasu branża farmaceutyczna otwiera się na tych z poza branży i była to właśnie okazja poznać "nowych" jak również tym "nowym" wejść dość miękko w środowisko, które do tej pory wciąż bywało dość hermetyczne. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie na konferencję. Było profesjonalnie, interesująco i warto.


Tesco Polska

Wieronski Wojciech, Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

Tesco Polska

„Z mojej perspektywy forum Dyrektorów Finansowych stanowi doskonałą platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy Dyrektorami Finansowymi i Prezesami kierującymi przedsiębiorstwami w różnych branżach. Stwarza ono też bardzo dobre warunki do nawiązania kontaktów zawodowych w kolegami i koleżankami z innych przedsiębiorstw, co z mojego doświadczenia jest niezwykle pomocne przy wykonywaniu swojej pracy na pozycji CFO. Czas dostępny pomiędzy poszczególnymi częściami agendy a także po zakończeniu dnia można efektywnie wykorzystać na wymianę doświadczeń, specyficznych problemów biznesowych i sposobów radzenia sobie z nimi oraz wymianę kontaktów biznesowych. Osobiści mocno polecam udział w następnych spotkaniach tego typy gdyż jest to najlepsza forma na budowanie sieci kontaktów biznesowych i dzielenia się własnymi doświadczeniami”


Teva Pharmaceuticals

Maciej Mikucki, Chief Financial Officer, Central and Eastern Europe

Teva Pharmaceuticals

„Będąc jedną z osób wygłaszających prelekcję jestem zainteresowany publicznością, która odpowiada mi doświadczeniem i potrafi nawiązać dyskusję – czy to w trakcie wykładu czy to po nim. Będąc uczestnikiem poszukuję prelegentów mających ciekawe osiągnięcia w tym, co robią i potrafiących się tą wiedzą dzielić. Rzadkością jest możliwość uzyskania i jednego i drugiego – BBM, w przypadku konferencji, w których brałem udział, konsekwentnie się to udaje. Polecam."


Bać-Pol

Katarzyna Grabowska, Dyrektor Finansowy

Bać-Pol

„Organizowane przez BBM eventy to dla mnie zawsze właściwie spożytkowany czas, niesamowity mariaż spotkań w gronie profesjonalistów z możliwością nawiązania serdecznych znajomości. Spotkania te zawsze gwarantują ciekawe i na wysokim poziomie prelekcje wspaniałych finansistów z pasją i otwartością dzielących się swoim doświadczeniem i wiedzą, świetnie zorganizowane. Zawsze dodają mi pozytywnej energii i inspirują. Gorąco polecam i do zobaczenia.”


KGHM Metraco

Fabian Zielonka,

KGHM Metraco

„Forum Dyrektorów Finansowych jest świetnie zorganizowanym, wyjątkowym wydarzeniem skupiającym grono CFO z największych polskich firm. Spotkanie stanowi niezwykle cenne źródło wiedzy przekazywanej przez starannie wyselekcjonowanych Prelegentów, a także stwarza rzadką możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami z różnorodnych branż.”


Carlsberg Polska

Ewelina Filewicz, Trade Marketing Manager

Carlsberg Polska

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym wydarzeniu jakim była Konferencja Loyalty Summit w Krakowie. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak znakomitą organizacją. Wszystko było zapięte na „ostatni guzik”. Poziom całej konferencji spełnił moje najśmielsze oczekiwania. Poznałam mnóstwo fantastycznych osób, z którymi mogłam wymienić się wiedzą i doświadczeniem. To były wspaniale 2 dni zorganizowane na najwyższym poziomie zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym. Bardzo chciałabym wrócić tam za rok :)


Sygma Bank

Iwona Barbara Mizdra, Kierownik ds. Rozwoju Programów Partnerskich

Sygma Bank

Kolejny raz uczestniczyłam w forum i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to najciekawsze wydarzenie branżowe w Polsce poświęcone budowaniu lojalności klientów. Interesujące prelekcje i wykłady są inspiracją dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę związaną z budowaniem lojalności, jak również dla osób, które od lat zajmują się tym obszarem. Oprócz prelekcji, duże znaczenie ma również możliwość spotkania i rozmów z praktykami z różnych branż. Wymiana doświadczeń oraz możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych jest dodatkowym atutem tego forum. Organizatorom pragnę pogratulować profesjonalnego przygotowania konferencji i dbałości o dobre samopoczucie uczestników zwłaszcza w ostatnim dniu – tabletki na ból głowy i napoje energetyzujące - były strzałem w dziesiątkę. Pragnę również podziękować wszystkim prelegentom za interesujące wykłady. Wracam z konferencji z głową pełną pomysłów, które zamierzam wykorzystać w swojej codziennej pracy. Mam nadzieję, że „do zobaczenia” za rok.


Citi Handlowy Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Magdalena Barwińska, Mirosław Mikłos, CE Project Manager, Customer Experience Counselor, Biuro ds. Zarządzania Doświadczeniami Klientów

Citi Handlowy Bank Handlowy w Warszawie S.A.

O konferencji lojalnościowej w Krakowie krążą już legendy – że to jedno z kluczowych wydarzeń na polskich rynku w zakresie budowania lojalności Klientów, że wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik, że przyciąga ona interesującą tematyką i inspirującymi wystąpieniami, a przede wszystkim że dbają o pozytywne doświadczenie uczestników. W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji po raz pierwszy i naszym zdaniem te legendy stały się rzeczywistością i potwierdziły się w 100%. Dzięki 3 panelom tematycznym każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Interesujące były zwłaszcza wystąpienia plenarne prowadzone przez zagranicznych gości oraz polskich ekspertów. Niesamowite, w jaki sposób organizatorzy zadbali o komfort uczestników - niezapomniane powitanie, niespodzianka przy śniadaniu czy inspirująca lektura o lojalności 3.0. Po prostu „wow”. Już nie możemy się doczekać, co też organizatorzy wymyślą na przyszły rok.


Unilever Food Solutions

Piotr Sędor, National Field Sales Manager Poland

Unilever Food Solutions

To idealne miejsce do poszukiwania inspiracji. Zderzenie różnych światów sprzedażowych, opinii, mechanizmów rodzi nowe pomysły i rozpala efekt synergii. Stąd już blisko do idealnych rozwiązań i inspirujących projektów


Jarosław Kossakowski, Sales Manager

Sanofi

Cenię jakość tej konferencji i nie wyobrażam sobie, by raz do roku nie zobaczyć w co są zaangażowane inne firmy i osoby z branży


Maciej Lejcuś, Dyrektor Sprzedaż

Servier

Konferencja to okazja żeby przede wszystkim zaktualizować wiedzę o trendach na rynku farmaceutycznym. To okazja by spotkać profesjonalistów z branży, z którymi można porozmawiać i dowiedzieć się, co robią podczas swojej codziennej pracy - nie tylko słuchając ich prezentacji, ale również podczas rozmów w cztery oczy.


Robert Gruszczyński, Dyrektor Handlowy

Johnson & Johnson

Fantastyczna możliwość wymiany poglądów i poznania nowych trendów


Paweł Kwaśniewski, National Sales Manager

Novo Nordisk

Niesamowita okazja do szukania inspiracji, do znalezienia tej inspiracji, do wymiany doświadczeń - bo każdy z nas jest doświadczonym managerem, każdy z nas ma swój własny pomysł na to jak osiągnąć sukces i jeżeli tylko będziemy wierzyć, że warto się podzielić z innymi, możemy bardzo dużo inspiracji zyskać od siebie nawzajem


Jarosław Musiał, Sales Manager

Merck

Konferencja to przede wszystkim dobre miejsce wymiany doświadczeń, dobre miejsce na sprawdzenie co robią moi koledzy. To inspiracja, co mógłbym zmienić ja sam w sobie w kontekście zarządzania swoim zespołem, ale również o co mógłbym wzbogacić firmę, korzystając z doświadczenia innych


Jarosław Zawisza, Dyrektor ds. Handlu, Wrocławskie

Zakłady Zielarskie Herbapol

To spotkanie ludzi z branży i to jest niesamowity plus tej konferencji, że tu się porusza tematy ważne dla tej branży nie przez teoretyków z innych branż, tylko właśnie przez „branżystów”, którzy wiedzą o czym mówią


Agnieszka Komęza, Dyrektor Handlowy

Espefa

Polecam tę konferencję jako bezcenne źródło wiedzy i doświadczenia tych, którzy osiągnęli sukces. Tylu ludzi sukcesu w jednym miejscu nie spotyka się nigdzie. Inspiracja, inspiracja, inspiracja…


Tomasz Kozłowski, Dyrektor Handlowy

Poltraf

Bardzo dobra organizacja, możliwość wymiany doświadczeń, inspiracja do dalszych działań


Jacek Kozub, Head of KAM

GSK

Miejsce do wymiany doświadczeń, świetna okazja do tego, żeby specjaliści, którzy udowodnili przez wiele lat, że wiedzą co robią, mogli ze sobą porozmawiać i poszukać inspiracji u innych


TOYS

Bartosz Lewiński, E - Commerce Operations Coordinator

TOYS "R" US Poland

Forum Forum eHandel to dla mnie miejsce gdzie szukam inspiracji i wiedzy o najnowszych trendach w branży, a także możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami w super atmosferze


DECATHLON

Jakub Gierszyński, Customer Service & Web Marketing Manager

DECATHLON

Moja ocena forum jest bardzo wysoka. Organizatorzy dzięki odpowiednim doborze prelegentów i wzorowym przygotowaniu organizacyjnym stworzyli fantastyczną atmosferę. Merytoryczne prezentacje, konstruktywne dyskusje, wymiana kontaktów i doświadczeń dała duży zastrzyk inspirującej energii


SEPHORA

Jakub JASINSKI, E-Commerce Local Leader

SEPHORA

Warto wziąć udział w Forum e-Handel, ponieważ, są tam nie tylko interesujące prelekcje przedstawicieli sklepów internetowych czy dostawców, ale także szansa na networking i wymianę doświadczeń z najlepszymi graczami w branży


DANONE

Tomasz Mazur, Kierownik Ecommerce | E-retail Manager

DANONE

Udział w Forum e-Handel dał mi wyjątkową okazję do poznania nowych punktów widzenia w obszarze polskiego i globalnego handlu online oraz możliwość wymiany poglądów w ramach czołówki polskiego ecommerce.


SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA

Przemysław Tomczyk, Doktor Nauk Ekonomicznych

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA

Ciekawe tematy, wysoki poziom kultury prezentacji


ORANGE POLSKA

Renata Majewska, Kierownik Wydziału Utrzymania

ORANGE POLSKA

Wraz z rozwojem konkurencyjnego rynku obszar retencji wciąż jest tematem rozwojowym, dlatego wydarzenie takie jak konferencja w określonym temacie jest bardzo ciekawym spotkaniem. Poszerza horyzonty, weryfikuje sposób funkcjonowania wykorzystywanych modeli, a przede wszystkim daje możliwość rozwoju aspektu ludzkiego


BZ WBK

Karol Koleński, Specjalista ds. Relacji Biznesowych

BZ WBK

Podobało mi się, było praktycznie. Spróbuję kilka pomysłów wykorzystać w mojej pracy


VECTRA

Aneta Kamińska-Kocot, Kierownik

VECTRA

Doskonałe prezentacje dotyczące metod analitycznych i możliwość wymiany doświadczeń


BZ WBK FAKTOR

Agnieszka Kubacka, Menedżer Zespołu Obsługi i Relacji z Klientami

BZ WBK FAKTOR

W mojej ocenie cel konferencji został osiągnięty. Pozwolił uczestnikom na porównanie przyjętych założeń, jak również zainspirował do modyfikacji istniejących lub wprowadzenia nowych założeń mających na celu zatrzymanie klienta poprzez odpowiednie analizy


ORANGE POLSKA

Ewa Sierakowska, Kierownik Wydziału Utrzymania Reaktywnego

ORANGE POLSKA

Cenne doświadczenie z zakresu obszaru działań, w którym obecnie pracuję, doświadczenia z różnych branż


NETIA

Widoczne w tematyce coraz większe znaczenie BIG DATA oraz zainteresowanie tym tematem uczestników. Pokazywanie jak powinno się wdrażać poprawnie te rozwiązania jest nieocenioną korzyścią płynącą z udziału w konferencji, Kierownik ds. Zarządzania Wartością Klienta

NETIA

Widoczne w tematyce coraz większe znaczenie BIG DATA oraz zainteresowanie tym tematem uczestników. Pokazywanie jak powinno się wdrażać poprawnie te rozwiązania jest nieocenioną korzyścią płynącą z udziału w konferencji


IESEG SCHOOL OF MANAGEMENT

Kristof Coussement, Associate Professor of Marketing Analytics

IESEG SCHOOL OF MANAGEMENT

The Churn & Retention Management conference is an inspiring event for all business professionals who would like to get updated on the newest trends and best practices in the field. Openly discussing problem-solving strategies within various industries (banking, retail, e-tail, telecommunication, energy, amongst others), let you critically reflect on your own churn and retention strategy resulting in innovative ideas to better build and retain your customers in the future.


Len Starnes, Digital healthcare consultant, Formerly Head of Digital Marketing

Bayer

“The 5th eMarketing & Multichannel Strategies Conference was a perfect opportunity to assess the status of the Polish pharma industry's adoption of digital media within its marketing mix. It is great event”


Artur Krzyżanowski, National Sales Manager

Nutricia

„Unikatowa konferencja gromadząca faktycznie ekspertów, którzy mówią to co czuja i dzielą się swymi doświadczeniami”


Daniel Pokorowski, Head of eMarketing & Digital Innovation

GSK

„To możliwość zobaczenia tego co robią inni, o czym myślą i jak myslą inni i w którym kierunku kierują swoje działania. To źródło inspiracji do tego żeby pomyśleć co jeszcze możemy zrobić również w swojej organizacji”


Katarzyna Marczyk, Dyrektor Marketingu

QPharma

„Jeśli budżet i kalendarz pozwalają uczestniczyć w takim jednym przedsięwzięciu powinna to być konferencja e-marketing i multichannel strategies for pharma.”


Łucja Gdala, Managing Director

Codemedia SA

„Konferencja BBM to najbardziej inspirująca konferencja e-marektingowa dedykowna branży farmaceutycznej w Polsce. Wysoki poziom merytoryczny, bogactwo case studies prezentowanych przez praktyków o raz doskonała atmosfera skutkują powiększającą się z roku na rok rzeszą „stałych bywalców”. Ja sama uczestniczyłam w tym wydarzeniu po raz 4 i w przyszłym roku też rezerwuję miejsce w kalendarzu.”


Krzysztof Neumann, Group Product Manager

Abbott

„Bardzo wysoka ocena pod względem organizacji i zawartości merytorycznej. Zawartość merytoryczna na czasie-aktualne.”


Marcin Gajek, Digital Manager

Eli Lilly

“To już V edycja najważniejszego w Polsce wydarzenia, które zaprasza wszystkich praktyków i teoretyków Pharmamarketingu. Be digital or die!”


Michał Kozłowski, Engagement Manager, Cloud Applications, East Europe

IMS Health Consulting

„Bardzo ciekawa konferencja, dzięki której możemy lepiej zrozumieć potrzeby i zachowania pacjentów, lekarzy i farmaceutów w ich cyfrowym świecie.”


Irmina Górmińska, Product Manager

Worwag Pharma

“Cenna wymiana doświadczeń”


Mariusz Miękoś, Managing Partner

Best Doctor Polska

"Jedyne w Polsce istotne dla marketerów i agencji spotkanie, ekspertów multichannel &digital w pharmie. Jeśli jesteś w tym biznesie, MUSISZ TAM BYĆ!!!"


AVON

Oleg Zujev, Financial Director Amber (Poland & Nordics)

AVON

Very relevant and practical event - great opportunity to see other’s experience and benchmark your own practices. A rare occasion of networking with finance colleagues during break of interactive sessions.


Hansgrohe

Jakub Tomaszewski, Group Controller SE Europe

Hansgrohe

IV edycja Konferencji Financial Performance Management to dwa intensywne i bardzo owocnie spędzone dni. To spotkanie w gronie czołowych managerów z największych firm w kraju. To idealna okazja do dyskusji nad podobnymi problemami, z którymi każdy się zmaga i z różnymi możliwościami ich rozwiązania. Ciekawe prezentacje są iskrą zapalną a gorące dyskusje - które są niewątpliwe wartością dodaną tego wydarzenia. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo dobra organizacja konferencji, co czyni to wydarzenie niezmiernie ciekawym.


JABIL CIRCUIT POLAND

Radosław Ślusarski, Site Financial Controller, Finance and Accounting Manager

JABIL CIRCUIT POLAND

Warto było poświęcić dwa dni aby uczestniczyć w VI Konferencji Financial Performance Management ponieważ: poznałem trendy z innych sektorów gospodarki niż moja, zobaczyłem praktyczne rozwiązania, które zastosuję w mojej firmie i na końcu sama organizacja konferencji dała mi szansę na szereg dyskusji w gronie profesjonalistów i umożliwiła rozszerzenie moichprofesjonalnych kontaktów.


JERONIMO MARTINS

Lidia Stagenta-Głowala, Dyrektor Działu Skarbca

JERONIMO MARTINS

Bardzo dobrze przygotowana Konferencja. Zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym.


GRUPA ŻYWIEC

Agnieszka Pluszcz Bernat, Dyrektor Finansów Transakcyjnych

GRUPA ŻYWIEC

Bardzo dobra okazja do wymiany doświadczeń i nowych kontaktów. Świetna atmosfera sprzyjająca rozmowom w kuluarach. Wiele ciekawych tematów i wystąpień.


IMMERGAS POLSKA

Maciej Czop, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny

IMMERGAS POLSKA

Bardzo otwarta grupa ludzi, zarówno po stronie organizatorów jak i uczestników. Wiemy dlaczego tutaj jesteśmy. DUŻY SUKCES KONFERENCJI. BRAWO!


Grupa Żywiec

Grzegorz Szydłowski, Kierownik Działu Rozwoju Procesów Biznesowych

Grupa Żywiec

Konferencja CustomerIntelligence, jak również całe Forum Intelligence in Business daje unikalną możliwość poznania zarówno bieżących trendów i rozwiązań w szeroko rozumianym obszarze wiedzy o kliencie, jak i wymiany doświadczeń z najlepszymi praktykami. Prelekcje oraz nieformalne spotkania w ciągu 2 dni konferencji stanowiły dla mnie dużą wartość i inspirację do wprowadzania zmian w procesach. Interesujące były nie tylko tematy prezentacji lecz również sami uczestnicy Konferencji z którymi nawiązałem kontakty. W przyszłym roku z przyjemnością wezmę udział!


Aviva

Paweł Ładyżyński, Specjalista ds. Analiz Predykcyjnych

Aviva

Inspirująca!


PGE Polska Grupa Energetyczna

Katarzyna Kazala, Kierownik ds. Badań Rynkowych

PGE Polska Grupa Energetyczna

Bardzo ciekawa tematyka nie tylko od strony analitycznej i teoretycznej, ale również z punktu widzenia praktyków pracujących z tego typu danymi i mogących odnieść się co się w danym przypadku sprawdza, co nie i dlaczego, ale również dlaczego z pewnych analiz nie powinno się rezygnować. Ciekawe nowe rozwiązania oraz programy do analizy danych klienckich


Grupa Pracuj

Anna Waksmundzka, Customer Experience Senior Specialist

Grupa Pracuj

Bardzo dobrze przygotowana konferencja, spełniła moje oczekiwania


Sanofi-Aventis

Maciej Trybulec, Prezes

Sanofi-Aventis

„Warto się spotkać by porozmawiać, na tematy, na które nie ma okazji porozmawiać w innych sytuacjach”


Innov8

Hanno Wofram, Author „Pharma Key Account Management”, Managing Director

Innov8

“The BBM conference delivered a most welcome opportunity for exchange and platform for discussion. High level professionals from the pharmaceutical industry attended and benefited. Perfectly organized it offered up-to-date information and a forum for valuable exchange. The list of topics matched the pressing issues of pharmaceutical industry in Poland. Tight regulations, growing pressure and frequent amendments to laws are conflicting with the necessity to plan investments with reliable assumptions. Such conferences with professionally selected participants and contributors pave the ground for a better and mutually positive future.”


Adamed

Mariusz Borkowski, Business Unit Manager

Adamed

„To jedyne Forum, które zrzesza tak kluczowych przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego w Polsce, na którym możemy tak naprawdę wytyczyć nowe trendy dla tego przemysłu w Polsce”


PwC

Borys Podgórny, Starszy Menedżer

PwC

“Forum to unikalne wydarzenie, które pozwala na wymianę poglądów (…) i na wypracowanie jakiegoś w miarę wspólnego kierunku, w którym branża będzie zmierzała w przyszłości.”


Poland, Master Card

Aleksander Naganowski, Head of Business Development

Poland, Master Card

Forum jest ważne ponieważ pozwala wymienić myśli z wieloma partnerami i ważnymi graczami rynku płatnościowego, pozwala także uaktualnić wiedzę o tym co nawzajem sobie oferujemy, na co dzisiaj jesteśmy gotowi.


Adam Malicki, Prezes Zarządu

Polski Standard Płatności

Takie spotkania są bardzo potrzebne, tutaj jest bardzo wąskie grono specjalistów czyli osób merytorycznie znających się na rynku płatności, wiedzą na jakim etapie rozwoju on w tej chwili jest, jakie ma problemy przed sobą , jakie są wyzwania przed naszymi systemami.


PKO Bank Polski

Jakub Grzechnik, Dyrektor Biura Płatności i Analiz

PKO Bank Polski

Dobór prelegentów, dobór tematów jest taki, że naprawdę warto tu być, posłuchać i powiedzieć co z naszego punktu widzenia Banku PKO Polskiego dzieje się w tym biznesie.


Bank Pocztowy

Piotr Zalewski, Ekspert ds. Innowacyjnych Rozwiązań Płatniczych

Bank Pocztowy

Wierzę w to, że na takim dużym poziomie ogólności, kiedy nie rozmawiamy do końca o technologii, a o możliwościach współpracy i o tym co się na rynku dzieje, widać dopiero luki, które w takim newralgicznym momencie, który mamy teraz, czyli w momencie kiedy nie ma jednego standardu, kiedy wszyscy zastanawiają się jak tego użytkownika mobilnego „dotknąć”, jak zarobić na tym trudnym i nowym rynku – myślę że takie spotkanie jest bardzo potrzebne.


Polpharma

Grzegorz Zenka,

Polpharma

Konferencja „Dystrybucja i Logistyka w Farmacji” to znakomita platforma wymiany doświadczeń i źródło inspiracji dla profesjonalistów


Grzegorz Wąsik, Export Sales Manager

Axellus A/S

Spotkanie fachowców z branży farmaceutycznej to zawsze cenna inicjatywa budująca relacje, ale w głównej mierze oparta o wymianę doświadczeń. Szczególnie w tych czasach, pełnych zmian i wyzwań, wzajemne podzielnie się know-how stanowi wartość samą w sobie.


ERBUD S.A.

Agnieszka Głowacka, Dyrektor ds Finansów – Prokurent

ERBUD S.A.

Forum Dyrektorów Finansowych to spotkanie ludzi patrzących w tą sama stronę. Wspaniała okazja do wymiany doświadczeń, poznania nowych idei, nowych rozwiązań. Zawsze perfekcyjnie zorganizowane, kreuje doskonały klimat do merytorycznych dyskusji. Dobry dobór tematów i prelegentów.. Serdecznie polecam.


Eli Lilly Polska

Krzysztof Tobis, Financial Director, Lilly Diabetes – ACE

Eli Lilly Polska

Forum to doskonała okazja do merytorycznej wymiany poglądów (nie tylko na tematy finansowe), ale najbardziej cenne jest czerpanie inspiracji oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami”.


Curver Poland & Hungary (EPG East)

Piotr Serbinski, Finance Director East Europe, Member of the Management Board

Curver Poland & Hungary (EPG East)

Merytoryka jak zawsze na najwyższym poziomie, a do tego bardzo interesująca tematyka tegorocznego Forum. Znakomita lokalizacja – przede wszystkim kameralna, i sprzyjająca integracji uczestników.


Bayer HeathCare

Joanna Zalewska, BHC Poland Human Resources Business Partner , Mobility Expert CEE Country Group

Bayer HeathCare

„Konferencja HR Trends for Pharma jest miejscem wymiany doświadczeń i myśli osób zarządzających obszarem HR na rynku farmaceutycznym. Jest ciekawą i inspirującą inicjatywą rozmowy o nowych trendach i bieżących wyzwaniach tego dynamicznego ale bardzo konkurencyjnego rynku.”


Oprandi Polska

Anna Pfejfer-Buczek, Managing Partner

Oprandi Polska

„Z mojej strony pragnę absolutnie wyróżnić doskonałą organizację oraz ciekawe wystąpienia innych prelegentów.”


Servier

Marta Rojek-Czech, Associate HR Manager

Servier

„Ciekawe wystąpienia i wymiana doświadczeń z ludźmi z branży. Brakuje takich spotkań na rynku.”


USP Zdrowie

Monika Kobierska, HR Service &Compensation Manager

USP Zdrowie

„Praktyczne informacje dotyczące zmian w organizacji i kluczowych elementów, o których nie wolno zapomnieć, przypomnienie o sile jaka tkwi w zmianie i potencjale do wykorzystania z niej płynącej.”


Synexus

Wiwiana Ziółkowska, HR Manager CEE Region

Synexus

„Spotkanie dało mi możliwość głębszego poznania branży i wymiany doświadczeń. Odnalazłam tematy, które zainspirowały.”


WZZ Herbapol

Karolina Gorlicha-Mróz, Zastępca Kierownika działu Spraw Osobowych i Socjalnych

WZZ Herbapol

„Bardzo dobry dobór tematyczny do realnych wymagań stawianych przed działaniami personalnymi. Szkolenia (bloki tematyczne) prowadzone przez praktyków. "przerwy" to panele dyskusyjne - ogromna wartość dodana w rozwiązywaniu kontaktów, poznaniu realnych rozwiązań i problemów w innych formach”


GRUPA ŻYWIEC

Anna Gamrat, Kierownik Personalny ds. Komercyjnych

GRUPA ŻYWIEC

”Szersza perspektywa widzenia zagadnień Contact Center. Inspiracje do szukania rozwiązań i projektowania zmian. Benchmarking w środowisku CC.”


RABEN POLSKA

Przemysław Ciesielski, Menadżer ds. Kluczowych Klientów

RABEN POLSKA

„Dobre miejsce na wymianę doświadczeń i nowinek w obsłudze klienta”.


TUiR WARTA

Jarosław Paćko, Dyrektor Departamentu Contact Center

TUiR WARTA

„Świetne miejsce do wymiany wiedzy i dyskusji wśród praktyków. Prezentacje pozwalają na wyłapanie pomysłów oraz wdrażanych idei. Tak trzymać!”.


GETIN NOBLE BANK

Wojciech Rauzer, Kierownik Zespołu Analiz Biznesowych Raportowania i Rozliczeń

GETIN NOBLE BANK

„Polecam CCMS jako niesamowitą okazję podzielenia się wiedzą z innymi profesjonalistami”.


RAIFFEISEN POLBANK

Mariusz Gliński, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej

RAIFFEISEN POLBANK

„CustomerContact Management Summit poprzez zaangażowanie prelegentów z różnych branż, daje możliwość wyciągnięcia praktycznych rozwiązań do zastosowania w zarządzaniu multichannel w każdej organizacji”.


CITI HANDLOWY

Ewa Kostórkiewicz, Dyrektor Biura ds. Zarządzania Doświadczeniami Klientów Bankowości Detalicznej

CITI HANDLOWY

„Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie do udziału w konferencji. Było bardzo ciekawie i inspirująco, a ponadto na każdym kroku widać było troskę o uczestników. (…) jesteśmy fankami efektów WOW, a takich na konferencji doświadczyłyśmy kilkukrotnie i chętnie będziemy się nimi dzielić, przywołując Was jako przykład dbania o Customer Experience. Urzekło nas powitanie przy śniadaniu, napoje energetyczne, obwarzanki, podziękowanie w książce, hejnał - a to nie wszystko! Świetny jest również spersonalizowany kalendarz od jednego z Partnerów Forum: Laurens Coster. Gratulujemy budowania lojalności Waszych Klientów w oparciu o kreowanie pozytywnych doświadczeń i życzymy dalszych sukcesów”.


Carrefour Polska

Monika ZIĘBA, Senior Manager ds. CRM

Carrefour Polska

„Całe wydarzenie oceniam bardzo wysoko. Interesujące tematy, zaprezentowane w ciekawy sposób, które dały mi wiele inspiracji do przełożenia na grunt mojej pracy zawodowej. Jestem bardzo zadowolona z udziału w tej konferencji, chętnie to wydarzenie polecę innym i jeżeli będzie tylko możliwość to z pewnością wezmę udział w kolejnej edycji.”


TESCO POLSKA

Joanna Matuszak, Menadżer Programu Clubcard

TESCO POLSKA

„Bardzo dziękuje za świetną organizację wydarzenia. Inspirujące i podbudowujące doświadczenie!”


CHI Polska

Kamil Kociszewski, Customer Loyalty Manager

CHI Polska

„Kilka ostatnich lat to okres zdecydowanie większej koncentracji na zagadnieniach związanych z relacjami z klientami. Kryzys i większa ostrożność konsumentów, coraz większa konkurencja na wielu rynkach, generalny trend customizacji oferty i komunikacji wspierany dostępnością technologii umożliwiających pozyskanie i sprawne przetwarzanie wartościowych danych sprawiają, że coraz częściej myślimy nie tylko o akwizycji, ale i o utrzymaniu klientów pozyskanych. Nie na wszystkich rynkach wygląda to jednak tak samo. Bardzo różne działania podejmuje się w poszczególnych firmach. W takiej sytuacji - dużej dynamiki układu i braku standardowych a skutecznych rozwiązań - bardzo wartościowe są spotkania z praktykami kategorii, możliwość wymiany opinii i dostęp do nowych koncepcji. To znalazłem na konferencji V Customer Loyalty Summit. Cieszę się więc bardzo, że mogłem w niej uczestniczyć, szykuję się na kolejną jej edycję i polecam wszystkim zainteresowanym tematyką lojalności klientów.”


PLL LOT

Marcin Tobiasz, Marketing Manager

PLL LOT

„(…) dawno nie widziałem tak perfekcyjnie dopracowanej a jednocześnie świetnie przeprowadzonej konferencji. Gratuluję.”


Marek Feruga, Członek Zarządu

ITM ENTERPRISES

Jest to dla nas sprawdzenie siebie. Jak wyglądamy na rynku, kim jesteśmy , jak nas postrzegają inni, z drugiej strony olbrzymia mobilizacja do tego żeby pracować jeszcze bardziej wydajnie. Retail Summit to jest bardzo ciekawe wydarzenie roku


PROFI ROM FOOD ROMANIA / X5 REATIL GROUP

Paweł Musiał, CEO / Member of the Supervisory Board

PROFI ROM FOOD ROMANIA / X5 REATIL GROUP

żeli ktokolwiek chce nawiązywać stosunki handlowe i zapoznawać się z oferta firm to takie miejsce spotkania polskiego biznesu FMCG z Retailem. Mamy przedstawicieli i Reatil i dostawców również dostawców usług, jest bardzo dobra okazją. Stąd moja obecność na konferencji.


TESCO POLSKA

Ryszard Tomaszewski, Prezes Zarządu

TESCO POLSKA

Retail Summit to spotkanie fachowców, wymiana opinii i zawsze poszerzenie wiedzy na temat tego co się dzieje na naszym rynku.


NETTO

Daniel Grabka, Dyrektor Zakupów

NETTO

Firma NETTO bardzo selektywnie uczestnicy we wszelkiego typu seminariach i konferencjach, ale nie ma co ukrywać, że firma BLUE BUSINESS MEDIA zbudowała bardzo profesjonalne seminarium, z bardzo dobrą partycypacją zarówno po stronie dostawców jak i sieci handlowych. Retail Summit to wysoki poziom otwartości podczas dyskusji.


STOKROTKA

Krzysztof Trojanowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu

STOKROTKA

W forum Retail Summit bierzemy udział nie po raz pierwszy, co roku jest to okazja do spotkania naszych kolegów, konkurentów z branży, na pewno dostawców. Jest to okazja żeby wymienić doświadczenia, żeby porównać się i zbenchmarkować do konkurencji i zobaczyć jakie są nowe trendy na rynku i po prostu porozmawiać i biznesie co jest dla nas ważne i istotne.


CARREFOUR POLSKA

Marta Iskra, Dyrektor Marketingu

CARREFOUR POLSKA

Biorę udział w Retail Summit bo jest to największe wydarzenie na rynku. Uczestniczę w nim wielu od lat i przez najblize lata nadal będę w nim uczestniczyła.


KOMPANIA PIWOWARSKA

Marcin Zięć, Customer Intelligence and Retail Development Director

KOMPANIA PIWOWARSKA

Retail Summit to bez wątpienia największe spotkaniem tego typu w Polsce. Jest to świetna okazja żeby móc poszerzyć swoje horyzonty i móc wysłuchać różnych punktów widzenie nie tylko od strony dostawców, ale przede wszystkim od strony detalistów.


Aleksandra Borycka, Dyrektor Marketingu

POLBITA

Uważam, że jest to jedna z najlepszych konferencji branżowych, szukam inspiracji i oczekuje od swoich kolegów z branży, że podzielą się najlepszymi praktykami, i wszyscy będziemy budować jakość polskiego handlu, ale też uważam, że jest to świetne miejsce na budowanie networkinu i wymienianie się w kuluarach myślami i kontaktami. Jestem na Retail Summit ponieważ lubię się uczyć, a to jest miejsce, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.


M Rogalski,

Forum Corporate Legal Counsel to doskonała okazja do zapoznania się z najważniejszymi zagadnieniami i problemami w bieżącej pracy prawników korporacyjnych. Zagadnienia są przedstawiane przez prawników praktyków. Poruszane są bieżące problemy. Przedstawiane są konkretne rozwiązania i porady z których można skorzystać w codziennej pracy.


AstraZeneca Pharma

Janusz Gaudnik, Dyrektor ds. Promocji Medycznej

AstraZeneca Pharma

„Zawszę z zainteresowaniem podchodzę do uczestnictwa w konferencji Field Force & Sales Excellence for Pharma oraz innych w obszarze Pharma organizowanych przez BBM. Gwarancja dobrej jakości wystąpień, ciekawe grono prelegentów oraz uczestników umożliwia wymianę doświadczeń i inspiruje do poszukiwania nowych rozwiązań na coraz bardziej wymagającym rynku farmaceutycznym.”


Polpharma

Agata Trojanowska, Szef działu Efektywności Sprzedaży i Marketingu

Polpharma

„Konferencja była ciekawa, dla mnie najistotniejsze były doświadczenia innych firm prezentowane przez ich przedstawicieli, inspirujące.”


Apteki Ziko

Katarzyna Zając, Członek Zarządu

Apteki Ziko

"Sales Excellence For Pharma daje nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów, ale też konfrontacji idei i punktów widzenia. Formuła, gdzie otwarta dyskusja uzupełnia prelekcje pozwala różnym graczom rynku poznać aktualne trendy oraz wzajemną ich interpretację. Interesujące i wzbogacające.”


IMS Health

Michał Pilkiewicz, Director, Supplier Services East Europe

IMS Health

„W prezentacjach i dyskusjach z ostatniej konferencji FF & Sales Excellence for Pharma przebija się temat zarządzania zmianą, poszukiwania i testowania nowych rozwiązań poprawiających efektywność (szczególnie tych definiowanych jako innowacja), wykorzystania technologii jako wsparcia codziennej działalności operacyjnej. Wyzwania związane z zarządzaniem wzrostem sprzedaży przy zmianach zachodzących na rynku wymuszają „wyjście” managerów ze strefy komfortu i dotychczas stosowanych schematów. Przykłady pokazane na konferencji wsparte doświadczeniami osób prezentujących były z mojej perspektywy nie tylko inspiracją dla osób dostrzegających konieczność zmian ale również dobrą zachętą, że warto takie zmiany wprowadzać.”


Stefan Bogusławski, Partner Zarządzający, Prezes Zarządu

Sequence HC Partners

„Bardzo ciekawa konferencja w jeszcze bardziej ciekawych czasach. Unikatowa szansa na konfrontację własnych pomysłów z tym, co myślą i robią inni.”


Magdalena Meus, Koordynator Akcji Utrzymania

ITI Neovision

Kolejne bardzo dobre spotkanie praktyków z dziedziny utrzymania klienta. Z niecierpliwością czekam na następną wymianę doświadczeń.


Eurobank

Małgorzata Naumowicz, Dyrektor ds. Zarządzania Kanałami Zdalnymi i Relacjami z Klientem

Eurobank

Inspirująca. Rozważę udział w kolejnej edycji.


Agnieszka Lech, Menedżer Utrzymania Klienta

BZWBK Aviva

Bardzo fajny pomysł, inicjatywa. Rekomenduję kontynuację. Bardzo fajna szansa na wymianę doświadczeń między różnymi branżami.


Vectra

Aneta Kamińska-Kocot, Manager ds. Utrzymania Klienta

Vectra

Bardzo dobra organizacja, dobór hotelu, oprawa techniczna i atmosfera. Ciekawy dobór prelegentów i tematów.


ING Bank Śląski

Anna Śmigas, Menadżer Wydziału Produktów

ING Bank Śląski

Konferencja bardzo przydatna, pod kątem poznania działań anty-churn konkurencji.


ING Bank Śląski

Katarzyna Skutera-Kowalczyk, Zarządzająca Grupą Produktów

ING Bank Śląski

Świetna możliwość poznania działań anty-churn z różnych branż. Nowe pomysły, poszerzenie horyzontów, inspiracje.


Raiffeisen Bank Polska

Dagmara Kubik, Kierownik ds. Retencji Kredytów Detalicznych

Raiffeisen Bank Polska

Profesjonalna organizacja. Bardzo dobrze dobrana tematyka prezentacji przez prelegentów, świetne miejsce i sposób organizacji sali dla uczestników zachęcający do wymiany doświadczeń i poglądów.


Generali Życie TU

Anna Rejter, Kierownik ds. Rozwoju Produktów Ubezpieczeń Grupowych

Generali Życie TU

Bardzo ciekawy i aktualny temat, dobry dobór prelegentów. Oby tak dalej.


Concordia Ubezpieczenia

Piotr Babaczyk, Specjalista ds. Systemów Motywacyjnych i Controllingu

Concordia Ubezpieczenia

Konferencja była bardzo dobrym źródłem pomysłów.


Credit Agricole Bank Polska

Justyna Kryjom, Kierownik ds. Obsługi Specjalizowanej

Credit Agricole Bank Polska

Bardzo dobry wybór prelegentów.


Netia

Rafał Bachanek, Kierownik ds. Rozwoju Kampanii Utrzymaniowych i Dosprzedażowych

Netia

Bardzo dobra okazja, aby porozmawiać w gronie praktyków o tym, co robimy i podzielić się inspiracjami dla siebie.


Polpharma Biuro Handlowe

Grzegorz Firczyk, eMarketing Manager

Polpharma Biuro Handlowe

„Konferencja BBM jak zwykle stała na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Najlepszym pomysłem w mojej opinii było zaproszenie do panelu ekspertów lekarzy praktyków, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami. Dla mnie osobiście ich wypowiedzi były inspiracją do nowych ePomysłów skierowanych do tego środowiska. Cieszy też fakt, że coraz więcej firm farmaceutycznych buduje swoje zespoły Digitalowe/eMarketnigowe. Z roku na rok rośnie też świadomość i wiedza w tym obszarze. Tak trzymać!”


Dimitry Gyk,

Vitagramma, Ukraina

„Już od trzech lat mam szczęście spędzać dwa świetne jesiene dni w Warszawie w towarzystwie ponad 100 osób, które tworzą Digital-historię branży farmaceutycznej w Polsce. Chodzi, oczywiście o coroczną konferencję "E-m@rketing & mobile for pharma". Ta konferencja jest tym miejscem, gdzie koncentracja innowacji, pomysłów i wspólnego IQ jest na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że tak się zdarza dlatego, że organizatorzy tego eventu robią wszystko bardzo precyzyjnie: kontent, prelegenci, tematy, formaty zawsze są powyżej oczekiwań uczestników.”


Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA

Renata Kes, Menedżer ds. produktu

Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA

“Konferencja e-marketing & mobile strategies for Pharma oprócz tego, że stworzyła możliwość wysłuchania specjalistów wysokiej klasy, praktyków i analityków rynku farmaceutycznego, umożliwiła dialog i wymianę doświadczeń między uczestnikami. Gratulacje dla całego Zespołu za profesjonalizm w przygotowaniu konferencji!”


Łukasz Kołtowski, BA

MD

„Sedno sukcesu konferencji leży w starannym doborze tematów, wykładowców i gości. Ciężko jest stworzyć platformę rozmowy dla tak zróżnicowanej grupy osób, Wam to się udało bezbłędnie.”


IMS Health

Michał Pilkiewicz, Country Manager

IMS Health

„Jak można stosować w obszarze strategicznym i operacyjnym nowoczesne technologie mobilne, e-marketing i wykorzystywać social media pokazała ostatnia konferencja „IV e-m@rketing & mobile strategies for Pharma”. Kolejna edycja podniosła ponownie poziom dyskusji i oczekiwania uczestników, skierowane tym razem głównie na metody dotarcia do pacjentów, lekarzy i farmaceutów, praktyczne wykorzystanie aplikacji mobilnych, pracę z brandami w sieci. Ta konferencja to już tradycja, miejsce spotkań osób zajmujących się nowoczesnymi technologiami w branży farmaceutycznej. Co roku widzę jak szybko branża nie tylko dyskutuje czy testuje nowe rozwiązania ale zaczyna biznesowo wykorzystywać pojawiające się narzędzia z tego obszaru. Nadal robi to jednak niewielka liczba firm. Mam nadzieję, że w przyszłym roku GM-owie i Dyrektorzy Finansowi będą liczniej reprezentowani na tej konferencji szukając inspiracji i przewagi strategicznej w tym obszarze dla swoich firm. Pacjenci i lekarze są już w sieci…”


ABC Zdrowie

Anna Jaworska-Roguska, Sales Director

ABC Zdrowie

„Choć wydawać by się mogło, że konferencja dotyczy wąskiego obszaru - internetu czy mobile - to i w tym roku zapewniła uczestnikom szeroki zakres tematów. Po raz kolejny mieliśmy do czynienia z wielością spojrzeń na działania farmacji w internecie, była to zatem okazja do aktywnej wymiany tych różnorodnych doświadczeń. Farmacja zaczyna się otwierać na nowoczesne rozwiązania i widzieć ich niezbędność w strategii marketingowej jako takiej. Nowe w tegorocznej konferencji - open space meeting - było okazją do dyskusji nie tylko na poziomie ogólności, ale także w ramach szczegółowych casów z rynku.”


Beata Tarnowska, Project Sales Manager, Obszar Zdrowie & Parenting

Onet

„Event bardzo mi się podobał, najbardziej wystąpienie pana z Facebooka oraz prawnika z Delloite. Obydwie prezentacje wniosły nową wiedzę dla uczestników. Facebook jest teraz na topie, więc najlepszą wiedzę mogliśmy uzyskać u „źródła”. Bardzo przydatne były informacje odnośnie możliwości prawnych, gdyż te zawsze przysparzają nam dużo problemów podczas planowania działań dla marek farmaceutycznych. Pozostałe prezentacje też były ciekawe, w dobry sposób uporządkowały dotychczasową wiedzę nt Internetu/mobile’a".


E_misja Interactive 360 (Grupa NuOrder)

Michał Siejak, Dyrektor Zarządzający

E_misja Interactive 360 (Grupa NuOrder)

„Uczestnictwo w konferencji E-Marketing & Mobile Strategies in Pharma to wyjątkowa okazja do spotkania decydentów tego rynku. Tym, co w mojej ocenie wyróżnia ją na tle innych, jest dbałość o poziom merytoryki wystąpień. Cenną inicjatywa jest prowadzenie formy warsztatowych spotkań w mniejszych grupach – to pozwala nam wspólnie skupić się na problemach konkretnych marek, omówić szczegółowo zagadnienia kluczowe dla poszczególnych uczestników warsztatu.”


Karolina Semeryło, Koordynator ds. Marketingu

Takeda Polska

„Spotkanie ePR to garść przydatnych informacji na temat obecnie obowiązujących trendów, ciekawe case studies z obszaru ochrony zdrowia, prelegenci z doświadczeniem oraz możliwość zadania nurtujących pytań.”


Norbert Kilen, Think Kong, interactive & social media marketing

On Board Group

„e-PR to Ciekawa, inspirująca konferencja, która w wielu wymiarach poruszyła tematy istotne dla komunikacji w branży farmaceutycznej. Bardzo interesujące dyskusje z uczestnikami, dobra organizacja”


C&A Online GmbH

Marlena Gref-Stefańska, Country Marketing Manager

C&A Online GmbH

„Forum e-Handel” było dla mnie dobrą okazją do skonfrontowania swojego doświadczenia i wiedzy z innymi osobami z branży e-commerce na rynku polskim. W szczególności jeżeli chodzi o nowe trendy i technologie. Polecam!”


Wittchen

Jędrzej Wittchen, Prezes Zarządu

Wittchen

„II Forum E-Handel uważam za bardzo udane wydarzenie. Wiele pomysłów zaprezentowanych w czasie jego trwania zainspirowało nas do zmian w działalności naszej firmy. Polecam udział!”


Facebook

Karol Karpiński, Agency Partner, Central and Eastern Europe

Facebook

„Forum e-Handel” było dla mnie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w sprzedaży online na rynku polskim. Bardzo ważną częścią „Forum” było również nawiązanie wielu cennych kontaktów biznesowych. Serdecznie polecam!


answear.com

Antoni Leniek, SEM Manager

answear.com

"Forum eHandel to świetna okazja by zarówno pokazać swój punkt widzenia na handel w Internecie (i nie tylko), ale również skonfrontować to z innymi uczestnikami rynku, wymienić się doświadczeniami oraz odnaleźć inspirację do dalszych działań. Świetni prelegenci, otwarci słuchacze i świetna organizacja uprzyjemniają uczestnictwo w tym wydarzeniu. Polecam zarówno same prezentacje jak i bardzo owocne rozmowy kuluarowe. Serdecznie polecam tę i inne konferencje organizowane przez Blue Business Media."


Indesit Company

Ewa Bąchor, Dyrektor ds. Kontrolingu Obszaru Przemysłowego

Indesit Company

Spotkania organizowane w takim gronie są doskonałym miejscem do tego, aby móc pozyskać nowe informacje. Doskonałe również jest miejsce do tego, aby wymienić doświadczenia i poszerzyć swoje horyzonty. Doskonałe miejsce do tego, żeby się rozwijać dalej.


Coca-Cola HBC

Beata Orłowska, Dyrektor Działu Kontroli Finansowej

Coca-Cola HBC

Na poziomie uczestników konferencji tutaj na jakim wszyscy jesteśmy, z takim doświadczeniem, bogatym zawodowym, tę teorię i informację mamy, a to co jest najciekawsze to dzielenie się właśnie praktycznym doświadczeniem. To co doceniam w Konferencji Financial Performance Management to jest właśnie dzielenie się doświadczeniami oraz możliwość wyboru pomiędzy panelami. Można w bardzo łatwy sposób dopasować swoje potrzeby do tego, co jest oferowane w trakcie konferencji.


Boryszew ERG

Leokadia Cierocka, Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

Boryszew ERG

Mamy szansę na wybór czy pójdziemy krok do przodu, czy utrzymamy status quo spółki. I żeby pójść krok do przodu, to trzeba tak naprawdę zobaczyć w jaką stronę zmierza ten świat. Jakie pojawiają się nowe narzędzia. Jakie pojawiają się nowe rozwiązania. Gdzie tak naprawdę jesteśmy nie tylko technologicznie, ale też i z naszymi mocami. To jest miejsce znakomite do poszukania takiej inspiracji, że dla mnie gdzieś tutaj pojawia się nowe pole do myślenia, że jest zaczyn, jest przyczynek do tego, żeby pójść krok dalej.


Aleksander Miler, Wiceprezes Zarządu

BI Insight (obecnie w IBM)

"Jest nam niezmiernie miło, iż mieliśmy przyjemność współpracować z Państwem przy okazji konferencji 'Intelligence in Business 2009'. Wydarzenie to stanowiło unikalną okazję do dyskusji i wymiany opinii w gronie liderów rynku, dało nam również możliwość spotkania strategicznych Partnerów. Połączenie w jednym miejscu kilku konferencji o podobnej tematyce było udanym pomysłem i z pewnością pozytywnie wpłynęło na odbiór tego wydarzenia przez uczestników."


Kinga Baranowska, Gość Specjalny Himalaistka, zdobywczyni ośmiu ośmiotysięczników

Takie spotkania są potrzebne, bo ja w momencie kiedy sama zaczynałam swoją przygodę z ośmiotysięcznikami, to właśnie takie osoby, pamiętam, że niesamowicie mnie inspirowały. To właśnie od nich czerpałam tę inspirację. To właśnie na takich spotkaniach zarażałam się nowymi pomysłami. To właśnie wtedy rodziły się kolejne plany. To wtedy właśnie się otwierały jakieś kolejne klapki w głowie, kolejne wyjścia się czasami pojawiały. Tak więc myślę, że właśnie o to chodzi, żebyśmy się nawzajem dzielili swoimi doświadczeniami.


ING ŻYCIE

Michał Nestorowicz, Marketing Intelligence Manager

ING ŻYCIE

Konferencja Customer Intelligence była doskonałą okazją, żeby wymienić się doświadczeniami, posłuchać o nowych, często innowacyjnych rozwiązaniach. Z mojej perspektywy szczególnie interesujące były te, które dotykały bezpośrednio klienta. Znalazłem kilka naprawdę ciekawych inspiracji dotyczących budowania relacji z klientami. Jest to doskonała rekomendacja dla spotkań wokół tej tematyki.


BNP PARIBAS BANK POLSKA

Justyna Martyniak, Kierownik Zespołu CRM

BNP PARIBAS BANK POLSKA

Konferencję oceniam bardzo dobrze. Praktyczne tematy i doświadczenia kolegów z branży skłoniły mnie do licznych refleksji i wprowadzenia zmian w działających u nas procesach, co dało dobre efekty. Przydatne są również nowe znajomości i rozmowy w kuluarach. Bardzo dobra organizacja i przyjemna atmosfera. W przyszłym roku chętnie wezmę udział w kolejnej edycji.


Bank Pekao

Ewa Herbik-Piszczako, Dyrektor Zarządzający Departament Badań i Rozwoju Zaangażowania Interesariuszy

Bank Pekao

Różnorodność prelegentów pozwala każdemu znaleźć dla siebie coś ciekawego i też otworzyć rzeczy na aspekty, na które normalnie nie zwrócilibyśmy uwagi. To szansa na zrobienie czegoś lepiej, już od dzisiaj.


TUiR WARTA

Joanna Woźniak, Ekspert w Biurze Taryfikacji i Matematyki Klienta

TUiR WARTA

Bardzo dużą korzyścią i dużą zaletą tego typu spotkań jest jednak wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami i próba spojrzenia na pewne benchmarki, ale też na takie bardzo konkretne doświadczenia innych firm. Podoba mi się różnorodność, którą tutaj możemy zaobserwować. Konferencja Customer Intelligence to bardzo ciekawa wymiana doświadczeń z praktykami z różnych branż


ALIOR BANK

Tomasz Motyl, Chief Development Officer

ALIOR BANK

„Jeszcze bardzo dziękuję za zaproszenie na tą naprawdę ciekawą i inspirującą konferencję. Śmiem twierdzić, że to pierwsza konferencja która pokazała coś ciekawego i szerzej w temacie Big Data, z tych na których do tej pory miałem możliwość wziąć udział w tym roku”.


T-MOBILE POLSKA

Mirosław Deja, Head of Business Intelligence and Service Applications

T-MOBILE POLSKA

„Gratuluję ciekawej, świetnie zorganizowanej konferencji !!!”


EUROBANK

Nicos Karagieorgopulus, Dyrektor Departamentu Rozwoju Systemów Informatycznych

EUROBANK

„Profesjonalnie zorganizowana i przeprowadzona konferencja, ciekawe tematy i interesujący prelegenci, ekskluzywna lokalizacja i miła obsługa“


BANK BGŻ

Marek Deutsch, Dyrektor Zarządzający ds. IT

BANK BGŻ

„Tematyka konferencji jest niezwykle aktualna, bardzo celne trafienie w bieżące zainteresowania różnych instytucji. Ciekawe, różnorodne prelekcje, osoby prezentujące wywodziły się z różnych obszarów działalności – instytucje publiczne, duże korporacje, dostawcy rozwiązań – stąd konferencja dała możliwość uniwersalnego spojrzenia na zagadnienia Big Data”.


Uniwersytet Warszawski

dr Łukasz Bolikowski, Kierownik Laboratorium Analizy Danych, ICM

Uniwersytet Warszawski

„Konferencja stała na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, stanowiła doskonałą okazję do spotkania licznie przybyłych praktyków analizy dużych danych. Doskonała organizacja - wszystko dopięte na ostatni guzik - i wyjątkowo miła atmosfera wśród organizatorów wpływała pozytywnie na atmosferę całego wydarzenia. Ja też mam nadzieję, że będziemy jeszcze mieli wiele okazji do współpracy. Naprawdę miło wspominam Państwa konferencję!”


Michael Poyser, Head of Analytics

AIMIA EMEA

“A fantastic conference which brought together a good mixture of thought provoking presentations and client case studies.”


Avon Cosmetics Polska

Dariusz Świętek, National Sales Director

Avon Cosmetics Polska

„V Konferencja Sales Performance była dla mnie dużą dawką inspiracji na wielu poziomach - począwszy od spotkania z Kingą Baranowską i ogólnej refleksji na temat zespołu, zaufania i podejmoweanie decyzji w ekstremalnych sytuacjach po bardzo konkretne i nowatorskie pomysły dotyczące motywacji czy rozwoju talentów do twórczego wykorzystania "od zaraz”. Polecam!”


Totalizator Sportowy

Tomasz Cekała, z-ca DYREKTORA PION SPRZEDAŻY DSM

Totalizator Sportowy

„Konferencja Sales Performance była dobrze przygotowanym i zorganizowanym przedsięwzięciem w którym z przyjemnością wziąłem udział.Nacisk na praktyczne rozwiązania i dzielenie się doświadczeniem był dla mnie inspirujący”.


DANONE

Przemysław Gostkiewicz, Dyrektor Sprzedaży

DANONE

Konferencja jest miejscem, gdzie spotyka się ludzi z branży, żeby przekazać i zaczerpnąć wiedzy. Ten proces wymiany jest czymś, co buduje nas i buduje wszystkich. Fantastyczne miejsce, żeby poznać innych ludzi i ich opinie.


Rynek Klientów Korporacyjnych, NETIA

Arkadiusz Czarnecki, Dyrektor Sprzedaży

Rynek Klientów Korporacyjnych, NETIA

Tego typu konferencje dają mi szansę poznać wyzwania dla działów sprzedaży, czy rynkowe, które są w innych branżach. Częstokroć to są dla mnie źródła inspiracji do tego, żebym mógł zastosować pewien sposób działania, pewną formułę w moim miejscu pracy. Konferencja Sales Performance to inspiracja, to wymiana doświadczeń.


SKANSKA COMMERCIAL DEVELOPMENT EUROPE

Katarzyna Olczak, Dyrektor Personalny

SKANSKA COMMERCIAL DEVELOPMENT EUROPE

Forum Dyrektorów HR organizowane przez Blue Business Media jest dobrą okazją do spotkania i wymiany opinii i myśli z osobami zarządzającymi HR w Polsce. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozmowy o stosowanych rozwiązaniach i ich rezultatach, poznania bliżej perspektywy kolegów z HRu z różnych branż. Jest to forum, którego rozmiar ograniczony do grupy kilkudziesięciu osób pozwala nie tylko na bierne wysłuchanie ciekawych prezentacji, ale na aktywny udział w dyskusji zarówno publicznej jak i w kuluarach. Świetna organizacja. Wszystkie złożone uczestnikom obietnice zostały dotrzymane.


COCA-COLA HBC POLSKA

Elżbieta Makselon-Drabczyk, Dyrektor ds. Zarządzania Talentem

COCA-COLA HBC POLSKA

Po raz kolejny miałam przyjemność gościć na Forum Dyrektorów HR organizowanym przez Blue Business Media. W tym roku, oprócz dobrze dopasowanej tematyki, odpowiadającej aktualnej sytuacji na rynku, miłym zaskoczeniem była ilość przybyłych ekspertów oraz poziom przedstawionych prezentacji. Podczas dwóch intensywnych dni miałam okazję skonfrontować swoją praktykę oraz podzielić się doświadczeniami i inspiracjami na strategicznym poziomie w gronie dyrektorów personalnych największych firm w Polsce. Nie zabrakło też innego spojrzenia na pracę działu HR, wystąpień prelegentów z zagranicy. Wydarzenie zorganizowane przez Blue Business Media było na najwyższym poziomie, a całość utrzymana była w formie bardzo interaktywnej. Z mojej strony mogę tylko wyrazić swoje podziękowania oraz polecić przyszłoroczne Forum wszystkim tym, którzy poszukują wciąż nowych rozwiązań i strategii w swoim zawodowym życiu.


Jacek Hyla, Członek Zarządu ds. Produkcji

GRANA

„Spotkanie Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG w znakomity sposób odpowiedziało osobom zarządzającym procesami produkcyjnymi na aktualne wymagania rynkowe i rosnące oczekiwania klientów w zakresie uzyskania sukcesu w postaci osiągnięcia stabilnej i wysokiej jakości przy maksymalnie niskiej cenie produktu. Pokazało zatem praktyczne możliwości optymalizowania kosztów w zarządzaniu procesem produkcyjnym przy użyciu nowoczesnych metod produkcji na przykładach firm o różnej strukturze i organizacji produkcji, różnej kulturze organizacyjnej i różnej mentalności. Doskonale zaplanowany został przebieg spotkania - poza wykładami teoretycznymi dającymi podstawy do późniejszej interaktywnej pracy w grupach znalazło się też dużo miejsca na wymianę doświadczeń oraz prezentację dokonań liderów we wdrażaniu Lean Manufacturing”.


Coca-Cola HBC POLSKA

Krzysztof Put, Dyrektor Operacyjny, Fabryka w Staniątkach

Coca-Cola HBC POLSKA

Tego typu spotkania to spotkania specjalistów z różnych branż. Możemy tutaj wykorzystać procesy z jednej branży i lokować w drugiej. To co ważne to w jaki sposób ludzie mówili o swoich rozwiązaniach a mówili o tym z pasją. Jest dużo pasji i zaangażowania aby wdrażać nowoczesne systemy. Forum to przede wszystkim rozmowa o przyszłości, o tym co może być zrobione lepiej dla poprawy naszych procesów, ale również dla lepszej współpracy pomiędzy zakładami a klientami.


STOCK POLSKA

Alicja Skręta, Dyrektor ds. Transformacji

STOCK POLSKA

Forum to wymiana doświadczeń, możliwość podzielenia się i posłuchania tego co robią inne firmy w tej chwili. Forum Adaptive Manufacturing to dla mnie szansa do inspiracji, nowych przemyśleń, do nawiązania nowych, ciekawych i mam nadzieję budujących relacji biznesowych.


Marcin Gad, Area Manager

R. TWINING AND COMPANY

Forum to możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami, którzy na codzień spotykają się z realnymi problemami i muszą je rozwiązywać oraz dzielenie się wiedzą, czyli najlepsza z możliwych forma szkolenia.


RECKITT BENCKISER

Paweł Frydrych, European External Manufacturing Quality Manager

RECKITT BENCKISER

"Forum Adaptive Manufacturing w branży FMCG" to przede wszystkim platforma komunikacji i mam nadzieję, że również przyszłe rozwinięcie współpracy na zasadzie błękitnego oceanu czyli nie tylko konkurujemy ze sobą ale razem budujemy wartość, z której później korzystamy."


BAHLSEN

Marek Scholz, Dyrektor Operacyjny

BAHLSEN

Forum Adaptive Manufacturing w branży FMCG to dla mnie szansa na rozwój, to konfrontacja swojego sposobu myślenia ze sposobem myślenia innych, którzy pracują na bardzo zbliżonych systemach.


A. BLIKLE

Andrzej Blikle, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

A. BLIKLE

Forum Adaptive Manufacturing w branży FMCG to forum wymiany doświadczeń, co jest niezwykle ważne w dzisiejszej dobie, kiedy się zmieniają technologie, metody zarządzania, a wręcz filozofie zarządzania. To ważne żeby się praktycy spotykali i słuchali nawzajem.


Zdzisław J. Sabiłło,

Pharma Business Administration Consultancy

„Forum to ciekawe i unikatowe na polskim rynku wydarzenie. Daje możliwość nie tylko zapoznania się z sprawdzonymi w praktyce rozwiązaniami marketingowo - sprzedażowymi ale też z najnowszymi trendami z zakresu zarządzania w - szeroko rozumianym - przemyśle farmaceutycznym. Forum stanowi również platformę do wymiany opinii na temat kondycji polskiego rynku farmaceutycznego oraz do wymiany doświadczeń z zakresu działalności różnych obszarów różnych podmiotów rynku. O atrakcyjności takiej formuły konferencji stanowi nie słabnące zainteresowanie kolejnymi edycjami Forum i stale wysoka - panująca na nim - frekwencja.”


IMS

Michał Pilkiewicz, Country Manager

IMS

"Przyglądając się prezentacjom i dyskusjom podczas kolejnej edycji Poland Pharma Commerce Forum widzę jak ważna jest możliwość wymiany poglądów, otwartej dyskusji oraz popatrzenia na całość zmian jakie nam przyniósł w tym roku rynek oczami innych. Widać wtedy, że to do czego się przyzwyczailiśmy uległo olbrzymim zmianom, że inne firmy i osoby mają podobne dylematy i problemy, że nie jesteśmy sami w Europie ale trend zmian ma zakres globalny. Wreszcie, że wszyscy będziemy musieli się do tych zmian przystosować. Konferencja daje unikalną możliwość aktywnego uczestniczenia nie tylko w dyskusjach panelowych ale konfrontacji własnych poglądów i strategii z innymi top managerami. Często jedno zdanie lub czyjaś prezentacja może zmienić nasz punkt widzenia lub pomóc w lepszym przystosowaniu naszych firm do nowych realiów rynkowych."


Krzysztof Skup, General Director

Egis

„Główni uczestnicy polskiego rynku farmaceutycznego ciągle za mało ze sobą rozmawiają. Za rzadko dzielą się swoimi doświadczeniami i problemami, szczególnie w sytuacji ogromnych zmian wynikających z wprowadzonej w zeszłym roku nowej ustawy refundacyjnej. Poland Pharma Commerce Forum jest doskonałą okazją do lepszego rozumienia się i budowania wspólnych strategii.”


Polski Holding Obronny

Katarzyna Malinowska, Dyrektor ds. Logistyki Zakupów

Polski Holding Obronny

„Konferencja „ V Forum Zakupy” to wybitny poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej prelegentów oraz osoby prowadzącej (...). Na szczególną uwagę zasługuje otwarta atmosfera podczas sesji, co pozwoliło na swobodną wymianę doświadczeń uczestników. Doskonałe miejsce poszerzania profesjonalnej wiedzy i nawiązania ciekawych kontaktów. Gorąco polecam!"


MAN Accounting Center

Maciej Kamiński, Manager

MAN Accounting Center

„Konferencja była zorganizowana bardzo profesjonalnie i osobiście jestem bardzo zadowolony z mozliwości udziału. (…) Istotna była odpowiednia atmosfera stworzona przez prowadzących i uczestników - w sam raz do wymiany informacji (…). Na pewno chciałbym wziąć udział w kolejnym forum - tym razem jako uczestnik.”


PFLEIDERER Grajewo

Małgorzata Kromarek, Dyrektor ds. Zaopatrzenia Purchasing Director

PFLEIDERER Grajewo

„Konferencja jest najlepszą platformą wymiany doświadczeń. Podczas tego spotkania miałam okazję porozmawiać i wymienić opinie z menadżerami, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Bardzo cenię sobie otwartość dyskusji i chęć podzielenia się wiedzą uczestników konferencji. Nawet najlepsze szkolenie nie zastąpi tego rodzaju spotkania, bo rozmawiamy na nim o praktyce i konkretnych sytuacjach. Z pewnością będę uczestniczyć w następnej edycji”.


PKO Bank Polski

Szymon Wałach, Dyrektor Pionu Klienta Detalicznego

PKO Bank Polski

"Potrzebny jest dialog, wymiana wiedzy pomiędzy bankowcami i tego typu konferencje są właśnie platformą do wymiany takich poglądów i budowania wspólnej wizji tego jak powinny wyglądać płatności w najbliższych latach.”


Bank Zachodni WBK

Miłosz Brakoniecki, Dyrektor, Bankowość Elektroniczna, Obszar Bankowości Mobilnej i Internetowej

Bank Zachodni WBK

"Biorę udział w Poland Payments Summit ponieważ jest to spotkanie kluczowych osób na rynku płatności w Polsce. Przedstawione prezentacje są ciekawe, zawierają duże ilości konkretnych informacji, a także są inspirujące dla mnie i dla innych uczestników.”


Meritum Bank

Piotr Gawron, Członek Zarządu

Meritum Bank

"Poland. Payments Summit to bardzo dobre miejsce aby spotkać się z przedstawicielami akceptantów i zrozumieć potrzeby rynku. To najlepsze miejsce do dyskusji i zdobywania wiedzy o rynku płatności.”


Glenmark Pharmaceuticals

Jadwiga Mikiewicz, Supply Chain Manager

Glenmark Pharmaceuticals

„Bardzo inspirujące spotkanie praktyków i ekspertów branżowych obejmujące rzeczywiste i aktualne wyzwania i możliwości stojące przed logistykami w obliczu zmian ustawowych. Treściwe prezentacje, dobrze przygotowane materiały konferencyjne, sprawne zarządzanie czasem oraz właściwe proporcje między prezentowaniem przypadków biznesowych i systemów wsparcia. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję.”


GIRP — European Association of Pharmaceutical Full-line Wholesalers

Monika Derecque-Pois, Director General

GIRP — European Association of Pharmaceutical Full-line Wholesalers

“It was very well organised event and I admired your innovative ideas at the start. If I can make it time wise I am happy to participate at another conference.”


Grupa Neuca

Grzegorz Lizińczyk, Dyrektor Departamentu Centralnego Logistyki

Grupa Neuca

“Wyrazy uznania za profesjonalne przygotowanie wydarzenia oraz znakomity dobór tematyczny i osób. Chętnie podtrzymam nawiązane kontakty i chętnie dalej będę brał udział w dalszym rozwoju platformy.”


Polpharma

Grzegorz Zenka, Supply Chain Manager

Polpharma

„Konferencja Distribution & Logistics for Pharma ma wiele cech czyniących ją interesującą i wartą uwagi. Dzięki różnorodności tematów jest ciekawa, a przez uczestnictwo wielu różnych podmiotów integruje branżę i stwarza możliwość benchmarkingu. Przede wszystkim jednak optymalnie łączy doświadczenia przeszłości z przewidywanymi trendami rynkowymi i przyszłymi zmianami prawnymi. Blue Business Media przykłada wielką wagę nie tylko do merytorycznej strony ale również do jakości oprawy i organizacji. Po prostu konferencja obowiązkowa dla Branży Farmaceutycznej w Polsce.”


Energa

Roman Szyszko, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych

Energa

„Dyskusje prowadzone na Forum Dyrektorów Finansowych stanowią interesującą okazję do konfrontowania różnych punktów widzenia, wynikających z odmiennych doświadczeń menedżerów”.


Piotr i Paweł

Joanna Szulc, Dyrektor ds. Finansów

Piotr i Paweł

„Spotkanie w gronie Finansistów zorganizowane było bardzo profesjonalnie. Wyważony harmonogram i dobór tematów, jak również Firm. Dodatkowe panele dyskusyjne i spotkania w grupach jeszcze bardziej poszerzały horyzonty. Warto być na spotkaniu i otworzyć się na dostępne rozwiązania, jak również posłuchać o dobrych praktykach innych osób, aby skorzystać z cennych doświadczeń”.


Indesit

Ewa Bąchor, Dyrektor ds. Kontrolingu Obszaru Przemysłowego

Indesit

"III Forum Dyrektorów Finansowych zorganizowane przez Blue Business Media, w którym miałam przyjemność uczestniczyc jako jeden z prelegentów, można z całą pewnością określić mianem konferencji, którą każdy Dyrektor Finansowy powinien zaznaczyć w swoim kalendarzu. Pragnę wyrazić słowa uznania dla całego zespołu za wysoce profesjonalne zorganizowanie wydarzenia. Pozostaję pod dużym wrażeniem zarówno wysokiego poziomu prezentowanych wystąpień jak i sprawności organizacyjnej zespołu przygotowującego konferencję. Chciałabym podziękować organizatorom, którzy zadbali o szczegóły w najmniejszym stopniu, za ich energię i entuzjazm, które przełożyły się na wspaniałą atmosferę tego wydarzenia. Jednocześnie udało się stworzyć doskonałe warunki i niepowtarzalną okazję do wymiany poglądów oraz integracji środowiska."


Macrologic S.A.

Patrycja Ptaszek-Strączyńska, Dyrektor ds. Finansów

Macrologic S.A.

"Po raz trzeci uczestniczyłam w Forum CFO organizowanym przez BBM. Fakt ten sam w sobie jest referencją dla programu merytorycznego i organizacji projektu. Cenię program Forum za możliwość praktycznego poszerzania kompetencji w szerokiej dziedzinie zarządzania związanej z finansami. Program spotkań nie ogranicza się do narzędzi finansów, czy instrumentów prawnych a jest wypadkową potrzeb dzisiejszych menedżerów: łączenia umiejętności komunikacji z zespołami, wprowadzania i zarządzania zmianą z praktycznymi case’ami dużych i mniejszych projektów biznesowych. Społeczność forum to Dyrektorzy Finansowi i Decydenci dużych i średnich firm, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami podczas sesji i przerw - a taka pomoc i wsparcie są cenne w zmiennym środowisku ekonomicznym, w którym przychodzi nam dzisiaj działać."


RedFoxBlue

Mike Hoogveld, Managing Partner

RedFoxBlue

The CCMS is a high value conference. The good level and mixed background of the speakers and participants result in profound discussions that really help you gain more insight in relevant customer contact issues.”


CITI HANDLOWY

Radosława Pilch, Dyrektor Biura Telefonicznej Obsługi Klienta

CITI HANDLOWY

Rozmawiając z moimi bliskimi i znajomymi będę polecała to miejsce. Mile mnie Państwo zaskoczyliście. Mile mnie zaskoczyły także osoby, które miały wcześniejsze prezentacje. Wychodzę naprawdę pełna różnych pomysłów, jak przedstawiać, co przedstawiać i co wdrażać, więc myślę, że to są dwa dni, których potrzebowałam i myślę, że wiele osób wyjdzie z takim nastawieniem, że można coś zmienić w naszych organizacjach.


GRUPA UBEZPIECZEŃ EUROPA

Przemysław Ćwikła, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej

GRUPA UBEZPIECZEŃ EUROPA

Moja opinia o Forum Customer Contact Management Summit jest bardzo pozytywna, w szczególności na to, że ewidentnie widać, że właśnie te trendy, które są odzwierciedlane na rynku i które się dzieją, czy to na rynku polskim, czy na rynkach zachodnich mają odzwierciedlenie w planie.


COMARCH

Maciej Szybalski, Business Solutions Manager

COMARCH

Jesteśmy partnerem tego forum już od kilku lat. Zawsze bardzo wysoko tutaj jest ustawiona poprzeczka jeśli chodzi o z jednej strony o kwestię prelegentów, bardzo wysoką merytoryczną wartość mają wszystkie prezentacje, z drugiej strony dobór osób, które uczestniczą w całej konferencji, zawsze są to osoby dość mocno zaangażowane w działalność samego systemu, dość mocno ustawione w hierarchii, jeśli chodzi o kwestie decyzyjne. Także bardzo dobre medium, jeśli chodzi o kwestię dotarcia do potencjalnego klienta.


CREDIT AGRICOLE BANK

Piotr Bruzi, Dyrektor Sprzedaży Contact Center

CREDIT AGRICOLE BANK

Forum podąża za naszymi oczekiwaniami. Świetny pomysł, świetnie dobrane osoby, które to poprowadziły, świetni ludzie, którzy się spotkali, którzy nie bali się podzielić po prostu naprawdę biznesowym doświadczeniem. Naprawdę była wielka wartość. Ja wyszedłem z notatkami z tych obu spotkań, naprawdę fajnym materiałem do przemyśleń i do wdrożenia.


DHL EXPRESS

Marta Wojewnik, Dyrektor ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

DHL EXPRESS

Biorę udział w Customer Contact Management Summit dlatego, że uważam, że jest to spotkanie, które daje szansę poszerzenia horyzontów. Daje szansę poznania ludzi, którzy zajmują się tą branżą, czy też specyficznym rodzajem obsługi klienta, z różnym spojrzeniem, zarówno z miejsc które produkują, jak również z tych miejsc, które świadczą usługi. Z podejściem z sektora publicznego, jak również z tego prywatnego. To jest bardzo dobra okazja do tego, żeby podzielić się ze sobą wiedzą i zdobyć nowe doświadczenia.


ENERGA - OBRÓT SA

Adam Wlizło, Dyrektor Departamentu Polityki Cenowej

ENERGA - OBRÓT SA

„(…) konferencję uznaję za udaną, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Gratuluję i życzę powodzenia przy organizacji kolejnych spotkań!”


Inga Wawrzyniak-Gacek, Dyrektor ds. Marketingu

OTCF Sp. z o.o. (4F, Fob, Outhorn, TuttoBene)

„Chciałabym podziękować za zaproszenie i możliwość udziału w konferencji Customer Loyalty Summit. Było to bardzo miłe i owocne wydarzenie, obfitujące w kontakty biznesowe, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym”.


Tomasz Pakulski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

Vercom

„Chciałem w imieniu swoim oraz całej firmy Vercom podziękować za współpracę i pomoc okazaną w związku z organizowaną przez Państwa konferencją Customer Loyalty Summit. Była ona doskonałą okazją do spotkania się z wieloma spośród naszych Klientów, zainicjowaniem wielu, mamy nadzieję owocnych kontaktów biznesowych oraz oczywiście olbrzymią dawką wiedzy i doświadczenia. Dziękuję szczególnie za pomoc okazaną w związku z organizowanymi przez nas warsztatami a także kwestii związanych z organizacją stoiska i naszego uczestnictwa.Mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie pracować jeszcze przy niejednym Państwa projekcie konferencyjnym, w szczególności kolejnych edycji konferencji poświęconej lojalności.”


Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Przemysław Książek, Dyrektor Wsparcia Sprzedaży

Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Konferencja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie zarówno jeśli chodzi o stronę merytoryczną jak i organizacyjną. Silny nacisk na praktyczne rozwiązania i dzielenie się doświadczeniem był dla mnie niezwykle inspirujący.


Karol Kuhl, Dyrektor ds. Analiz Marketingowych

Pharma Partner

Konferenencja Customer Loyalty Summit to najważniejsze miejsce spotkań specjalistów od lojalności w Polsce. Omawiana jest tam problematyka lojalności B2C i B2B, prowadzonej na dużą i małą skalę, wspieranej wszystkimi możliwymi kanałami komunikacji. Bogaty program obejmuje wystąpienia plenarne, prezentacje tematyczne i warsztaty a także spotkania nieformalne - dzięki takiej mieszance uczestnicy mają możliwość pełnego wykorzystania dwóch dni konferencji na poznanie nowych trendów, najlepszych praktyk i ciekawych ludzi.


Laurens Coster

Jan Biłyk, CEO

Laurens Coster

„Pani Kasiu, Gratuluję perfekcyjnej organizacji Customer Loyalty Summit”.


Sylwia Górczak, Radca prawny, In-house Lawyer

PEPCO

“Odnośnie mojej opinii do przebiegu Forum, to mogę ją wyrazić wyłącznie w samych superlatywach. Bardzo inspirujące spotkanie, do tego traktujące wieloaspektowo (tu min. budujący wykład prof. Blikle) problemy z którymi każdy z nas (prawników, doradców) boryka się na co dzień w strukturach przedsiębiorstw. Co istotne, okazuje się jednak, że nie do końca jesteśmy sami na tym nieustannym „froncie”. Z tego względu takie spotkania wnoszą wiele nowej energii i wsparcia „branżowego”. Dzięki zaprezentowanym pomysłom, wiedzy, wymianie doświadczeń można zaczerpnąć wiele idei do zaszczepienia w praktyce, tak aby budować sprawny „system wsparcia” wewnątrz struktur (tu: ciekawa prezentacja mec. Grażyny Utrata), upowszechniać świadomość prawną i budować w ten sposób pewną wartość dodaną dla naszej profesji, a w rezultacie bardzo pomocny aparat współpracy z innymi działami, osobami, zarządem w firmie. Dzięki spotkaniom kuluarowym udało nam się nawiązać, liczę że owocną, współpracę z jedną z warszawskich kancelarii, ale także pozyskać kontakt z wieloma nowymi osobami z branży również na płaszczyźnie towarzyskiej, o ile nie przyjdzie nam się spotkać zawodowo. Bardzo dziękuję zatem za ofertę Forum, organizację i liczę na kolejne owocne spotkania na tej płaszczyźnie. Do zobaczenia za rok!”


KOLPORTER

Monika Tośta, Główny Administrator Bezpieczeństwa Informacji, Departament Dystrybucji Prasy

KOLPORTER

“Pragnę wyrazić słowa uznania za perfekcyjną organizację IV Forum Corporate Legal Counsel 2013, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Konferencja, będąca okazją do wymiany doświadczeń praktyków, działających na styku relacji prawno-biznesowych, stanowi bez wątpienia wyjątkowe cenne wydarzenie, była okazją zarówno do uzupełnienia wiedzy jak i zwrócenia uwagi na różnorodność perspektyw postrzegania problemów z istotnych obszarów biznesu i prawa. Szczególnie cenna okazała się dla mnie prelekcja dra Wojciecha Wiewiórowskiego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych traktująca o zagadnieniach najbliższych moim zawodowym obszarom. Zapowiedź zmian w reformie ram prawnych ochrony danych osobowych, zwrócenie uwagi na wieloaspektowe ryzyko związane z przetwarzaniem danych osobowych jak również propozycje z projektu Rozporządzenia UE oraz z rekomendacji Rady Europy o obowiązkach profilującego uaktualniły tak niezbędną wiedzę z tego zakresu. Dziękuję za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tak istotnym i wartościowym wydarzeniu.”


Sanofi-Aventis

Agnieszka Moczulo, Dyrektor ds. Prawnych

Sanofi-Aventis

“Chciałabym pogratulować bardzo dobrej konferencji. Na rynku obecnie jest parę tego typu profesjonalnych konferencji kierowanych do prawników; Państwa konferencja wyróżnia się jednak spośród nich bardzo pozytywnie, odpowiadając na potrzeby rynku i reprezentowanego przez nas zawodu. Pierwsze fora poświęcone były głównie identyfikowaniu przez nas naszych potrzeb i wspomagały nas w zrozumieniu możliwych struktur organizacji pracy / działów. Państwa konferencja ewoluowała jednak wraz ze zmianą naszych potrzeb i obecnie obok tych istotnych miękkich kompetencji, porusza tematy czysto zawodowe- prawne, prezentowane jednak przez nas samych, czyli prawników przedsiębiorstw. Takie podejście jest unikalne, a zapewnia ono omawianie wspólnych tematów z perspektywy potrzeb adresatów konferencji, co jest i ciekawsze i dla nas bardziej efektywne. Gratuluję takiego interesującego podejścia do tej tematyki.”


Instal Kraków

Grzegorz Tyniec, Adwokat

Instal Kraków

“Zarówno formuła spotkania jak i jego dookreślenie w pełni odpowiadały na potrzeby uczestników, wśród których prym wiedli szefowie działów prawnych największych polskich przedsiębiorstw. Wystąpienia i prezentacje prelegentów oraz dyskusje uczestników pokazały jak ważną rzeczą jest możliwość wymiany doświadczeń wśród praktyków. Zarówno wiedza jak i doświadczenie uczestniczących w Forum prawników wskazują na wysoki stopień ich specjalizacji oraz wyjątkowe umiejętności, które pozwalają na rozwiązanie każdego problemu z jakim można spotkać się w środowisku biznesowym. Dla mnie było to wydarzenie szczególne i wyjątkowe. Stopień organizacji konferencji oceniam na celujący, a szczególne podziękowania należą się pracownikom firmy Blue Business Media , których zaangażowanie i poświęcenie były ponadprzeciętne przez cały czas trwania Konferencji.”


Ustronianka

Monika Żytowiecka, Dyrektor Działu Prawnego

Ustronianka

“Po raz pierwszy miałam okazję brać udział w Forum i jestem pod wrażeniem jego profesjonalnej organizacji. Jako uczestnik wielu szkoleń i konferencji, muszę stwierdzić, że dzięki przyjętej formule czas mijał niezwykle szybko, nie powodując uczucia znużenia. Prelegenci prowadzili panele w sposób komunikatywny z możliwością wyjaśnienia wątpliwości i uzyskania odpowiedzi na pytania, wykazując się przy tym szeroką wiedzą z zakresu omawianych tematów. Duży plus za działania BBM ukierunkowane na umożliwienie zapoznania się i integrację uczestników (przydział stolików, prezentacja uczestników, stoliki tematyczne, wieczorny koktajl) oraz przydzielenie dla każdego z uczestników opiekuna koordynującego spotkanie w bardzo miły i profesjonalny sposób. Cennym doświadczeniem była dla mnie możliwość spojrzenia na wiele problemów z punktu widzenia kolegów i koleżanek pracujących również w innych branżach. Kolejny plus za materiały konferencyjne przygotowane w formie książkowej (z szacunkiem dla damskiej torebki).”


Jeronimo Martins Polska S.A.

dr Dominik Wolski, Radca Prawny, Dyrektor Działu Prawnego

Jeronimo Martins Polska S.A.

“Udział w CLC 2013 pozwolił mi nie tylko podzielić się posiadaną wiedzą i doświadczeniami, ale także spotkać i wymienić cenne doświadczenia z wieloma uczestnikami kongresu, w szczególności odpowiedzialnymi za kształtowanie polityki prawnej przedsiębiorstwa i compliance. Biorąc pod uwagę ilość uczestników, dobór prelegentów, których wystąpień miałem okazję wysłuchać, uważam to wydarzenie za bardzo udane. Z nadzieją oczekuję więc następnych edycji w kolejnych latach.”


Robert Maliszewski, Dyrektor Działu Prawnego

SEKA S.A.

“Zaproponowana przez organizatorów forma konferencji oraz jej tematyka w mojej ocenie znakomicie trafiła do środowiska prawników. Warto podkreślić wysoki pozom merytoryczny i wielopłaszczyznowość poruszanych tematów.”


Justyna Rasiewicz, radca prawny / partner

LDS Łazewski Depo & Wspólnicy

“Jesteśmy jako kancelaria bardzo zadowoleni z Forum. Jest to jedyne wydarzenie na takim poziomie merytorycznym w Polsce i na pewno będziemy śledzić wasze dalsze projekty. Na ostatnim Forum nawiązałam osobiście wiele cennych kontaktów, niektóre z nich trwają do dziś, a nawet przyniosły już konkretne zlecenia.”


WSK-PZL-Rzeszów

Joanna Pijanowska, Dyrektor Departamentu Prawnego

WSK-PZL-Rzeszów

“Jest to już trzecie Forum, w którym mam przyjemność uczestniczyć. Przede wszystkim jeśli chodzi o organizację to z roku na roku Forum wkracza na coraz wyższy poziom profesjonalizmu i w mojej ocenie nie odbiega poziomem od podobnych konferencji organizowanych w Ameryce Pn czy w Europie Zachodniej. Jeśli chodzi o tematykę to sesja dot. ochrony danych osobowych i zaproszenie dr. Wiewiórowskiego była strzałem w dziesiątkę. Interaktywne stoliki tematyczne były również doskonałym pomysłem.”


Joanna Anduła, Radca prawny

Sarantis Polska S.A

“Udział w spotkaniu stanowił dla mnie nowe i owocne doświadczenie. Był jednocześnie okazją do nawiązania kontaktów i wymiany poglądów z innymi uczestnikami Forum zajmującymi się obsługą prawną przedsiębiorstw. Wiele z zaprezentowanych tematów stanowiło dla mnie motywację do dalszego, samodzielnego pogłębiania wiedzy w danym zakresie. Spotkanie było świetnie zorganizowane.”


Monika Mariańska, Corporate Director/Compliance Officer

AVALLON Sp. z o.o.

“Organizowany przez Państwa event był dla mnie doskonałą okazją do spotkań i dyskusji na tematy mało popularne w literaturze fachowej a bardzo mnie interesujące jak obszar compliance. Szczególnie wysoko oceniam formułę organizacyjną: krótkie panele, dyskusja ekspertów, stoliki tematyczne to bardzo efektywne sposoby zainteresowania i zaangażowania uczestników w tematykę forum. Nie bez znaczenia była dla mnie możliwość wymiany doświadczeń w dyskusjach kuluarowych z innymi uczestnikami, ale także zaproszonymi przez Państwa ekspertami. Z całą pewnością rozważę udział w następnych edycjach forum. Gratuluję i pozdrawiam.”


Iwona Mirosz, radca prawny

atty at law

“Przygotowaną przez państwa Konferencję Corporate Legal Counsel 2013 uważam za udaną i ciekawą. Za szczególnie przydatne uznałam wystąpienie pana Blikle, pana prezesa Bobrowicza i min. Wiewiórowskiego. Oba pierwsze właściwie już wykorzystałam w mojej pracy, jak również wykład pani Agnieszki Dzięgielewskiej –Jończyk i pana Bąka. Jeśli chodzi o kontakty, to spotkałam sporo znajomych osób, wśród nich takie których od dłuższego czasu nie widziałam, utrzymujemy kontakt.”


Weronika Wenda, Radca Prawny/Legal Advisor

GD&K Consulting

“Podobała mi się formuła Forum, w szczególności możliwość aktywnego udziału, co dodawało dynamizmu konferencji. Jeżeli miałabym wskazać jakieś uchybienia to wg mnie podział konferencji drugiego dnia na dwa bloki tematyczne nie był dobrym rozwiązaniem. Otóż byłam zainteresowana odbywającymi się równolegle wykładami, a z oczywistych względów nie mogłam wziąć udziału jednocześnie w więcej niż jednym wykładzie. Niemniej jednak oceniam wydarzenie pozytywnie. Moje refleksje z odbytych szkoleń przełożyły się (jak sądzę) na praktyczne korzyści dla mojej firmy, w szczególności w innym sposób postrzegam współpracę z klientami wewnętrznymi (innymi działami), co myślę, że będzie skutkować większą efektywnością naszej wspólnej pracy.”


Michal Lejkowski, Director Finance, Accounting and Controlling Poland

MAHLE Polska

“Najbardziej zainteresował mnie aspekt wdrażania Compliance w organizacji i tego jak powinno to docelowo funkcjonować. Bardzo cenne były przypadki biznesowe pokazujące metody reagowania oraz przekształcania organizacji pod kątem wyczulenia i tolerancji na zachowania nieetyczne i nietolerowalne. W moim odczuciu najbardziej interesujący był wykład pana Kruka. Zawierał sporo podpowiedzi i wiadomości praktycznych, które być może uda mi się wykorzystać w przyszłości. Generalnie całokształt sesji oceniam bardzo wysoko.”


Nordea Life&Pensions

Krzysztof Kończak, Head of CRM

Nordea Life&Pensions

Konferencja Churn & Retention Management to unikalna okazja, aby dowiedzieć się, jak dotyczący nas wszystkich temat działań retencyjnych jest realizowany w firmach z innych branż. Jak się okazuje wszyscy mamy podobne problemy z odchodzącymi Klientami, ale podchodzimy do nich w różny sposób. Takie spotkanie daje niepowtarzalną możliwość wymiany doświadczeń w obszarze retencji, które dotychczas być może były specyficzne dla innej branży, ale są możliwe do zastosowania w naszym obszarze działalności. Widzieliśmy również jak wyglądają różnice w procesach retencyjnych na rynkach rozwijających się (nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów) i na rynkach rozwiniętych (zastawionych już na utrzymanie pozyskanych Klientów). Gorąco polecam udział w tego typu wydarzeniach zarówno tym, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego, jak i tym, którzy myślą, że wiedzą już wszystko.


Compensa TU

dr Łukasz Woźny, Dyrektor Biura CRM,

Compensa TU

Przyznam, że konferencja Churn & Retention Management była świetną okazją do poznania specjalistów z branży w bardzo miłej atmosferze. Doceniam profesjonalny poziom prezentacji. Pozytywnie zaskoczyła mnie też wysoka frekwencja.


Cyfrowy Polsat

Robert Zadrożny, Dyrektor Pionu Utrzymania Klienta i Sprzedaży Wewnętrznej

Cyfrowy Polsat

Zdecydowanie wyróżniająca się Konferencja. Na pochwałę zasługuje zarówno sama strona organizacyjna jak i zawartość merytoryczna wydarzenia. Organizatorzy zadbali o różnorodność prezentowanych branż, oraz o zróżnicowaną tematykę samych wystąpień. Prezentacje i przykłady częściej dotyczyły wyzwań biznesowych, niż autopromocji dostawców rozwiązań. Konferencja Churn & Retention Management to Wartościowe spotkanie zarówno dla ekspertów jak i dla osób dopiero wkraczających w tematykę utrzymania Klienta. Polecam,


Bank Zachodni WBK

Aleksandra Grześk, Starszy specjalista ds. aliansów strategicznych

Bank Zachodni WBK

Jeszcze raz dziękuję za możliwość udziału w konferencji i materiały udostępnione w formie elektronicznej. Dla naszej firmy konferencja była doskonałą okazją do wymiany wiedzy z przedstawicielami innych zaproszonych Banków. Również cenne było spostrzeżenie wygłoszone przez ostatniego prelegenta, że niezależnie od sektora i branży każda firma stoi w obliczu takich samych wyzwań związanych z utrzymaniem Klienta. Co do moich osobistych odczuć najbardziej zainspirowała mnie prezentacja firmy Orange. Gratuluję kolejnej udanej konferencji.


Innect

Martyna Konkol-Pepłowska, Partner&Senior Consultant

Innect

Konferencja Churn & Retention Management 2012 była jedną z najlepiej zorganizowanych imprez tego typu w jakich uczestniczyłam. Bardzo wysoki poziom merytoryczny prelegentów, ciekawe tematy wystąpień i organizacja na najwyższym poziomie. Świetnym pomysłem było zebranie w jednym miejscu reprezentantów różnych branż i różnych rynków (B2C i B2B), co pozwoliło na spojrzenie na zjawisko churnu i utrzymania klienta z szerszej perspektywy. Do zobaczenia za rok!


Partner Vectra S.A.

Magdalena Januszczyk, Kierownik Utrzymania Klienta

Partner Vectra S.A.

Przedstawione na konferencji prezentacje - wniosły wiele, każda na swój sposób i przez pryzmat branży wskazała gdzie i co w przysłowiowej trawie piszczy. Tematem churn zajmuję się od roku, więc najbardziej wartościowe dla mnie były prezentacje przygotowane przez reprezentantów firm telekomunikacyjnych i one będą dalej analizowane. Od nich również podczas rozmów w trakcie przerw otrzymałam wiele informacji i uwag przydatnych w codziennej pracy. Konferencję oceniam bardzo wysoko.


Avans Ecommerce

Michał Nawrocki, Współzałożyciel i udziałowiec

Avans Ecommerce

„Chciałem serdecznie podziękować za możliwość udziału w forum e-Handel. Gratuluję super przygotowania i bardzo ciekawej tematyki. Mam nadzieję, że będziecie kontynuować tematykę e-commerce. Polecam wszystkim zainteresowanym”.


Atlantic

Nadia Bońkowska, Dyrektor ds. Strategii Marketingowej i PR

Atlantic

„Interesujące spotkanie w gronie praktyków. Wystąpienia inspirujące do przeprowadzenia wewnętrznego audytu. Pokazujące kierunki rozwoju, poparte konkretnymi case'ami w ujęciu lokalnego rynku i trendów globalnych”.


Jysk

Tomasz Makowski, Sales & Marketing Specialist

Jysk

„To, co szczególnie cenię w przedsięwzięciu organizowanym przez Państwa, to możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi trendami i rozwiązaniami w obszarze e-handlu oraz rzadko spotykaną okazję do zapoznania się z taką ilością najlepszych praktyków, co pozwala w sprawny sposób zwiększyć wiedzę”


Joanna Pustkowska, Menedżer Działu Sprzedaży Detalicznej

YES

„Bardzo dziękuję za super opiekę, organizację i miłe towarzystwo”


Monnari Trade

Ewa Wysmyk, E-commerce Manager

Monnari Trade

„Forum e-Handel było bardzo udanym wydarzeniem pod względem merytorycznym i organizacyjnym.Wszyscy uczestnicy chętnie dzielili się doświadczeniami i jednocześnie poszerzali swoją wiedzę. Nawiązane kontakty pozwalają na odnalezienie nowych rozwiązań. Gorąco polecam!”.


Link4

Maciek Marszałek, Dyrektor Departamentu eBusiness

Link4

„Dziękuję za możliwość uczestniczenia w forum Customer Intelligence. Wśród wielu prelekcji znalazłem kilka szczególnie mnie interesujących. Niektóre z podejrzanych rozwiązań wdrażamy już w Link4.”


real, - Sp. z o.o. i Sp. Spółka Komandytowa METRO Group

Arleta Sobierajczyk, Kierownik Zespołu ds. Badań Rynku i Analiz Lojalnościowych

real, - Sp. z o.o. i Sp. Spółka Komandytowa METRO Group

„Konferencja Customer Intelligence była bardzo udanym wydarzeniem pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Wszyscy uczestnicy chętnie dzielili się doświadczeniami i jednocześnie poszerzali swoją wiedzę. Nawiązane kontakty pozwalają na odnalezienie nowych rozwiązań. Gorąco polecam!”.


Socialbakers

Lukas Maixner, Co-Founder

Socialbakers

“I would like to thank Katarzyna for making the BBM conference happen. Her team put together a very remarkable event full of very inspirational speeches and entertaining workshops. As one of the speakers, I enjoyed really good support from her team and flawless execution. I will be always happy to come back”.


Orange

Katarzyna Sowa-Wareluk, Dyrektor Zarządzania Wiedzą o Relacjach z Klientami

Orange

„Uczestnictwo w Konferencji dało mi ogromną satysfakcję zawodową. To, co szczególnie cenię w przedsięwzięciu organizowanym przez Państwa, to możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi trendami i rozwiązaniami w obszarze zarządzania relacjami z klientem oraz rzadko spotykaną okazję do zapoznania się z taką ilością najlepszych praktyków, co pozwala w sprawny sposób zwiększyć wiedzę i rozumienie z tej dziedziny biznesu”.


Loyalty Partner

Tomasz Nalewajk, Senior Relationship Marketing Manager

Loyalty Partner

„Takie spotkania na pewno są potrzebne i wartościowe, gdyż pokazują wyzwania, z którymi mierzy się cała branża i jednocześnie pozwalają na wymianę doświadczeń i „podpatrzenie” najlepszych funkcjonujących rozwiązań”.


Artur Żurek, Niezależny Konsultant

"Forum Dyrektorów HR organizowane przez Blue Business Media, jest doskonałą platformą do poznania trendów w HR, czy też szerzej w zarządzaniu, ale przede wszystkim platformą do wymiany doświadczeń praktyków, którzy "własnymi rękoma" wprowadzali nowe rozwiązania w organizacjach. Formuła prowadzenia Forum umożliwia uczestnikom aktywny udział w prezentacjach oraz pozwala na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z prelegentami innymi uczestnikami. Dobór uczestników i prelegentów, ich wiedza i doświadczenia, zapewnia wysoki poziom merytoryczny spotkania. Wydarzenie godne polecenia tym, którzy chcą podjąć działania mające rzeczywisty wpływ na firmy, na pracowników; tym, którzy są aktywni i zaangażowani."


Coca-Cola HBC Polska

Elżbieta Makselon-Drabczyk, Dyrektor ds. Zarządzania Talentem

Coca-Cola HBC Polska

"Udział w Forum był wartościowo spędzonym czasem, podczas którego poznałam różne aspekty związane z zarządzaniem talentami i sukcesją, rozwojem pracownika i wiele innych. Wydarzenie oceniam jako profesjonalne, a prelekcje jako bardzo przydatne i praktyczne. Tym samym udział w Forum okazał się dobrą inwestycją. Gorąco polecam!"


IMS

Michał Pilkiewicz, Country Manager

IMS

"Przyglądając się prezentacjom i dyskusjom podczas kolejnej edycji Poland Pharma Commerce Forum widzę jak ważna jest możliwość wymiany poglądów, otwartej dyskusji oraz popatrzenia na całość zmian jakie nam przyniósł w tym roku rynek oczami innych. Widać wtedy, że to do czego się przyzwyczailiśmy uległo olbrzymim zmianom, że inne firmy i osoby mają podobne dylematy i problemy, że nie jesteśmy sami w Europie ale trend zmian ma zakres globalny. Wreszcie, że wszyscy będziemy musieli się do tych zmian przystosować. Konferencja daje unikalną możliwość aktywnego uczestniczenia nie tylko w dyskusjach panelowych ale konfrontacji własnych poglądów i strategii z innymi top managerami. Często jedno zdanie lub czyjaś prezentacja może zmienić nasz punkt widzenia lub pomóc w lepszym przystosowaniu naszych firm do nowych realiów rynkowych."


Krzysztof Skup, General Director

Egis

„Główni uczestnicy polskiego rynku farmaceutycznego ciągle za mało ze sobą rozmawiają. Za rzadko dzielą się swoimi doświadczeniami i problemami, szczególnie w sytuacji ogromnych zmian wynikających z wprowadzonej w zeszłym roku nowej ustawy refundacyjnej. Poland Pharma Commerce Forum jest doskonałą okazją do lepszego rozumienia się i budowania wspólnych strategii.”


Orange

Anna Balcerzak, Dyrektor Rozwoju Produktów Mobilnych

Orange

"Dziękuję za zorganizowanie III Forum Media Innovations & Consumer Trends 2012. Forma i sposób w jaki Forum zostało zorganizowane i przeprowadzone stanowi swietną możliwość aby poszerzyć wiedzę z zakresu tematyki Mediów z naciskiem na występujące w tym obszarze problemy, co pozwala na ich lepsze zrozumienie i znalezienie rozwiązań. Możliwość spotkań z uczestnikami pozwala na wymianę wieloletnich doświadczeń, podzielenie się uwagami oraz poszerzenie znajomości z praktykami innych firm poruszających się w obszarach mediów na skalę światową."


NPLAY Sp. z o.o.

Krzysztof Kostyła, Dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

NPLAY Sp. z o.o.

"Jakość i użyteczność konferencji oceniam bardzo wysoko. Zaprezentowana tematyka odpowiada na wiele pytań dotyczących przyszłości mediów w biznesie. Atmosfera konferencji zachęcała do przemyśleń, dlatego wiele z poruszonych kwestii będzie miało realny wpływ na moją praktykę zawodową."


Nordkalk Sp. z o.o.

Michał Soczyński, Specjalista ds. Zakupów

Nordkalk Sp. z o.o.

"Uczestnictwo w V Forum Zakupy i Łańcuch Dostaw okazało się być dla mnie świetną okazją do poszerzenia wiedzy, wymiany opinii i doświadczeń. Bardzo interesująca formuła konferencji, polegająca na prezentacji wybranych tematów przez praktyków z zakresu zakupów z możliwością późniejszej dyskusji czy to w ramach paneli dyskusyjnych czy w kuluarach, daje możliwość uzyskania informacji niejako z pierwszej ręki. Na uwagę zasługuje także profesjonalna organizacja i obsługa całego wydarzenia. Zachęcam do udziału w kolejnej edycji!"


Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA

Krzysztof Kopeć, Zastępca Kierownika Zakładu Pasażerskiego Z-2

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA

"Dziękuję za zorganizowanie V Forum Zakupy i Łańcuch Dostaw. Forma i sposób jej przeprowadzenia stanowi doskonałą możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu tematyki zakupów i dostaw ze szczególnym zwróceniem uwagi na występujące w nich problemy, co może prowadzić do ich ciągłego doskonalenia. Spotkanie z uczestnikami pozwala na wymianę wieloletnich doświadczeń oraz poszerzenie znajomości z praktykami innych firm poruszających się w obszarach dostaw na skalę światową."


NUTRICIA Polska Sp. z o.o.

Marta Bajno, Procurement Manager

NUTRICIA Polska Sp. z o.o.

„Każdy dzień Konferencji „ V Forum Zakupy i Łańcuch Dostaw” był to wybitny poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej prezenterów oraz osoby prowadzącej. (...) Na szczególną uwagę zasługuje otwarta atmosfera podczas sesji, co pozwoliło na swobodną wymianę doświadczeń uczestników. Doskonałe miejsce poszerzania profesjonalnej wiedzy i nawiązania ciekawych kontaktów. Chętnie wezmę udział w kolejnych edycjach. Gorąco polecam!"


ENERGA-OPERATOR SA

Maciej Lament, Dyrektor Pionu Zakupów i Administracji

ENERGA-OPERATOR SA

„V Forum Zakupy i Łańcuch Dostaw oceniam bardzo pozytywnie pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Warte podkreślenia są szczególnie obszary praktycznych, biznesowych rozwiązań stosowanych w zakupach i logistyce przez profesjonalistów reprezentujących różne branże. Nieocenione są również nawiązane kontakty wśród uczestników składających się z wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie. Polecam!”


GE Power & Water Water & Process Technologies

Bart Reekmans, EMEA Sourcing Leader

GE Power & Water Water & Process Technologies

„The forum was well organized and the turnout of the guests were of a very high-level. Not only have I seen an amazing amount of interaction between the speakers and the audience, more as what I have seen at other “bigger” conferences but also the breaks were buzzing with questions and networking activity.”


Chartered Institute of Purchasing & Supply, CIPS

Duncan Brock, Customer Relationships Director

Chartered Institute of Purchasing & Supply, CIPS

„The Forum highlighted for me that there is a real interest from the attendees in learning how other companies are improving and developing their procurement and supply capability.”


Ericsson Sp. z o.o.

Marzenna Bak-Owczarek, Head of Strategic Sourcing

Ericsson Sp. z o.o.

„Zdecydowałam się pierwszy raz wziąć udział w takim spotkaniu, zachęcona tematem: „Optymalizacja działu i zarządzanie ryzykiem zakupowym w trudnych ekonomicznie czasach" i szczegółową agendą (...). Udział w V Forum Zakupy i Łancuch Dostaw spełnił moje oczekiwania - zawodowo i emocjonalnie. Miałam okazję zapoznać się z wieloma ciekawymi rozwiązaniami, poczuć podziw dla kreatywności osób, które je wprowadziły, nabrać dystansu do swoich problemów i otworzyć się na poszukiwanie innych dróg ich rozwiązania. Skoro rola Zakupów jako elementu strategii biznesowej pozwalającej osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku staje się istotna, to tym samym wzrastają także wymagania kompetencyjne wobec osób pracujacych w działach zakupów(...). Zatem uważam, ze udział w takiej Konferencji moze być rozpatrywany także jako element rozwoju kompetencyjnego osób zajmujących się bezpośrednio zakupami.”


Paweł Cegielski, Prokurent, Dyrektor Finansowy

Deichmann CNEE

Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w tym wydarzeniu. Dla osób na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla, tego typu spotkania są najlepszą okazją do poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń, dużo bardziej efektywną (z biznesowego punktu widzenia) niż seminaria tematyczne prowadzone przez wykładowców czy szkoleniowców. Serdecznie zachęcam i polecam tę imprezę wszystkim osobom na stanowisku dyrektora finansowego, kontrolera finansowego czy głównego księgowego. Za szczególnie istotne uważam to, że Forum CFO to nie tylko finanse w rozumieniu liczb, sprawozdań, procesów czy księgowości, ale to przede wszystkim dużo doświadczeń typowo biznesowych, które stanowią nieodłączny element każdego pracy dyrektora finansowego.


Vision Express

Piotr Wilczyński, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Finansów i Rozwoju

Vision Express

II FDF było dla mnie efektywnym forum do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami w dziedzinie finansów i rozwoju biznesu. Forma krótkich prezentacji z wystarczającym czasem na interaktywną sesję pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami w pełnia zdała egzamin. Gorąco polecam.


Fota S.A.

Lucyna Mauks, Koordynator Projektów Marketingowych

Fota S.A.

Na szczęście są takie spotkania jak Customer Loyalty Summit, które pozwalają zejść na ziemię twierdzącym, że wiedzą już wszystko na temat lojalności Klienta, a pozostałym uwierzyć w sens ich konsekwentnych działań na tym polu. Polecam udział w Customer Loyalty Summit wszystkim, którzy pracując z klientem pragną na bieżąco korygować swoje podejście do zagadnienia lojalności w ujęciu wielowymiarowym.


Paweł Wrzos, ex Kierownik Działu Wsparcia Operacyjnego, Departament Sprzedaży Prepaid

Polkomtel

Uczestnictwo po raz drugi w Konferencji dało mi ogromną satysfakcję zawodową. To, co szczególnie cenię w przedsięwzięciu organizowanym przez Państwa, to możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi trendami i rozwiązaniami w obszarze programów lojalnościowych oraz rzadko spotykaną okazję do zapoznania się z taką ilością najlepszych praktyków zajmujących się programami, co pozwala w sprawny sposób zwiększyć wiedzę i rozumienie z tej dziedziny biznesu.


emnos Polska

Karol Kuhl, Head of Consulting

emnos Polska

Jestem pod dużym wrażeniem tego spotkania i jestem przekonany, że powinno mieć kolejne edycje. Konferencja pokazała, że wśród ludzi z branży istnieją duże różnice w znajomości tematyki lojalnościowej i w podejściu do niej. To dobrze, bo każdy może się czegoś interesującego dowiedzieć. Dla mnie jako osoby związanej z liderem rynku zaskakujący było ograniczone zastosowanie analityki retailowej – odniosłem wrażenie, że tylko PAYBACK i Clubcard są programami, które wiedzą co robić z danymi. Mam nadzieję, że ta sytuacja będzie się zmieniać, z korzyścią dla firmy emnos.


Orange

Anna Balcerzak, Dyrektor Rozwoju Produktu Mobile

Orange

Customer Loyalty Summit oceniam bardzo pozytywnie pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Warte podkreślenia są szczególnie obszary praktycznych, biznesowych rozwiązań stosowanych w budowaniu lojalności, opartej na najlepszych praktykach rynkowych. Udział w wydarzeniu daje możliwość jeszcze lepszego rozpoznania firm i rozwiązań dla programów lojalnościowych, dostępnych na naszym rynku.


AIMA UK

Andrew Bridges, Data Quality & Supplier Manager

AIMA UK

In my opinion, the Poland & CEE Customer Loyalty Summit conference should be held on a regular basis. The conference gave the professionals working in this industry an opportunity to exchange their views, experiences and gain insights into the loyalty sector. It was a pleasure to present AIMIA’s own data knowledge and understanding of the loyalty sector in the UK, and I would hope this information was a benefit to the professionals that were in attendance.


Beyond Philosophy

Qaalfa Dibeehi, Chief Operating and Consulting Officer

Beyond Philosophy

I think it has been great conference! You have some great people sharing , I think, sharing some great things. I have asked people independently what do they think about the conference or if they are learning things and what I heard was “Yes, they are picking up things.


Toyota Bank Polska

Ireneusz Wojciechowski, E--Banking Departament Director

Toyota Bank Polska

"Spośród ogromnej ilości różnych konferencji w ostatnich miesiącach tę oceniam wysoko, jako bardzo wartościową, ponieważ zawierała bardzo dużo aspektów praktycznych, widać, że zaprosiliście Państwo osoby, które są najbliżej danych, ich analizy, wniosków z analiz oraz najbliżej klientów. Bardzo mało uwagi poświęcano kwestii CRM jako aspektu technicznego (system IT) a skupiano się na CRM jako rozwiązaniu => ludzie + system + procesy. Jeszcze raz bardzo dziękuję."


Turkish Economy Bank

Ozge Tekalp, Alternative Sales Channels Direktor

Turkish Economy Bank

"The event was a big success. The content was showing the latest trends and giving examples of the current business complexities. Bright questions made the presentations to be even more useful. Great organization!"


Telekomunikacja Polska

Robert Sambierski, Dyrektor Utrzymania Klienta Usług dla Domu

Telekomunikacja Polska

"Przekonałem się, że Forum Customer Contact Management jest centralną imprezą o tym charakterze, na której nie może zabraknąć żadnego ważnego uczestnika rynku. To również dobre miejsce do szukania inspiracji i wymiany doświadczeń pomiędzy graczami z różnych branż dzielących jednak podobne wyzwania w obsłudze klientów i zarządzaniu contact center. Polecam!"


Grupa LOTOS

Maciej Kowalski, Kierownik Zespołu ds. Relacji z Klientami

Grupa LOTOS

"III Forum Customer Contact Management to wydarzenie godne polecenia dla wszystkich osób, które poszukują inspiracji i niekonwencjonalnych rozwiązań do wdrożenia w swoich organizacjach. Dzięki temu, że w Forum uczestniczy tak wiele firm o różnych profilach działalności, mamy unikalną możliwość sprawdzenia, jak pozornie te same procesy sprzedaży lub obsługi klientów są różnie realizowane w zależności od segmentu klientów i branży danej firmy. Jednocześnie nie do przecenienia jest możliwość nawiązania nowych, cennych kontaktów zawodowych i osobistych."


KrakChemia

Andrzej Zdebski, Prezes Zarządu

KrakChemia

"Forum Corporate Legal Counsel powinno stać się stałym punktem w kalendarzach prawników i odpowiedzialnych za sprawy prawne w spółkach. Prawo ma to do siebie , że wymaga wykładni i komentarzy. Wiele rozwiązań powstaje jako efekt wspólnej pracy zespołu prawników. Forum daje możliwość zapoznania się z poglądami innych specjalistów i prawników. A to jakże potrzebna wiedza uzupełniająca dla każdego prawnika , który szanuje swoją profesję."


Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice

Jan Cichoń, Radca Prawny

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice

"Bardzo pozytywnie oceniam III Forum Corporate Legal Counsel. Stanowi ono doskonałą okazje do wymiany doświadczeń pomiędzy prawnikami korporacyjnymi, a także zapoznania się z nowymi trendami w obszarze obsługi prawnej przedsiębiorstw. W mojej ocenie Forum stanowi cenną inicjatywę, którą pomaga integrować środowisko prawników biznesowych."


Centralny Dom Maklerski PEKAO SA

Paweł Gładysz, Dyrektor Departamentu Nadzoru i Kontroli Compliance Officer, Radca Prawny

Centralny Dom Maklerski PEKAO SA

"Udział w III Forum Corporate Legal Counsel 2012 - podobnie jak udział w II Forum w 2011 r. - pozwolił mi zapoznanie się ze sprawdzonymi rozwiązaniami stosowanymi w działach compliance, a także umożliwił podniesienie wiedzy w dziedzinach niezbędnych dla skutecznego Compliance Officera. Wielką zaletą uczestnictwa w Forum była także możliwość poznania i wzajemnej wymiany doświadczeń między prowadzącymi prelekcje i innymi uczestnikami Forum pracującymi w różnych organizacjach i segmentach biznesowych."


MAKRO Cash and Carry Polska

Krzysztof Korulczyk, Compliance Officer

MAKRO Cash and Carry Polska

"Ze swojej strony chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za zaproszenie i możliwość udziału w konferencji - było to dla mnie niezwykle ciekawe, wartościowe i inspirujące doświadczenie, na które składają się między innymi: interesujące, praktyczne tematy, doświadczeni prelegenci i paneliści, którzy w ciekawy sposób potrafili podzielić się swoją wiedzą, możliwość wyboru spośród sesji równoległych oraz wspaniała atmosfera. Gratuluję doskonałej organizacji wydarzenia, które w moim przypadku jest inspiracją do dalszych przemyśleń i działań w obszarze compliance."


Janssen-Cilag Polska

Magdalena Rusinek, HCBI Officer New Europe North

Janssen-Cilag Polska

"Forum Corporate Legal Counsel jest doskonałym miejscem dla praktyków do wymiany doświadczeń; obecność przedstawicieli różnych branż pozwala na zbudowanie sobie szerszej perspektywy i spojrzenie w nowym świetle, nawet na dobrze znane sobie tematy. Mam nadzieję że Państwa przyszłe projekty będą równie inspirujące."


Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska

Paweł Pacholczyk, Dyrektor Marki Avene

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska

„Konferencja SALES EXCELLENCE FOR PHARMA po raz kolejny udowodniła, iż mimo natłoku wszelkiego rodzaju szkoleń i warsztatów - ciągle możliwa jest organizacja miłej ale zarazem konstruktywnej dyskusji w gronie eksperckim na tematy szeroko pojętego rynku faramceutycznego. Wymiana opinii poszerza pogląd na kwestie już zaimplementowane, a opinie uczestników pozwalają na krystalizację własnej wizji zarządzania/motywacji ludzi. Po raz trzeci uczestniczę w wydarzeniu pod patronatem BBM i szczerze powiem z chęcią wybiorę sie na kolejne”


Coca Cola Company

Maher Eldaly, Senior Marketing Manager Still Beverages

Coca Cola Company

"Bardzo polecam konferencje, iz stanowila bardzo dobrym forum do wymiany zdan na temat trendow 2011 i ewetualnych rozwiazan w 2012 do skuteczniejszego dotarcia do konsumentow tam gdzie naprawde sa z tym co inch najbardziej interesuje."


Wirtualna Polska

Robert Wielgo, Z-ca Dyrektora Pionu ds. Rozwoju Oferty Reklamowej

Wirtualna Polska

"(…)Cieszę się, że mogłem wziąć udział w takim wydarzeniu i chciałbym zadeklarować, że jesteśmy bardzo zainteresowani tą tematyką w przyszłości. Oczywiście organizacyjnie wszystko było perfekcyjne . Niebagatelną korzyścią była też możliwość poznania ludzi z branży!"


Kompania Piwowarska

Katarzyna Radecka, Kierownik ds. zrównoważonego rozwoju Dział Corporate Affairs

Kompania Piwowarska

"Bardzo wysoko oceniam tę konferencję, było wielu ciekawych prelegentów, dzięki którym mam teraz szersze spojrzenie na rozwiązania mobilne. Dużo inspiracji i ciekawych rozmów. Całość zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. Gratulacje"


Sanofi

Wanda Laskowska-Studniarska, Digital Business Manager, Business Strategy & Excellence Department

Sanofi

„Bardzo interesująca konferencja - uczy poprzez pokazanie konkretnych przypadków zachowań w Internecie firm farmaceutycznych na rynku polskim i inspiruje przykładami z innych krajów”


Roche Polska

Agnieszka Brzezińska, Dyrektor ds. Komunikacji i Rozwoju

Roche Polska

„Gratuluję świetnej organizacji konferencji. Uczestniczę w wielu tego typu spotkaniach, ale rzadko kiedy wszystko jest przygotowane w tak perfekcyjny sposób. Byłam pod wrażeniem.”


IMS

Michał Pilkiewicz, Dyrektor Generalny

IMS

„Konferencję oceniam bardzo wysoko głównie poprzez merytorykę i zakres tematyczny programu, liczbę uczestników oraz poziom dyskusji przy każdej prezentacji, otwartość i możliwości wymiany doświadczeń w tak atrakcyjnym i szybko rozwijającym się segmencie działań jakim jest e-marketing w branży farmaceutycznej. Jak widać często niedoceniany w wielu firmach potrafi dobrze wykorzystany w połączeniu z innymi działaniami marketingowymi i komunikacyjnymi dać bardzo wymierne efekty nie tylko biznesowe ale w obszarze budowania świadomości marki czy też platformy komunikacji z pacjentami i lekarzami.”


Sanofi Pasteur

Maciej Trybulec, General Manager

Sanofi Pasteur

„Konferencja jak zwykle organizowana była na bardzo wysokim poziomie, a liczne grono uczestników świadczyło o bardzo dobrze dobranej tematyce prezentacji i sesji panelowych. Widać, iż temat e-marketingu staje się coraz bardziej popularny wśród firm farmaceutycznych i bardzo duży rozwój tego obszaru można zauważyć szczególnie w ostatnim roku.”


Roche Diagnostics Polska

Adam Hołubek, Specjalista ds. Marketingu

Roche Diagnostics Polska

„Konferencja stała na wysokim poziomie. Szczerze mówiąc od pewnego czasu byłem zniechęcony nieudanymi konferencjami marketingowymi organizowanymi przez inne firmy, a Państwo bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie.”


SPAR Poland

Barbara Marciniak, CEO

SPAR Poland

„Konferencje BBM to kulturalna debata handlowa, na której oprócz merytorycznych prezentacji oraz dyskusji, kupujący i sprzedający w sposób zdyscyplinowany definiują wzajemne oczekiwania.”


Brueggen Polska

Anita Wojdyła, Dyrektor Handlowy

Brueggen Polska

„Uważam, iż takie konferencje powinny odbywać się regularnie. Dają możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy producentami i odbiorcami. Niezależnie od faktu, jak długo działamy na rynku Private Label nasza świadomość niektórych zagadnień z nim związanych powinna być nadal poszerzana. Na co dzień brak czasu, aby uświadomić sobie jak pewne fundamentalne kwestie mogą poprawić efektywność naszego działania. Zorganizowane przez Państwa Forum było ku temu doskonałą okazją.”


Energa S.A.

Roman Szyszko, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych

Energa S.A.

W mojej ocenie, konferencja Financial Performance Management jest interesującym forum wymiany poglądów na istotne zagadnienia dotyczące zarządzania finansami. Jest cenna okazja do rozmowy finansistów funkcjonujących w różnych dziedzinach życia gospodarczego.


Magellan

Grzegorz Grabowicz, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy

Magellan

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękuję za zaproszenie na konferencję Financial Performance Management, która okazała się ciekawą inicjatywą pozwalającą na wymianę doświadczeń i dyskusję merytoryczną dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami w przedsiębiorstwie. Wydarzenie było również niepowtarzalną okazją dla uczestników do czerpania inspiracji z doświadczeń praktyków z innych firm. Pragnę również pogratulować niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania. Mam nadzieję, że w przyszłości podobne konferencje będą nadal organizowane.


Tchibo

Marcin Majchrzak, Sales Director Poland & Baltics

Tchibo

Forum było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, skorzystania z wiedzy wielu osób mających ogromne doświadczenie w zarządzaniu. W czasach wyzwań, jakie przynosi nam sytuacja gospodarcza, znacząco wzrasta znaczenie takiego spotkania. Praktycy z wielu różnych segmentów rynku dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. W krótkim czasie można się wiele nauczyć lub skorzystać z cennej inspiracji.


Oracle

Agnieszka Sołtysik, CRM On Demand Sales Manager

Oracle

Świetna konferencja, formuła udana, pokazująca jak rzeczywiście wygląda polski biznes i z czym faktycznie przedsiębiorcy się zmagają. Pomimo trudności, wielu z nich to świetni managerowie i to widać w czasie wystąpień. Dla mnie to było bardzo wartościowy czas i z pewnością przyjdę ponownie.


PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Mirosław Tarczoń, Dyrektor Departamentu Wsparcia Sprzedaży

PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Miałem okazję uczestniczyć w organizowanym przez Państwa firmę III Forum "Intelligence in Business" (duże słowa uznania). Dzięki zaproponowanej przez Państwa formie "otwartych paneli tematycznych" miałem jedyną w swoim rodzaju możliwość wysłuchania interesujących mnie wystąpień.


Santander Consumer Bank

Jaromir Frankowicz, Dyrektor Rozwoju Systemów IT

Santander Consumer Bank

Konferencja Intelligence & IT została przygotowana perfekcyjnie. Doskonały pomysł na miejsce spotkania dla osób podróżujących , bardzo blisko lotniska. Także warsztatowa formuła spotkań w niewielkim gronie jest zaletą. Można było podyskutować, uzyskać profesjonalną informację zwrotną i wymienić się doświadczeniami. Polecam.


Danone

Aleksander Pałka, Senior Brand Manager Danio

Danone

Konferencja była organizacyjnie dograna, case'y były ciekawe i różnorodne, materiały świetnie przygotowane. Można również było poznać ciekawych ludzi, nawiązać nowe relacje. Mogę jednoznacznie stwierdzić, ze był to dobrze zainwestowany czas.


Mark Graham Brown, Ekspert I strateg rozwoju binzesu renomy światowej

USA

Najbardziej podoba mi się w tej konferencji to, że w odróżnieniu od wielu innych, wszyscy uczestnicy łącznie ze mną, nie zajmują się tutaj sprzedażą, ale chcą dzielić się nawzajem doświadczeniami i opowiadać o swojej pracy.


ING Bank Śląski

Małgorzata Bulanda, Dyrektor Departamentu Customer Intelligence i Marketingu Bezpośredniego

ING Bank Śląski

Nie wszystko da się wyczytać w książkach, nie wszystko da się wyczytać w artykułach, a warto przyjrzeć się jak działa biznes konkurencji.


Bank BPH

Dorota Chmurska, Dyrektor Działu Produktów Depozytowych

Bank BPH

Uważam, że jest to bardzo dobre Forum do wymiany doświadczeń, także takich cross biznesowych.


Bartosz Dobrzyński, Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu ds. Marketingu

P4

Myślę, że fajnie się czasem spotkać! Tutaj przychodzi wielu ludzi, którzy mają doświadczenie praktyczne.


IMS Poland

Michał Pilkiewicz, Country Manager

IMS Poland

„Formuła Poland Pharma Commerce Forum wykracza w mojej opinii poza ramy klasycznej konferencji. Poziom interakcji pomiędzy prowadzącymi a uczestnikami, liczba zadawanych pytań, poziom dyskusji świadczy o dobrze dobranej tematyce oraz poziomie konferencji. Połączenie prezentacji i dyskusji panelowych daje możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami i wyzwaniami przed jakimi stoi branża farmaceutyczna. Myślę, że każdy mógł znaleźć coś wartościowego dla siebie i swojej firmy, co praktycznie można wykorzystać na co dzień w pracy lub życiu zawodowym.”


Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych

Andrzej Stachnik, Prezes

Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych

„Pragnę podziękować za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawej dyskusji dotyczącej aktualnych problemów branży farmaceutycznej. Możliwość otwartej dyskusji na forum skupiającym zarówno aptekarzy jak i hurtownie farmaceutyczne oraz producentów daje niepowtarzalną okazję do wymiany poglądów różnych środowisk z naszej branży, ale stanowi też ciekawe doświadczenie szybkiej komunikacji pomiędzy dystrybutorami i producentami w ocenie skutków wdrażania nowej ustawy refundacyjnej. Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych dostrzega potrzebę kontynuacji tego typu inicjatyw w zaproponowanej formule”


Abbott Laboratories Poland

Maciej Czajnik, Commercial Excellence Manager

Abbott Laboratories Poland

„Z mojej strony bardzo podobała mi się formuła, że jednak gros prelegentów to były osoby z firm farmaceutycznych prezentujące swoje spostrzeżenia i przygotowania do zmian na rynku. Bardzo się cieszę, że wystąpił Prezes firmy Walmark i zaprezentował zmiany na rynku suplmenetów/OTC, który to rynek idzie już zupełnie inną ścieżką niż produkty RX. Moim zdaniem wchodząca ustawa podzieli rynek na trzy światy: OTC/Suplementy - praktycznie rynek FMCG, produkty refundowane apteczne - focus generyczny i leki innowacyjne-nowe mechanizmy market acces i do tego niniejsza konferencja już mentalnie przygotowywała.”


Poltraf Sp. z o.o.

Jarosław Mazur, Pełnomocnik Zarządu Ds. Handlowych

Poltraf Sp. z o.o.

„Poland Pharma Commerce Forum to spotkanie najlepszych fachowców oraz możliwość wymiany doświadczeń w trudnym okresie zmieniających się uwarunkowań prawnych na rynku farmaceutycznym. PPCF niewątpliwie wyróżnia się poziomem prezentacji, daje realną możliwość spotkania i nawiązania kontaktu z najlepszymi fachowcami w branży. Z przyjemnością wspomnę o świetnej organizacji kongresu i atmosferze stworzonej przez organizatorów. Co ważne: dla firm takich jak Poltraf PPCF stwarza szansę na zwrócenie uwagi na swoją ofertę najbardziej liczącym się firmom z branży farmaceutycznej. „


ISF Solutions

Maciej Wegierek, Prezes

ISF Solutions

„Była to jedna z nielicznych konferencji na której padało tak dużo pytań . Gratuluje organizacji I frekwencji”


Saint-Gobain Construction Products Polska

Benedykt Korduła, Dyrektor Administracyjno-Finansowy

Saint-Gobain Construction Products Polska

"Warto czasami oderwać się od bieżących problemów i otworzyć na czerpanie z doświadczeń innych firm czy menadżerów. Wystarczy delikatny impuls, aby zmienić swój punkt widzenia czy znaleźć ciekawe, nieschematyczne rozwiązanie dla jakiegoś zagadnienia. Konferencje BBM z pewnością są doskonałą okazją do poszukiwania takich inspiracji. "


Shell Polska

Piotr Wojciechowski, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

Shell Polska

"Forum dla dyrektorów finansowych miało bardzo bogatą agendę wypełnioną tematami, które są najbardziej aktualne dla zarządzających finansami. Prezenterzy przedstawiali rzeczywiste przypadki i swoje doświadczenia, co ma największą wartość dla uczestinków forum, którzy dzięki temu czerpią praktyczną wiedzę, którą mogą wykorzystać w swoich firmach”.


BuyVIP Polska

Michał Marcinik, Dyrektor Zarządzający

BuyVIP Polska

„Bardzo się cieszę, że brałem udział w Poland & CEE Customer Loyalty Summit. Dało mi to okazję do poznania specyfiki różnych biznesów i ciekawych ludzi, którzy za tymi biznesami stoją”.


Allianz

Beata Kosicka, Kierownik ds. Projektów Korporacyjnych

Allianz

„Prezentacje i spotkania zawierają wiele ciekawych danych, z roku na rok stają sie coraz bardziej atrakcyjne. Pojawia się coraz więcej osób prezentujących różne branże i obszary rynku, dzięki temu każdy z uczestników może znaleźć wiele interesujących go rzeczy. Najbardziej zafascynowała mnie prezentacja Isabelle M.Conner - do tej pory nie sądziłam, że na temat badania NPS można przygotować tak ciekawą prezentację :)”.


Hüseyin Güngör, Chief Customer Officer

Emotionalloyalty Consultancy

“Poland & CEE Customer Loyalty Summit is a truly international conference where theory and practice are ideally converged and many success stories are generously shared”.


Castorama Polska

Marek Kolano, Specjalista ds. Badań Rynku i Konsumenta

Castorama Polska

„Udział w konferencji dał mi dobry wgląd w to, w jaki sposób od strony praktycznej wygląda wdrożenie i prowadzenie programu lojalnościowego/punktowego. Fakt, że wśród prelegentów byli przedstawiciele różnych branż, dał możliwość podejrzenia i wywnioskowania pewnych ogólnych prawideł decydujących o powodzeniu programu. Na konferencji nie zabrakło czasu ani ochoty ze strony prelegentów, aby szerzej niż w wystąpieniu opowiedzieć o interesujących aspektach ich przedsięwzięć. Podobało mi się również to, że prelegenci otwarcie omawiali problemy jakie napotykali podczas budowania relacji ze swoimi klientami”.


Polkomtel

Paweł Wrzos, Kierownik Działu Wsparcia Operacyjnego Departament Sprzedaży Prepaid

Polkomtel

„Wydarzenie oceniam bardzo pozytywnie jako wnoszące dużo wiedzy merytorycznej. Warte podkreślenia są szczególnie obszary praktycznych, biznesowych rozwiązań stosowanych w programach lojalnościowych, opartych na najlepszych praktykach rynkowych oraz szczegółowa wiedza w zakresie różnych aspektów zarządzania programem w tym prawnych i podatkowych. Udział w wydarzeniu daje możliwość jeszcze lepszego rozpoznania firm i rozwiązań dla programów lojalnościowych, dostępnych na naszym rynku”.


Yelena Naumchik, Loyalty Expert on Russian Market

I would like to thank the organizers of the Poland & CEE Customer Loyalty Summitfor the kind invitation to speak on Summit. I was honored to be included in group of such accomplished, passionate and talented professionals. This event demonstrated many very interesting presentations and a very good atmosphere for discussion and networking. Organizers made a good job. I would appreciate an ability to participate in events organized by Blue Business Media in future.


Bank BPH

Bożena Uciechowska, Kierownik Działu Jakości i Optymalizacji Procesów CRM

Bank BPH

Konferencja tematycznie odpowiadała mojemu obszarowi zainteresowań i wpisywała się w zakres wykonywanych obowiązków. Bardzo cennym elementem wydarzenia była możliwość poznania praktycznej strony zarządzania jakością i budowania relacji z klientem przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych kanałów komunikacji i sprzedaży. Na szczególną uwagę i bardzo pozytywna ocenę zasługuje wpisanie w plan spotkań prelekcji dotyczących nowych trendów na rynku oraz nowatorskich modeli biznesowych. Dodatkową wartością były dwa panele dyskusyjne oraz prezentacja firm na zorganizowanych targach. Przedsięwzięcie polecam wszystkim, którzy są zainteresowani wyjściem poza schemat swojego działania.


Raiffeisen-Leasing Polska

Andrzej Filipek, Dyrektor Departamentu Wsparcia Sprzedaży i Marketingu

Raiffeisen-Leasing Polska

II Customer Contact Management Summit, był niezwykłą okazją spotkania w jednym miejscu osób zarządzających tym krytycznym w każdej firmie obszarem. Nowatorska formuła forum pozwoliła uczestnikom wybrać ścieżkę prelekcji, najbardziej odpowiadającą ich potrzebom i zainteresowaniom. Uczestnicy, z którymi rozmawiałem, podkreślali swoje zadowolenie z bardzo praktycznej wiedzy przekazywanej przez prelegentów. Liczę na to, że kolejne edycje forum będą trzymały równie wysoki poziom.


Bank Zachodni WBK

Andrzej Szczepaniak, Z-ca Dyrektora ds. Relacji z Klientami

Bank Zachodni WBK

Za nami II Customer Contact Management Summit organizowany przez BBM. W trakcie tegorocznego wydarzenia mogliśmy doświadczyć jak bardzo dojrzały jest rynek Contact Center w Polsce. Posiadamy, jako uczestnicy rynku dużą świadomość wartości naszych wysokich kompetencji potwierdzonych europejskimi standardami jakości jak np. EN15838 w przypadku Banku Zachodniego WBK SA. Z powodzeniem zaczynamy dzielić się naszymi polskimi doświadczeniami z realizowanych projektów zarówno w kraju jak i poza jego granicami, co jest istotnym wyznacznikiem dla przyszłości branży Contact Center w Polsce. Po raz drugi mogę potwierdzić, że uczestniczyłem w jednym z najistotniejszych wydarzeń adresowanych dla rynku Contact Center w Polsce.


Barbara Syczewska, Kierownik Działu Handlowego

Pol-Assistance

"Dwudniowe spotkanie osób zajmujących się na co dzień tworzeniem, prowadzeniem lub współpracą z call i contact center to niepowtarzalna na naszym rynku okazja do poznania się nawzajem, wymiany doświadczeń i metod działania. W Polsce ten kanał współpracy z Klientami bardzo dynamicznie się rozwija, więc warto korzystać z rozwiązań stosowanych przez innych, w Polsce i poza jej granicami. Szczególnie ciekawa była dla mnie prezentacja Pani Carity Vallinkosky z Competence Call Center, która pokazała, z jaką ogromną energią i pasją można i powinno się działać we współpracy z ludźmi - zarówno Klientami, jak i przede wszystkim pracownikami call i contact center. Jestem bardzo zadowolona z udziału w Forum i mam nadzieję na przyszłe, równie ciekawe wydarzenia."


ARC Rynek i Opinia

Piotr Juszczyk, Senior Project Manager/Strategy and Innovation Manager

ARC Rynek i Opinia

Na obecnym poziomie rozwoju rynku usług w Polsce, gdzie produkty oferowane przez konkurencyjne firm są do siebie często bardzo zbliżone, jakość obsługi klienta jest sposobem wyróżnienia się. II Forum Customer Contact Management umożliwiło wymianę doświadczeń praktyków od lat zajmujących się zarządzaniem relacjami z klientami. Uczestnictwo w tym wydarzeniu z pewnością dostarczyło wielu cennych wskazówek na temat tego, jak dostarczyć klientowi ‘superior experience’.


Bank BGŻ

Agnieszka Jamiołkowska, Dyrektor Projektu

Bank BGŻ

„Z prawdziwą przyjemnością po raz kolejny uczestniczyłam w konferencji Customer Contact Management Summit. Interaktywny charakter konferencji, przyjazna atmosfera i otwartość prelegentów stwarzają doskonałą platformę wymiany doświadczeń. Bardzo cenne są kontakty biznesowe, które zdobywa się podczas spotkania. Można po nie sięgnąć zawsze w sytuacji poszukiwania partnerów biznesowych czy rady specjalistów. Wszystkim, dla których powyższe aspekty są ważne rekomenduję udział w konferencjach organizowanych przez Blue Business Media.”


Cash&Carry, Tradis Sp. z o.o.

Tomasz Ciepłowski, Dyrektor Sprzedaży

Cash&Carry, Tradis Sp. z o.o.

Dziękuję Państwu za możliwość uczestniczenia w interesującym i owocnym w ciekawe dyskusje oraz kontakty Kongresie. Mam nadzieję, że moja prelekcja spodobała się Uczestnikom i wiedza w ten sposób zdobyta przełoży się na realia biznesowe, pozwalając im lepiej adresować aktywności promocyjne w kanale C&C. Sam również wiele skorzystałem - za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!


Nielsen

Joanna Adamska, Service Director

Nielsen

Pragnę podziękować za zaproszenie Nielsena do udziału w Poland & CEE Retail Summit 2011 i jednocześnie pogratulować świetnego kongresu i bardzo dobrej organizacji. Naprawdę świetne przedsięwzięcie!


emnos Poland

Karol Kuhl, Head of Consulting

emnos Poland

W Kongresie Poland & CEE Retail Summit braliśmy udział pierwszy raz i spełnił on wszystkie nasze oczekiwania. Wybór prezentacji był naprawdę imponujący a te z nich, w których uczestniczyliśmy były na wysokim poziomie. Podczas sesji plenarnych można się było przekonać, że jest to największa impreza branży detalicznej w Polsce. Nie przerosło to jednak organizatorów, którzy znakomicie poradzili sobie z logistyką całego przedsięwzięcia. Częśc kuluarowa była doskonałą okazją do nieformalnych rozmów i nawiązania wielu ciekawych kontaktów. Zdecydowanie polecamy udział w kolejnych edycjach Kongresu.


Coca Cola HBC Polska

Adam Kellermann, Category Development Manager

Coca Cola HBC Polska

Moje wrażenia z kongresu „Poland & CEE Retail Summit” są bardzo pozytywne. Dobra organizacja. Dużo ciekawych prezentacji i paneli dyskusyjnych.


LINDE LADENBAU GmbH & Co. KG

Daniel Schwanitz, Sales International

LINDE LADENBAU GmbH & Co. KG

The Retail Summit 2011 has been great. It has provided me with insight into the Polish retail processes, successes and struggles many have gone through. An opportunity to sit down with decision makers face-to-face in a well organized setting. In addition an ideal platform for exchanging ideas, experiences and views in local market mechanisms. And it’s just a place to network. Good job!


Philips Lighting

Tomasz Waszkiewicz, Business Leader Segment Retail

Philips Lighting

Kongres „Poland & CEE Retail Summit” prezentował wysoki poziom, jeśli chodzi o zawarte treści merytoryczne oraz panele dyskusyjne. Jest to na pewno miejsce godne polecenia do zdobycia wiedzy na temat sektora handlu detalicznego. Reprezentacja branży w postaci prezesów sieci handlowych była również zadowalająca.


ArcelorMittal

Monika Roznerska, Dyrektor Działu Prawnego

ArcelorMittal

"Organizatorom udało się zgromadzić w jednym miejscu taką wiedzę i praktykę prawniczą, że wybór pomiędzy równoległymi sesjami był bardzo trudny. Z drugiej strony dzięki tak szerokiemu i intensywnemu przeglądowi aktualnych zagadnień prawnych w krótkim czasie można było "odrobić zaległości". O tym jak interesujące i bieżące były to zagadnienia świadczyły długie dyskusje. A to wszystko połączone jeszcze z możliwością spotkania się z kolegami po fachu z różnych regionów krajów i wymiany doświadczeń w kuluarach. Gratulacje dla organizatorów za tak sprawne technicznie logistyczne zaaranżowanie całego wydarzenia."


Sanofi-Aventis

Ineza Pletty, Compliance & Internal Control Manager

Sanofi-Aventis

„Bardzo mile zaskoczyła mnie duża frekwencja uczestników oraz różnorodność branż przez nich reprezentowanych. Polecam ten program, bo uczestnictwo w nim umożliwia poznanie praktyki, stosowanej w jednym celu, a w tak różny sposób. Program dedukowałbym wszystkim osobom pełniącym funkcje compliance z różnych sektorów gospodarki, niezależnie od rozmiarów reprezentowanych firm / korporacji.”


Alcatel-Lucent

Monika Saracyn, General Counsel Eastern Europe North

Alcatel-Lucent

"Forum Legal Counsel to unikalna inicjatywa dająca możliwość spotkania prawników korporacyjnych reprezentujących przedsiębiorstwa różnych branż, a także przedstawicieli kancelarii w jednym miejscu, w tym samym czasie. Co sprawia, że jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie? Odpowiedź jest bardzo prosta: to przede wszystkim inspirująca intelektualnie wymiana doświadczeń, znakomite forum do dyskusji, ale też możliwość zbudowania trwałych relacji pomiędzy uczestnikami. Warto dodać, że dobór tematów prezentowanych podczas Forum z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych uczestników. Zachęcam do wpisania Forum Legal Counsel na stałe do swojego kalendarza."


Saint Gobain Group

Piotr Bukowski, General Counsel

Saint Gobain Group

"Tegoroczne Forum (...) było z pewnością bardzo udanym wydarzeniem. Podczas dwóch dni mogliśmy nie tylko uzyskać sporo cennych informacji na bieżące tematy stricte prawnicze , które bezpośrednio dotyczą działalności przedsiębiorstw, ale także podyskutować o roli i miejscu współczesnej obsługi prawnej w przedsiębiorstwie , o tym jak najlepiej prawnicy mogą przyczynić się do sukcesu w biznesie. Trafnym wyborem było także poświęcenie części programu na rzecz tematyki Compliance, która przenika i łączy się często z problematyką prawną, a bardzo zyskuje na znaczeniu w ostatnim czasie."


Bank Zachodni WBK

Aleksander Kompf, Dyrektor Obszaru Zapewnienia Zgodności

Bank Zachodni WBK

"Było to bardzo ciekawe spotkanie, sprzyjające wymianie informacji i doświadczeń w tej dość nowej w Polsce specjalizacji zawodowej. Compliance wchodzi dopiero do kultury różnych organizacji i mieliśmy możliwość posłuchania wielu ciekawych prelekcji. Dodatkowym bonusem była okazja do przedyskutowania różnych aspektów compliance między sesjami konferencji, to zawsze dodaje kolorytu takim spotkaniom."


Rafał Golat, Radca Prawny

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

„Udział w Forum był dla mnie jako jednego z prelegentów bardzo pouczający. Poza możliwością przekazania swoich spostrzeżeń i doświadczeń miałem okazję zapoznać się, w ramach dyskusji oraz pozostałych wystąpień, z praktycznymi problemami oraz propozycjami interpretacji, związanymi z problematyką własności intelektualnej, z uwzględnieniem aktualnych zagadnień, w tym informatycznych. Jestem przekonany, że organizacja tego rodzaju konferencji jest bardzo ważna i przydatna dla środowisk prawniczych, także biorąc pod uwagę to, że szeroko pojęta własność intelektualna staje się z każdym rokiem coraz bardziej istotna dla profesjonalnego prowadzenia każdej działalności komercyjnej i zawodowej.”


Kompania Węglowa S.A.

Jerzy Korus, Dyrektor Biura Prawnego

Kompania Węglowa S.A.

„Chciałbym serdecznie podziękować za zaproszenie do wzięcia udziału w II Forum Corporate Legal Counsel 2011, zorganizowanym w Warszawie w dniach 8-9 lutego 2011 r. Konferencja ta spełniła wszelkie moje oczekiwania, co dotyczyło zarówno strony organizacyjnej jak i merytorycznej. Program Konferencji został w mojej ocenie poprawnie dobrany i we wszystkich punktach uwzględniał praktyczne aspekty stosowania prawa, a osoby referujące poszczególne tematy cechowała wysoka erudycja i klarowność wykładu.”


WSK

Joanna Pijanowska, Dyrektor Obsługi Prawnej/Radca Prawny

WSK "PZL-Rzeszów" S.A.

„Na podkreślenie zasługuje przede wszystkim sama inicjatywa Forum Prawników Korporacyjnych stwarzająca naprawdę unikalną okazję do bezpośrednich spotkań i wymiany poglądów, doświadczeń podzielenia się problemami. Tematyka Forum była również bardzo "trafiona" w szczególności blok prawa własności intelektualnej uświadamiający, że te skomplikowane i trudne pod względem prawnym problemy "czyhają" na każdym kroku i na każdego z nas.”


BRE Bank

Grzegorz Hansen, Dyrektor ds. Wsparcia, Strategii i Analiz w Departamencie Bankowości Transakcyjnej

BRE Bank

"Przy żadnej innej okazji nie udało mi się spotkać tylu rzeczywistych animatorów polskiego rynku usług. Konferencja stanowiła unikalną okazję do porównania doświadczeń w zakresie technik i trendów w segmentacji. Szczególnie interesująca okazała się zbieżność stanowisk specjalistów z różnych branż i rodzajów rynku: wielu uczestników skłania się ku segmentacji "dynamicznej", tworzonej i modyfikowanej "w działaniu", na użytek konkretnego zadania lub kampanii."


Marcin Warzecha, Prezes

Synoptis Pharma

„Poland Pharma Commerce Forum to jedyne w swoim rodzaju spotkanie zawodowców i pasjonatów biznesu. Możliwość pogłębienia wiedzy z dziedziny e_detailingu oraz prowadzenia sieci aptek w ciągu jednego dnia to coś, czego nie spotkamy nigdzie indziej. Poza tym możliwość dyskusji z najlepszymi profesjonalistami z kraju i zagranicy to niespotykana możliwość wsparcia swojego biznesu. To spotkanie inspiruje, zachęca do rewizji własnego poglądu na biznes oraz jest miejscem spotkania bardzo ciekawych i otwartych na dialog ludzi.”


Onkologia, Egis

Wojciech Raczyński, Dyrektor Jednostki Biznesowej

Onkologia, Egis

„Interesującą konferencja stanowiąca skuteczną platformę wymiany doświadczeń oraz pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Tematyka wykładów zróżnicowana i odnosząca się do aktualnych problemów rynkowych oraz praktycznych aspektów działalności na polskim rynku farmaceutycznym. Zróżnicowany panel wykładowców obejmujący przedstawicieli wszystkich istotnych środowisk: hurtowo- farmaceutycznego, firm farmaceutycznych i firm doradczych. Bardzo dobra organizacja logistyczna.”


Dorota Łuczak-Dydowicz, Business Manager

Pears Polska

„Podczas zaledwie dwóch dni Konferencji Poland Pharma Commerce Forum miałam okazję poznać aktualne trendy w całej branży farmaceutycznej zarówno w obszarze dystrybucji widzianej oczami hurtowników, aptekarzy i producentów jak i w obszarze sprzedaży i marketingu firm farmaceutycznych .Wykładowcy prezentowali nowatorskie, zaawansowane rozwiązania z eMarketingiem włącznie z ogromną pasją i zaangażowaniem. I mam nadzieję, że zainicjowane podczas Konferencji znajomości pozwolą na prowadzenie dalszej dyskusji już poza murami hotelu Marriott .”


Jacek Wędrowski, Partner

Bird&Bird

„Byłem zaszczycony mogąc wystąpić na tak profesjonalnej pod względem merytorycznym i organizacyjnym konferencji. Sposób jej skonstruowania wskazywał na uprzednie, logiczne wypracowanie jej formuły. Sprawdziła sie w praktyce. Pragnę ponadto wskazać ,że z zainteresowaniem wysłuchałem czysto biznesowych prezentacji ; właściwie każda z nich miała swoje prawne interesujące implikacje. Potwierdziły to rozmowy z uczestnikami konferencji ; z niektórymi trwały po zakończeniu konferencji tego samego jeszcze dnia , z innymi trwają po dzień dzisiejszy.”


Mirek Połyniak, Prezes

Open4net

„…miałem okazję wziąć udział w bardzo ciekawej, jak się okazało, konferencji dla branży farmaceutycznej pt. Poland Pharma Commerce Forum, która miała miejsce 10-11 czerwca w Warszawie. Naprawdę jestem zadowolony z poziomu merytorycznego imprezy, gdyż w Polsce niezbyt często trafiają się konferencje adresowane dla branży farmaceutycznej, gdzie prelegentami są praktycy piastujący naprawdę odpowiedzialne stanowiska – tym większe brawa dla organizatora, czyli firmy Blue Business Media.”


Kompania Piwowarska / Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw

Waldemar Koper, Dyrektor Departamentu Prawnego / Prezes

Kompania Piwowarska / Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw

„Forum Corporate Legal Counsel 2010 organizowane przez Blue Business Media było Wydarzeniem wyjątkowym. Rzadko się zdarza by tak trafnie zachowane były proporcje pomiędzy zawartością merytoryczna a istotną wartością, jaką jest budowanie relacji w ramach środowiska prawników przedsiębiorstw w Polsce. To Spotkanie wyróżniało się na rynku nie tylko z uwagi na precyzyjnie dobrane tematy wystąpień w poszczególnych sesjach tematycznych, ale również znakomite grono wykładowców. Forum było świetną okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji pomiędzy ekspertami - praktykami na temat najważniejszych zmian prawnych oraz wyzwań jakie przed działami prawnymi stawiają organizacje w ewoluującym środowisku biznesowym.”


Colgate-Palmolive

Maciej Ozdowski, Management Board Member Legal Director Poland/Baltics/Hungary/Czech/Slovakia

Colgate-Palmolive

„Konferencja w pełni spełniła moje oczekiwania. Wydarzenie to stało się znakomitą platformą wymiany poglądów na tematy żywo interesujące wszystkich prawników nowoczesnych przedsiębiorstw. Niepowtarzalnym elementem spotkania było jednak współistnienie - zarówno na sesji głównej jak i w grupach tematycznych - opinii i stanowisk prawników kancelarii oraz prawników korporacyjnych.”


Ciech

Marcin Nosiński, Dyrektor Biura Prawnego

Ciech

„Forum Corporate Legal Counsel to inicjatywa, która doskonale wpisuje się w zapotrzebowanie na wymianę doświadczeń między prawnikami kierującymi departamentami prawnymi w firmach. Bogaty program paneli dyskusyjnych umożliwi każdemu znalezienie najbardziej interesujących go tematów. Gorąco polecam!”


WSK

Joanna Pijanowska, Dyrektor Obsługi Prawnej/Radca Prawny

WSK "PZL-Rzeszów"

„Chciałam przede wszystkim wyrazić swoje uznanie dla organizatorów za dobór tematyki i formułę zorganizowania dwóch równoległych sesji: jednej o charakterze ogólnym skierowanej do osób zarządzających Działami Prawnymi i drugiej o charakterze merytorycznym. Ja osobiście uczestniczyłam w sesji ogólnej, która dla mnie stworzyła możliwość wymiany doświadczeń z innymi kolegami, którzy napotykają na swojej drodze podobne wyzwania. Szczególnie cenne i kształcące były wystąpienia p. Macieja Ozdowskiego nt. Ryzyka Kontraktowego i p. Agnieszki Gieryńskiej dot. Produktywności Działu Prawnego. Naprawdę Forum godne polecenia.”


Wizz Air

Magdalena Filipowska, Call Center Manager

Wizz Air

"Konferencja była bardzo ciekawa gdyż zawierała w sobie 3 bardzo interesujące panele tematyczne. Sesje plenarne wnosiły wiele ciekawych informacji i były świetną bazą dla paneli tematycznych. Wielką wartością tej konferencji była możliwość wymiany doświadczeń oraz otwartość jej uczestników. Konferencja pokazała jak zmienia się świat, rola Contact Center oraz jak zmieniają się wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Jestem bardzo zadowolona, że miałam okazje uczestniczyć w tej konferencji i na pewno bardzo chętnie wezmę w niej udział za rok, jeśli będzie organizowana jej kolejna edycja".


Link4

Marcin Kowalski, Dyrektor Departamentu Obsługi Polis i Składki

Link4

„Chciałbym gorąco podziękować za zaproszenie do uczestnictwa w organizowanej przez Państwa konferencji. Możliwość wystąpienia w trakcie tego wydarzenia była dla mnie ogromnym wyróżnieniem i kolejnym ciekawym doświadczeniem. Chciałbym jednocześnie pogratulować organizacji samej konferencji, bo nie tylko w czasie mojej krótkiej obecności słyszałem pochlebne opinie, ale także już w tym tygodniu dotarły do mnie pozytywne komentarze, gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie wszystkich organizowanych konferencji, jeśli choć zbliżone będą do zeszłotygodniowego mogą być Państwo pewni ich powodzenia”.


Allianz Polska

Piotr Szewczyk, Krzysztof Kończak, Menedżer Zespołu Operacyjnego CRM, Dyrektor Departamentu CRM

Allianz Polska

"Spotkanie ekspertów w ramach Customer Contact Management Summit organizowane przez Blue Business Media to nie tylko niepowtarzalna okazja poznania najnowszych trendów na rynku i zapoznania się z opiniami ekspertów i działaniami znaczących graczy z branży. To także doskonała platforma do poznania wielu ciekawych ludzi i nawiązania relacji biznesowych. Polecamy szczególnie tym, którzy pracują nad nowymi modelami biznesowymi, wdrażają unikatowe rozwiązania. To Forum może być skuteczną inspiracją i okazją do refleksji, czy dotychczas podejmowane działania są optymalne"


Bank Pekao

Artur Stankiewicz, Dyrektor Biura Zarządzania Relacjami z Klientem

Bank Pekao

„Materiały po konferencyjne są bardzo obszerne i pozwalają się zorientować w pozostałych prezentacjach. Konferencja naprawdę godna polecenia zarówno pod względem organizacji jak i treści. Należy również podkreślić niezmiernie uprzejmą obsługę konferencji. Bardzo żałuję że nie mogłem zostać dłużej”.


LOYCON® business solutions

Renata Turska, PR & Marketing Manager

LOYCON® business solutions

"Terry Hunt, Mikke Wittenstein, Chris Jacobs. Nazwiska mówią same za siebie. Tegoroczne spotkanie podczas dwóch równoległych konferencji Programów Lojalnościowych i Customer Insight dało po raz pierwszy tak duże możliwości przyjrzenia się lojalności z różnych perspektyw. Ciekawe doświadczenie, ciekawe informacje i ciekawi ludzie! Cieszę się, że w takim gronie mieliśmy okazję zabrać głos w dyskusji i podzielić się doświadczeniami. Poprzeczka postawiona wysoko, z niecierpliwością czekamy na przyszły rok."


QXL Poland Sp. z o.o.

Artur Brzeczkowski, Dyrektor Marketingu Grupa Allegro

QXL Poland Sp. z o.o.

“Konferencja Customer Loyalty Summit zorganizowana w Krakowie to jedno z nielicznych tego typu spotkań zorganizowanych w Polsce, gdzie osoby zajmujące się Programami Lojalnościowymi bądź interesujące się tą tematyką mogły w przystępny i bezpośredni sposób skonfrontować własną wiedzę i doświadczenia. Szczególnie interesujące były wystąpienia gości zagranicznych Terrego Hunta współtwórcy sukcesu Tesco Club Card oraz Laurence'a Stock z Nectara. CLS było interesujące nie tylko ze względu na wymianę doświadczeń, ukazało bowiem jak duże znaczenie ma dla biznesu lojalność klienta, pokazało jak ją budować, dbać o nią i kształtować. Co ciekawe, lojalność może być różnie interpretowana i wykorzystywana. Dla jednych jest narzędziem budowania więzi dla innych sposobem regulacji popytu - cel jednak pozostaje ten sam: skuteczna i zwiększona sprzedaż”.


Świat Zdrowia

Marcin Piechocki, Członek Zarządu / Dyrektor Generalny

Świat Zdrowia

"To bez wątpienia największa doroczna konferencja w branży lojalnościowej. Doświadczenie prelegentów, prezentowane studium przypadku są dla mnie zawsze źródłem inspiracji i nowych pomysłów na rozwój prowadzonego biznesu. Jest takie powiedzenie "doświadczenie cudze niczego nie uczy" ja natomiast twierdzę, że wręcz głupotą było by z tych doświadczeń nie skorzystać. Cenię sobie te wystąpienia, które pokazują drogę do sukcesu usłaną licznymi niepowodzeniami.


Mike Wittenstein, The Authority on Customer Experience Consultant. Speaker. Author

“The party and the event was wonderful. Thanks for having me and for all you did to make the event a success! There are so many options for advanced training and networking. If you pick an event by BBM you can be sure to meet others of similar interest and to hear from great content providers. BBM delivers the content and audiences it promises people who are tops in their field and willing to share. A perfect combination!”


Vision Express w Polsce i Bułgarii

Piotr Wilczyński, Dyrektor ds. Finansów i Rozwoju, Członek Zarządu

Vision Express w Polsce i Bułgarii

Konferencja „Poland & CEE Retail Summit 2010” była dla mnie źródłem najnowszej wiedzy rynkowej i inspiracją do działania. Konferencja poprzez prelegentów i panelistów wygenerowała nowe pomysły na udoskonalenie naszego biznesu i procesów w firmie. Kontakty z dostawcami i firmami doradczymi nawiązane podczas konferencji pomogą nam znaleźć odpowiednie narzędzia, aby dokonać zmian w Vision Express.


BOMI

Andrzej Wojciechowicz, CEO

BOMI

Kongres „Poland & CEE Retail Summit” organizowany przez Blue Business Media to ożywiona debata nad przyszłością handlu i gospodarki. Spotkanie to jest nie tylko doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń z branży, ale również pozwala podsumować wydarzenia ostatnich miesięcy z ekspertami branży. Oczekuję, że przyszłoroczne wydarzenie będzie jeszcze bogatsze i ponownie zgromadzi aktywnie działających na rynku handlowym.


Sklepy Komfort

Jerzy Szkwarek, Prezes Zarządu

Sklepy Komfort

Tegoroczny kongres „Poland & CEE Retail Summit” potwierdził kolejny raz, że konieczne są tego typu spotkania specjalistów w handlu detalicznym z uwagi na przenikanie obszarów zainteresowań pomiędzy kategoriami „food” i „nonfood” oraz FMCG i dóbr o charakterze inwestycyjnym. Kongres umożliwia nie tylko zapoznanie się z nowymi rozwiązaniami w retailu i trendami, ale również daje szansę oceny własnej pozycji względem konkurentów i rynku. Nieocenione są również spotkania kuluarowe, gdyż poszerzają horyzonty i dają unikalną szansę bezpośredniej komunikacji z animatorami dzisiejszej sfery handlu detalicznego w Polsce. Warto dodać, że ciekawym rozwiązaniem jest promowanie firm mających wiele produktów do zaoferowania sferze handlu detalicznego; w tym roku pojawiło się sporo ciekawych i godnych zainteresowania rozwiązań.


Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji

dr Andrzej Maria Faliński, Dyrektor Generalny

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji

Kongres „Poland & CEE Retail Summit” organizowany przez Blue Business Media jest wydarzeniem poważnym nie tylko ze względu na treść i program, ale i ze względu na rangę uczestników. Gromadzi przedstawicieli zarządów wielkich firm, ale nie zapomina też o innych uczestnikach gry rynkowej. To, co bodaj najciekawsze, to zderzenie wizji planistycznych z praktyką biznesową, poddane analizie przez praktyków zarządzania, akademików i ekspertów rynkowych. To rzeczywisty przegląd i forum wymiany opinii, poglądów, stanowisk i zamysłów gospodarczych. Prym wiedzie środowisko handlu i jego liderzy, ale dobór uczestników z firm konsultingowych, researcherskich, IT, doradztwa HR, agencji marketingowych i PR, wreszcie gości specjalnych z poziomu europejskiego i rządowego, czyni imprezę czymś wartym najwyższego uznania i świadomego, skupionego uczestnictwa. W Polsce w ostatniej dekadzie wykuwa się nowa jakość na rynku konferencyjnym,a ta impreza jest w czołówce dokonującego się procesu.


LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Jarosław Oworuszko, Finance Director, Board Member

LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Z przyjemnością wziąłem udział w konferencji Financial Performance Management organizowanej przez BBM, zarówno jako prelegent jak i słuchacz. Ciekawa tematyka prezentowana przez profesjonalistów z wielu branż daje możliwość zapoznania się zarówno z najlepszymi, ugruntowanymi już praktykami jak i najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami w obszarze Financial Performance. Prezentacje oraz wymiana poglądów przedstawicieli wielu różnych sektorów gospodarki od bankowości po usługi komunalne pokazuje problematykę zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa z wielu ciekawych perspektyw. Pozwalając na czerpanie z rozmaitych doświadczeń, umożliwia jednocześnie „benchmarking” swoich własnych rozwiązań w stosunku do praktyk rynkowych.


NFI Empik Media & Fashion S.A.

Przemek Soroka, Finance Manager / Project Manager

NFI Empik Media & Fashion S.A.

Konferencja Financial Performance Management, zorganizowana przez firmę Blue Business Media w dniach 17-18 września 2009 r. została przygotowana i przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny, zgodnie z najlepszymi światowymi standardami w dziedzinie konferencji biznesowych. Dobór tematyki i prelegentów był bardzo udany; krótka forma wystąpień (45 minut) pozwoliła na zachowanie dobrego tempa i skupienie się na najistotniejszych kwestiach, dzięki czemu czas spędzony na Konferencji był czasem bardzo produktywnym. Zdecydowanie polecam konferencje organizowane przez BBM. Sam z przyjemnością wezmę udział w przyszłych konferencjach.


Vision Express SP Sp. z o.o.

Piotr Wilczyński, Dyrektor ds. Finansów i Rozwoju, Członek Zarządu

Vision Express SP Sp. z o.o.

Konferencja Financial Performance Management zorganizowana przez Blue Business Media pozwoliła na odkrycie bardzo kompleksowego podejścia do zarządzania finansami w czasie kryzysu i na wymianę doświadczeń osób, które zarządzają firmami na co dzień. Narzędzia zarządzania finansami prezentowane podczas konferencji mogą być w większości przypadków stosowane przez wszystkie firmy niezależnie od ich kondycji finansowej.