SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania dotyczące naszych wydarzeń lub współpracy? Zapraszamy Cię do kontaktu z nami

FORMULARZ KONTAKTOWY


  1. Administratorem danych osobowych jest spółka Blue Business Media sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-713) przy ul. Płyćwiańskiej 3/3, biuro Kraków: 31-032 Kraków, ul. Berka Joselewicza 21c, tel.: +48 12 350 54 00 (dalej: BBM).
  2. W przypadku wysłania do nas wiadomości poprzez formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
  3. Dostęp do Państwa danych będą mieli uprawnieni pracownicy i współpracownicy BBM.
  4. Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie spowoduje, że nie będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na Państwa wiadomość.
  5. Państwa dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Mogą Państwo również cofnąć zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu cofnięcia zgody.
  6. Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych.
  7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, żądanie ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mogą Państwo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych, przenieść swoje dane lub wnieść skargę do organu nadzorczego.
  8. W oparciu o Państwa dane osobowe BBM nie będzie podejmować zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Paweł Półtorak
Head of Sales
pawel.poltorak@bbm.pl
kom.: +48 782 001 439

Oddział Warszawa

ul. Płyćwiańska 3/3
02-713 Warszawa

Oddział Kraków

ul. Berka Joselewicza 21c
31-031 Kraków